اتصالات لوله پلی اتیلن برای صادرات به عراق با ارزان ترین قیمت بازار می توانید به صورت اینترنتی و حضوری این محصول را بدون واسطه در وب سایت ما خریداری نمایید.

اتصالات لوله پلی اتیلن برای صادرات به عراق

کاربرد اتصالات و لوله پلی اتیلن

اتصالات و لوله پلی اتیلن در سایز های مختلفی نیز تولید شده است. لوله و اتصالات پلی اتیلنی بیشترین کاربرد را در سیستم های آبیاری قطره ای، تحت فشار، بارانی و آب و فاضلاب را دارد که برای انتقال آب و سیالات مورد استفاده قرار می گیرد اتصالات پلی اتیلنی برای تغییر زاویه، قطر و مسیر لوله های پلی اتیلنی استفاده می شود و با انواع سر دنده های موجود در بازار سازگاری کامل را دارد. انواع اتصالات پلی اتیلنی شامل:  اتصالات پیچی، کمربندها، اتصالات دنده ای، اتصالات پلی اتیلن فشار قوی به صورت جوش لب به لب، اتصالات جوشی پلی اتیلن فاضلابی، اتصالات الکتروفیوژن و دستساز می باشد.

مزایایی اتصالات و لوله پلی اتیلن

  • مقاومت بسیار خوب اتصالات پلی اتیلن در مقابل شكستگي و ترك خوردگي ناشی از فشارهای وارده‌ی خارجی را دارد.
  • صاف و صيقلي بودن جداره داخلي و خارجي ,عدم رسوب گيري و افت فشار بسیار کم ناشی از اصطکاک سطح داخلی است.
  • انعطاف پذيري بالا ,هزینه بسیار پائین نصب و اجرا ,سرعت اجرا و عدم نیاز به ماشين آلات سنگین در زمان اجرای خطوط لوله‌های پلی اتیلن را دارد.

اتصالات لوله پلی اتیلن برای صادرات به عراق

اتصالات پلی اتیلن جوشی

اتصالات پلی اتیلن جوشی بسیار محکم، بادوام و الاستیک می باشند. از این گذشته، اتصالات پلی اتیلن جوشی در خطوط لوله گاز، در خطوط لوله آب و در سیستم های زهکشی استفاده می شود.

علاوه بر این، تمام خطوط لوله این گروه اتصالات را هم حتی می توان هم در سطح زمین و هم در زیر زمین قرار داد.

اتصال با کیفیت بالا لوله های HDPE تضمین کننده مقاومت و قدرت عبور خطوط لوله گاز، آب و فاضلاب است.

علاوه بر این، روش آسان نصب برای ایسن اتصالات جوشی با جوشکاری امکان ایجاد یک اتصال دائمی را فراهم می کند.

اما برخلاف این مدل ها، اتصالات پلی اتیلن پیچی به شما امکان می دهد علاوه بر نصب ساده، یک واحد جداشونده ایجاد کنید که در هنگام تعمیر، تخریب و نصب مجدد آن ها فراهم شود.

این عناصر با دوام اتصالات جوشی پلی اتیلن، دارای مزیت های مقاوم در برابر خوردگی ، مقاوم در برابر سایش هستند.

آنها می توانند در محیط های تهاجمی و در دماهای مختلف کار کنند.

لازم به ذکر است بدانید این نوع اتصال را اغلب می توان در سیستم های خط لوله انتقال مایعات و گازهای خطرناک برای سلامتی یافت ، جایی که کوچکترین نشتی مجاز نیست و به فشردگی مطلق نیاز است.

اتصالات پلی اتیلن پیچی

با استفاده از این نوع اتصالات خط لوله کشی، می توانید به سرعت سیستم را نصب کنید. قطعات را تعویض کنید، خط لوله را اصلاح یا تعمیر کنید. روش اتصال این مدل ها با لوله بسته به نوع لوله و هدف آن انتخاب می شود.

همچنین برای متصل کردن لوله های با قطر کوچک و متوسط ​، نصب شده روی خطوط لوله فشار متوسط ​​و پایین، از پلی اتیلن پیچی استفاده می شود.

اتصالات رزوه ای اتصالات خط لوله قادر به ایجاد مقاومت و فشاری لازم هستند، به شرط استفاده از پیچ و مهره های محکم. این نوع اتصالات از بدنه، سرپیچ، اسپلیت رینگ، بوشینگ و اورینگ تشکیل شده اند.

اتصالات لوله پلی اتیلن برای صادرات به عراق

اتصالات فلنج دار پلی اتیلن

اتصالات خط لوله فلنج گسترده است و برای اهداف مختلف در خطوط لوله استفاده می شود. مزیت اصلی اتصال فلنج توانایی جذب نیروهای محوری و همچنین قابلیت سوار / برچیدن سریع سوپاپ ها است.

برای اطمینان از سفت بودن اتصالات فلنج ، از واشرهای ساخته شده از لاستیک یا مواد دیگر استفاده می شود.

این اتصالات فلنج دار پلی اتیلن مزایای زیادی دارد. اتصال فلنج قابل اعتماد است و قادر به حفظ تنگی حتی در فشارهای عملیاتی بالا است. می توانید تعداد نامحدودی را نصب و یا حتی باز کنید.

اتصالات لوله پلی اتیلن برای صادرات به عراق

فروش اتصالات لوله پلی اتیلن

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت پایین این اتصالات لوله پلی اتیلن هم اکنون با شماره های درج شده در وب سایت ما تماس حاصل فرمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید