قیمت تایمر آبیاری قطره ای در بازار

قیمت تایمر آبیاری قطره ای در بازار بستگی به نوع و مارک آن دارد. تایمر آبیاری قطره ای با مارک های آکوا، بهکو، اوربیت، رین و ایران دریپ با ارزانترین قیمت بازار به فروش میرسد.

تایمر آبیاری قطره ای چه کاربردی دارد؟

سیستم تایمر آبیاری قطره ای یکی از به صرفه ترین روش آبیاری در ایران است. که آب را به ریشه گیاه میرساند و مانع تبخیر آب میشود. در این دستگاه تایمر آبیاری میتوانید برنامه زمانبندی به معنی تکرار آبیاری در چند مرحله و تعداد دفعات آبیاری را تنظیم میکند. و دیگر شما ناراحت خشک شدن گیاه و کمبود آب نباشید.

تایمر آبیاری قطره ای چه کاربردی دارد؟

انواع تایمر آبیاری قطره ای

آبیاری قطره ای با تایمر بر اساس نوع استفاده و کاربرد به 2 مدل دسته بندی میشود. آبیاری قطره ای تایمر دار به صورت بسیار چشمگیر در مصرف آب و انرژی صرفه جویی میکند. توصیه میکنیم با انواع آن و کاربرد هایشان آشنا شوید.

1.تایمر آبیاری قطره ای خانگی

استفاده از این نوع تایمر خانگی همانطور که از نام آن پیداست برای مصارف خانگی مانند باغچه، گلدان ها، جعبه های گل و گیاه تغذیه حیوانات خانگی کاربرد دارد و استفاده از آن علاوه بر کاهش مصرف آب در کیفیت رشد گل و گیاه نیز تاثیر زیادی دارد.

[tie_slideshow]

[tie_slide] تایمر آبیاری قطره ای خانگی [/tie_slide]

[tie_slide] تایمر آبیاری قطره ای خانگی [/tie_slide]

[tie_slide] تایمر آبیاری قطره ای خانگی [/tie_slide]

[/tie_slideshow]

2.تایمر آبیاری قطره ای اتوماتیک

نوع دیگر دستگاه تایمر آبیاری قطره ای مدل های اتوماتیک و دیجیتال هستند که  در اینجا به مهترین کاربرد های آن اشاره میکنیم:

  • باغ های بزرگ با بیش از 60 اصل درخت
  • زمین های کشاورزی و زراعی بزرگ
  • زمین های ورزشی و چمن استادیوم های فوتبال و گلف

[tie_slideshow]

[tie_slide] تایمر آبیاری قطره ای اتوماتیک [/tie_slide]

[tie_slide] تایمر آبیاری قطره ای [/tie_slide]

[tie_slide] اسلاید 3 | محتوای شما [/tie_slide]

[/tie_slideshow]

 

معرفی تایمر آبیاری اوربیت دو خروجی :

تایمر آبیاری اوربیت دو خروجی یکی از تجهیزات کاربردی و ویژه است که توسط این برند مشهور آمریکا ساخته و طراحی شده است.
این محصول موجب اتوماتیک سازی زمان آبیاری گیاهان و گل های باغ، گلخانه، تراس، بالکن و غیره را در زمان غیاب شما فراهم می کند. برای کارکرد و عملکرد این تایمر آبیاری هوشمند به دو عدد باطری قلمی جهت تأمین انرژی نیاز دارد. این باتری طول عمر بالایی دارد که برای تمام شدن آن نگرانی نخواهید داشت. این محصول دارای ویژگی های فوق العاده و مزایای عالی است.

ویژگی های تایمر آبیاری اوربیت دو خروجی :

تایمر آبیاری اوربیت دو خروجی، دارای قابلیت استفاده در جاهای مختلف اعم از فضای سبز شهری، پارک، چمنزار، مجتمع های تجاری، تفریحی، فضاهای سبز آپارتمانی، محوطه ها، ویلاها و غیره می باشد. این محصول زمان بندی آبیاری خودکار دو منطقه را به صورت جداگانه فراهم می کند. تایمر آبیاری اوربیت دو خروجی دارای سایز اتصال استاندارد به میزان ۳/۴ اینچ است.
موقعیت نصب این مدل از تایمر آبیاری قطره ای بر روی شیرالات، پمپ آب و سایر اتصالات مربوطه می باشد. لازم به ذکر است بدانید جهت اتصال لوله ابیاری ۱۶ میلی متری به این محصول باید از سرشلنگی استفاده کنید.

قیمت تایمر آبیاری قطره ای در بازار

مزایای تایمر آبیاری اوربیت دو خروجی :

تایمر آبیاری اوربیت دو خروجی، دارای مزایای زیادی است و برای کاربرد نیازی به برق مستقیم ندارد. از این رو جهت اتصال محدودیتی ایجاد نمی کند‌.
این محصول نصب ساده و بی درد سری دارد و کاربرد اسان و کاربر پسندی دارد. جنس بدنه این تایمر بسیار مرغوب و مقاوم است که در مقابل نفوذ آب، رطوبت و حتی تابش نور مستقیم خورشید دوام عالی دارد. کمترین تحمل فشار کاری این محصول ۱/۷ بار و بیشترین آن ۶/۹ بار می باشد. این محصول مانع از اتلاف منابع آبی می شود.

قیمت تایمر آبیاری قطره ای :

تایمر آبیاری قطره ای هوشمند در انواع برند های مشهور خارجی با ویژگی و مدل های متفاوت در فروشگاه آنلاین تجهیزات کشاورزی آریا با نازلترین قیمت ها به فروش می رسد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش های آنلاین هم اکنون با شماره های درج شده تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید