خرید شیر هواگیری اتوماتیک با قیمت مناسب

خرید شیر هواگیری اتوماتیک با قیمت مناسب و بهترین کیفیت در تجهیزات کشاورزی آریا به صورت عمده و خرده موجود می باشد و شما می تواندی از طریق شماره های درج شده در وب سایت این محصول سفارش و تهیه نمایید.

خرید شیر هواگیری اتوماتیک با قیمت مناسب

کاربرد شیر هوا گیری اتوماتیک

شیر هوا گیری اتوماتیک با بهترین کیفیت توسط کمپانی ایتالیایی تولید و روانه بازار شده است. این شیر هوا گیری با مقاوم ترین جنس برنج تولید شده که در ورودی سیستم های انتقال آب و مایعات نصب وو راه اندازی می گردد و سبب می شود هوای اضافی که در داخل لوله ها جمع آوری می گردد به خوبی آن را هوا گیری می کند به این دلیل اگر هوای اضافی نیز در داخل لوله ها شود موجب می شود تا در گردش سیالات اختلال ایجاد شود  و مانع پر شدن کامل سیستم از سیال می گردد و به دستگاه آسیب میرساند و با کمک این شیر هوا گیری این مشکب به  صورت کامل رفع می گردد.

خرید شیر هواگیری اتوماتیک با قیمت مناسب

مشخصات فنی شیر هوا گیری اتوماتیک

  • سایز 1/2
  • دارای بدنه ای از جنس برنج
  • قابلیت تحمل فشار تا 10Bar
  • درجه حرارت تا 110 درجه سانتی گراد
  • قطر بدنه 30 میلی متر
  • ساخت پینتوسی Pintossi+C ایتالیا می‌باشد.

معرفی شیر هواگیری اتوماتیک :

شیر هواگیری اتوماتیک از سری شیرالات کاربردی است که از عملکرد قابل اطمینانی برخوردار است. وظیفه اصلی این محصول جهت جلوگیری از اختلال عملکرد خطوط لوله کشی به دلیل ورود هوای اضافی می باشد.
این شیر هواگیری در مصارف صنعتی، نیمه صنعتی و کشاورزی و غیره استفاده های فراوانی دارد که هدف آن تفکیک دو سیال گوناگون از هم داخل پروژه ها می باشد. البته این ویژگی کاملا به صورت خودکار اعمال می شود که مزایای فوق العاده ای دارد. از سوی دیگر این دو سیال گوناگون همان جریان آب و هوا هستند که در لوله ها و سایر تجهیزات قرار می گیرند.

مزایای شیر هواگیری اتوماتیک :

به عبارتی ساده تر هنگام انتقال جریان مایع از مکانی به مکان دیگر اکثرا مقدار هوا یا دیگر گاز ها هم داخل خطوط جا به جایی می شود. اما این هوای اضافه می تواند اختلالی در عملکرد سیستم به وجود آورد.
برای مثال به این صورت که می تواند آسیب جدی به تجهیزات وارد کند، مانع از گردش صحیح مایعات شود، در کار پمپ ها اختلال ایجاد کند، از پر شدن کامل سیستم از مایع جلوگیری کند و غیره. با این حال شیر هواگیری اتوماتیک می تواند بهترین راه حل باشد و همانطور که از نامش پیداست این هوا های اضافی را تخلیه کند.

عملکرد شیر تخلیه هوا اتوماتیک چگونه است :

این شیر هواگیری خودکار در لوله ها و در موقعیت شروع پمپاژ شدن مایعات، هوای محبوس شده داخل سیستم لوله کشی با همان فشار سیال رها می شود. یکی‌ از قطعات این شیرالات شناور است که در قسمت پایینی خروجی تعبیه شده است. این قسمت موجب آزاد سازی بدون وقفه هوا می شود. همچنین پس از این عمل شناور به سمت بالا باز می گردد و شیر هواگیری را در حالت بسته قرار می دهد.

خرید شیر هواگیری اتوماتیک با قیمت مناسب

ویژگی های دیگر شیر تخلیه هوا اتوماتیک :

شیر تخلیه هوا اتوماتیک، در انواع مدل های تک روزنه، دو روزنه و دستی عرضه می شود که هرکدام کاربرد مناسب و فوق العاده ای دارد. این محصولات از جنس بدنه مقاوم و مستحکم تشکیل شده اند که طول عمر بالا و ماندگاری را تضمین می کنند. همچنین در برابر درجه حرارت های متعدد مقاومت عالی دارند. گفتنی است بدانید بهترین موقعیت نصب این محصولات در نزدیک محل تجمع هوای داخل پروژه می باشد.

خرید شیر هواگیری اتوماتیک

برای خرید شیر هواگیری اتوماتیک می توانید از طریق شماره های درج شده در وب سایت و کانال تلگرامی تجهیزات کشاورزی آریا این محصول را به صورت آنلاین و حضوری سفارش دهید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید