اگر برای آبیاری زمین های کشاورزی خود به دنبال شیر خودکار پلیمری در برندهای معتبر باکیفیت هستید می توانید از طریق سایت و مراکز فروش آنلاین معتبر اقدام به خرید نمایید.
اهمیت انکار ناپذیری که آبیاری زمین های کشاورزی از طریق روشهایی که صرفه جویی زیادی در مصرف آب دارند باعث شده است که کشاورزان زیادی روز به روز اقدام به نصب تجهیزات آبیاری بارانی و قطره ای نمایند.
شیر خودکار پلیمری که یکی از از قطعات آبیاری است باعث چسابندن رایزر به آبپاش می شود و جریان آب را به طور خودکار قطع می کند و آب به هدر نمی رود و در مدل ها و برندهای باکیفیت از طریق سایت به فروش می رسند که امر خرید را سهل می کنند.

سایت فروش شیر خودکار پلیمری آبیاری باکیفیت

معرفی شیر خودکاری پلیمری آبیاری :

شیر خودکاری پلیمری آبیاری یکی از تجهیزات جانبی یک سیستم آبیاری تحت فشار کشاورزی است که نقش مهمی بر عهده دارد. به گونه ای که از طریق این محصول، اتصال رایزر مربوطه به لوله فرعی یا لترال اعمال می شود. برای همین دلیل عملکرد آبگیری از این لوله های آبرسانی به دستی و سرعت بسیار مناسب و بالا انجام می گیرد.
شیر خودکاری پلیمری آبیاری ، از قطعات اصلی بوش، اورینگ و پکینگ آب بندی تشکیل شده است. این قطعات به صورت مبتکرانه و باکیفیت طراحی و تعبیه شده اند که در بهترین نحو ممکن هنگام باز و بسته کردن جریان ها از نشت آب جلوگیری می کند.

سایت فروش شیر خودکار پلیمری آبیاری باکیفیت

مزایای شیر خودکاری پلیمری آبیاری :

شیر خودکاری پلیمری آبیاری، از فولاد ضد زنگ بهره می برد. این امر سبب شده است که مقاومت، قابلیت ارتجاع مناسب و دوام بالا در مقابل خوردگی داشته باشد.
همچنین کیفیت بسیار عالی و قابل اطمینان را در بلند مدت تضمین می کند. به طور کلی شیر خودکار آبیاری از دو جنس مختلف پلیمری و پلی اتیلن ساخته شده اند. هرکدام از این شیر الات استحکام بالایی در مقابل تغییرات رطوبتی و دمایی، خوردگی، نور بالای خورشید، مواد خورنده و غیره مقاومت بسیار بالایی دارند. در نتیجه این شیرهای خودکار پلیمری نسبت به مدل های فلزی ارجحیت بیشتری دارد.

سایت فروش شیر خودکار پلیمری آبیاری باکیفیت

ویژگی های شیر خودکاری پلیمری آبیاری :

شیر خودکاری پلیمری آبیاری، در انواع سایز های مختلف اعم از ۱ اینچ، ۱/۲ ۱ اینچ و ۲ اینچ ساخته و پرداخته شده اند. قطعات تشکیل دهنده این محصول دارای قابلیت تعویض و جابه جایی ساده و در عین حال مقرون به صرفه ای دارند.
تحمل فشار کاری در این دسته شیر ابیاری خودکار پلیمری به میزان حداکثر ۶ بار می باشد. بنابراین افت فشار بسیار پایینی دارد. از دیگر ویژگی های منحصر بفرد این شیر خودکار دارا بودن استاندارد و تأییدیه معاونت آب و خاک وزارت جهاد کشاورزی می باشد.

دیگر محاسن شیر خودکاری پلیمری آبیاری :

شیر خودکاری پلیمری آبیاری، در مقابل ضربه ها و صدمات ناشی از فشارها و ضربه های داخلی و خارجی دوام بالایی دارد. همچنین دارای وزن سبک و ابعاد مناسب و استاندارد می باشد. برای همین سهولت نصب و راه اندازی ساده ای دارند.

سایت فروش شیر خودکار پلیمری آبیاری باکیفیت

سایت فروش شیر خودکار پلیمری آبیاری باکیفیت

نمایندگی های انلاین فروش تجهیزات کشاورزی آریا وارد کننده انواع شیر خودکار پلیمری آبیاری باکیفیت است که آن ها را نازلترین قیمت ها به فروش می رساند. جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان بخش فروش ما از طریق شماره های درج شده تماس بگیرید‌.

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
راه هاي ارتباطي:
شماره موبایل: 09186495246
شماره تلفن ثابت: 08736212638
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!