تجهیزات آبیاری آریا
خانه / اتصالات پلی اتیلن / عمده فروشی اتصالات پلی اتیلن یزد

عمده فروشی اتصالات پلی اتیلن یزد

عمده فروشی اتصالات پلی اتیلن یزد عرضه کننده انواع اتصالات به صورت عمده و خرده از طریق شماره های درج شده در وب سایت می باشد و شما می توانید این محصولات را با ارزان ترین قیمت بازار خریداری نمایید.

لیست قیمت اتصالات پلی اتیلن پلی پارس

کاربرد اتصالات پلی اتیلن

اتصالات پلی اتیلن در انواع مختلفی نیز تولید شده است و در سیستم های آبیاری برای تغییر زوایه مسیر خطوط لوله، تغییر قطر و اتصال قطعات لوله و … کاربرد دارد. این نوع اتصالات پلی اتیلنی در انواع مختلفی مانند: شامل اتصالات پیچی، کمربندها، اتصالات دنده ای، اتصالات پلی اتیلن فشار قوی به صورت جوش لب به لب، اتصالات جوشی پلی اتیلن فاضلابی، اتصالات الکتروفیوژن و دستساز می باشد.

ویژگی های اتصالات پلی اتیلن

  • مقاومت بسیار خوب اتصالات پلی اتیلن در مقابل شکستگی و ترک خوردگی ناشی از فشارهای وارده‌ی خارجی
  • مقاومت عالی در مقابل ارتعاشات ناشی از زمین لرزه، مقابل فشار و ضربه، در برابر مواد شیمیایی، دربرابر خوردگی و ساییدگی و مقاوم در برابر زنگ زدگی می باشد.
  • صاف و صیقلی بودن جداره داخلی و خارجی ,عدم رسوب گیری و افت فشار بسیار کم ناشی از اصطکاک سطح داخلی
  • انعطاف پذیری بالا ,هزینه بسیار پائین نصب و اجرا ,سرعت اجرا و عدم نیاز به ماشین آلات سنگین در زمان اجرای خطوط لوله‌های پلی اتیلن

عمده فروشی اتصالات پلی اتیلن یزد

اتصالات جوشی پلی اتیلن

اتصالات جوشی پلی اتیلن قطعات متصل کننده ای هستند که از دو رده پلی اتیلن کم فشار و فشار قوی (HDPE) ساخته شده اند.
اتصالات پلی اتیلن کم فشار برای اتصال لوله های پلی اتیلن PE63 ، PE80 و PE100 طراحی شده است. این اتصالات پلی اتیلن با قطر متناسب با قطر تمام لوله های پلی اتیلن تولید شده تولید می شوند. اتصال و نصب اتصالات HDPE با استفاده از تجهیزات جوشکاری توسط جوشکاری لب به لب یا با جوشکاری الکتروفیوژن انجام می شود

این اتصالات پلی اتیلن جوشب بخشی جدایی ناپذیر از خط لوله ساخته شده از لوله های پلی اتیلن است. زیرا قابلیت اطمینان و سختی اتصال را فراهم می کند. عملکرد اصلی این اتصالات HDPE اتصال لوله های پلی اتیلن در صورت تغییر در جهت خط لوله است. در صورت لزوم اتصال لوله پلی اتیلن با اتصالات مختلف لوله و تجهیزات بهداشتی به سمت چپ / راست یا شاخه تبدیل می شود.

در صورت نیاز به اتصال یک لوله پلی اتیلن با یک لوله ساخته شده از ماده دیگر و همچنین در صورت تغییر در قطر لوله های HDPE متصل شده است.

اتصالات لوله های پلی اتیلن در اشکال و انواع مختلف موجود است. شکل اتصالات بستگی به محل قرار گرفتن در خط لوله یا استفاده از آنها دارد.
اتصالات پلی اتیلن به اشکال زیر ارائه می شود: سه راهی، زانو با زاویه های مختلف، سیفون، تبدیل، موفه، درپوش تست، دریچه بازدید، فلانچ و غیره نوع اتصالات پلی اتیلن جوشی است که کاملا ضد آب و ضد نشت هستند.

عمده فروشی اتصالات پلی اتیلن یزد

کاربرد اتصالات جوشی پلی اتیلن:

کاربرد اتصالات جوشی پلی اتیلن برای نصب  لوله های پلی اتیلن در پروژه و سیستم های خط لوله کشی برای اهداف مختلف استفاده می شود.
این کاربرد ها عبارتند از سیستم های تامین آب آشامیدنی و خانگی، سیستم های فاضلاب داخلی و خارجی شهری و روستایی، سیستم تأمین گاز و دستگاه خط لوله گاز، سیستم های زهکشی و تخلیه و غیره.

استفاده از اتصالات پلی اتیلن قالب ریزی شده امکان اتصال همزمان چندین عنصر خط لوله، تغییر جهت خط لوله، اتصال بخشهای مستقیم و منحنی خط لوله با یکدیگر، ایجاد خم در شبکه های خط لوله و اتصال سوپاپ ها و ابزار دقیق به خط لوله را فراهم می کند. عمر مفید این نوع اتصالات بالای پنجاه سال تخمین زده شده است.

عمده فروشی اتصالات پلی اتیلن یزد

عمده فروشی اتصالات پلی اتیلن یزد

عمده فروشی اتصالات پلی اتیلن یزد ارائه کننده انواع این اتصالات به تمامی نقاط ایران از طریق شماره های درج شده در وب سایت بدون و اسطه می توانید خریداری نمایید.

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09923966545
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

قیمت انواع لوله آبیاری کشاورزی

لیست قیمت لوله و اتصالات آبیاری قطره ای

لیست قیمت لوله و اتصالات آبیاری قطره ای را به صورت خیلی ارزان تنها و …

دیدگاهتان را بنویسید