لیست قیمت اتصالات پلی اتیلن پلی ران

فروشگاه اتصالات پلی اتیلن سایز بالا آنلاین تجهیزات کشاورری آریا به ارائه عمده و خرده انواع این محصولات با قیمت پایبن می پردازد. این اتصالات سرعت مونتاژ بالا و درعین حال آسانی دارد و در برابر همه شرایط مستحکم میباشد.

فروشگاه اتصالات پلی اتیلن سایز بالا

عملکرد اتصالات پلی اتیلن سایز بالا

اتصالات پلی اتیلن سایز بالا به دلیل ساختار سفت و سختی که دارند دوام و طول عمر لوله کشی های تأسیسات ساختمانی، صنعت، کارخانه ها و غیره را به طرز معجزه آسایی بالا می برد.
این محصولات نقش اساسی در تغییر مسیر سیالات، متصل شدن به جاهای مختلف لوله ها، جابه جایی قطر خط لوله کشی و غیره دارند. همچنین در ابعاد ۲۰ میلی متر تا ۱۲۵ میلی متر موجود هستند و از مواد درجه یک اولیه پلی اتیلن ساخته شده اند.

مزیت اتصالات پلی اتیلن سایز بالا

 • به دلیل ساخت باکیفیت این اتصالات پلی اتیلن سایز بالا، پایداری خود را برای سال های زیادی حفظ میکنند.
 • در برابر فشار های زیاد و متوسط فوق العاده مستحکم می باشند.
 • اتصالات پلی اتیلن سایز بالا ضد زنگ و رسوب گرفتگی و خوردگی می باشند.
 • دارای نصب و راه اندازی فوق العاده آسانی هستند.

اتصالات پلی اتیلن الکتروفیوژن

اتصالات پلی اتیلن الکتروفیوژن با کیفیت برتر تولید می شود و در پروژه های مختلف آب رسانی دارای انتقال و حمل آب هستند.
سهولت کاربرد و اتصالات ارگونومیک ما بر اساس کیفیت بالا و قیمت مقرون به صرفه در خدمت مشتریان گرامی می باشد.
اتصالات الکترو فیوژن گروه پلی اتیلن در سیستم های لوله کشی Hdpe (Pe100) و در سیستم های آب تحت فشار و اتصال سیستم های لوله Pe 80 و لوله های گاز طبیعی استفاده می شود. اتصالات پلی اتیلن الکتروفیوژن در بسیاری از پروژه ها در سراسر جهان مورد استفاده قرار گرفته و همچنان مورد استقبال کاربران می باشند.

اتصالات پلی اتیلن الکتروفیوژن، تولید شده مطابق با استانداردها در قطرها و زاویه های خاص با قرار دادن مقاومت های مناسب برای روش جوشکاری الکتروفیوژن از مواد اولیه پلی اتیلن است.
در پیچ های خطوط در زوایای مورد نظر در پروژه ها استفاده می شود.

به عنوان نمونه یکی از این نوع اتصالات با قطر یکسان در این اتصالات استوانه ای شکل مستقیم قرار می گیرند. گرمای حاصل از اعمال جریان به مقاومتهای موجود در کوپلینگ آن باعث ذوب شدن آستین و هر دو لوله و چسبیدن آنها به یکدیگر می شود. این اتصالات مناسب ترین روش با استانداردهای کیفیت بالا است‌ که به وسیله نیروی الکتریکی جوش خورده می شوند‌. همچنین دارای انواع مختلف هستند که در انواع پروژه ها قابل استفاده هستند.

اتصالات پیچی پلی اتیلن:

یکی از محصولات پرفروش دیگر، اتصالات پیچی پلی اتیلن است که با آب و هوای ناسازگار با دوام است و همچنین مقاوم در برابر گرما و تغییر ناگهانی گرما هستند.
در برابر اسیدهای آلی و معدنی و قلیایی مقاوم است و تا 60 درجه سانتی گراد تغییر شکل نمی دهد و در برابر خوردگی ماندگار هستند.
این نوع اتصالات برخلاف انواع جوشی بدون هیچ ابزارآلاتی نصب می شوند، به گونه ای که تنها با پیچ و مهره و چرخاندن لوله ها نصب می شوند.

این همچنین مزایای بسیاری نسبت به اتصالات از جنس های دیگر دارد. به گونه ای که هم ارزان تر است، وزن کمتری دارد و زنگ نمی زند و خورد نمی شود.
این اتصالات پلی اتیلن جوشی همچنین دارای کیفیت عایقی است که از تشکیل میعان در لوله های حامل آب سرد جلوگیری می کند. همین خصوصیات باعث کاهش اتلاف گرما از طریق لوله های حمل آب گرم می شود.

فروشگاه اتصالات پلی اتیلن سایز بالا

انواع این اتصالات پلی اتیلن سایز بزرگ:

 • زانو 30 درجه
 • زانو 60 درجه
 • زانو 90 درجه
 • ۳  راه 60 درجه
 • ۳  راه 90 درجه
 • کاهنده هم مرکز و غیر هم مرکز
 • درپوش
 • کاهنده سه راهی 90 درجه
 • فلنج کوتاه
 • فلنج بلن

فروشگاه اتصالات پلی اتیلن سایز بالا

اتصالات پلی اتیلن سایز بالا دارای انواع مدل های مختلف است و هرکدام جهت تأمین نیازهایی از تأسیسات لوله کشی های متنوع به کار برده می شوند. این محصولات به صورت عمده و خرده در فروشگاه آنلاین ما با قیمتی ارزان به فروش می رسد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید