فروشگاه عرضه عمده پمپ اب خورشیدی

فروشگاه عرضه عمده پمپ اب خورشیدی در بسیاری از نقاط کشورمان موجود می باشد

پمپ های اب خورشیدی پمپ هایی هستند که در ان ها انرژی خورشید به وسیله پانل های خورشیدی به انرژی الکتریسیته تبدیل می شود و این انرژی در راه اندازی پمپ ابی مورد استفاده قرار می گیرد.

پمپ های خورشیدی به گونه ای است که در طول روز و تا زمانی که خورشید در دسترس باشد از انرژی ان برای تامین انرژی مورد نیاز برای استفاده از پمپ استفاده شده و اب در مخازن برای استفاده در مواقع دیگر ذخیره می شود .

در زیر به چندی از مزایای پمپ اب های خورشیدی اشاره نموده ایم.

فروشگاه عرضه عمده پمپ اب خورشیدی

مزایای استفاده از پمپ های خورشیدی :

  • عدم نیاز به هرگونه سوخت یا کابل کشی در مرحله بهره برداری از پمپ
  • حذف هزینه خرید و تهیه سوخت یا برق در مدت زمان استفاده
  • عدم نیاز به هزینه های سرویس و نگهداری و امکان حذف اپراتور ناظر بر پمپ
  • طول عمر بالای پمپ اب (15) سال به دلیل مصرف برق DC.
  • امکان پمپاژ اب در تمامی شرایط غیر مناسب جوی
  • عدم نیاز به تعویض تجهیزات
  • امکان افزایش ظرفیت پمپ ها با اضافه کردن تعداد صفحات تولید برق خورشیدی

پمپ های خورشیدی از سه جزء اصلی تشکیل شده اند که در زیر به ان ها اشاره نموده ایم

سه جزء تشکیل دهنده پمپ های خورشیدی :

  • پنل های خورشیدی
  • کنترل کننده
  • بدنه اصلی

معرفی پمپ آب خورشیدی

پمپ آب خورشیدی یکی از محصولات پرفروش است که مزایای زیادی دارد. این محصول یک پمپ آب با ورودی برق DC است که عملکرد و کارکرد خود را به وسیله نور خورشید تأمین می کند.
برای همین دلیل، برای استفاده در بسیاری از منطقه های مختلف ایده‌آل هستند. به هر حال، بسیاری از دورافتاده‌ترین مناطق در کشور محیط های خشک و کم آبی هستند و دپر از دسترس برق می باشند.
در این راستا پمپ های آب خورشیدی یک انتخاب محبوب برای آبیاری محصولات کشاورزی، باغبانی، تامین آب صنعتی و حتی کاربردهای مسکونی و استخری هستند.

فروشگاه عرضه عمده پمپ اب خورشیدی

ویژگی پمپ آب خورشیدی

پمپ آب خورشیدی زمانی که برق محیط نامنظم یا در دسترس نیست، انتخاب ایده آلی خواهند بود. هنگامی که ابن پمپ ها به درستی سرویس و نگهداری شوند، با ذخیره آب کافی، قابلیت اطمینان بالایی را ارائه می دهند.
یکی از مزایای اصلی پمپ خورشیدی این است که انرژی آن مستقیماً از خورشید می آید و هزینه های عملیاتی و برق مستقیم شهری را به صورت قابل توجهی کاهش می دهد.
این پمپ های اب خورشیدی در انواع و اقسام مدل ها و برند های مختلف تولید شده اند. همچنین در نوع دبی و هد و غیره با هم متفاوت هستند.
برای کارکرد دائمی و همیشگی این پمپ ها، پنل های بیرونی در فضای باز و در معرض نور خورشید برای دریافت انرژی لازم نصب می شود. در نتیجه این دسته از محصولات فاقد نیاز به سوخت و انرژی برق می شوند.

مشخصات دیگر پمپ آب خورشیدی:

آیا نیاز به جابجایی مکان دارید یا مکان پمپ خود را بر اساس فصل تغییر دهید؟ بسته به ن.ت انتخابی، اکثر سیستم های پمپ آب خورشیدی را می توان به راحتی جابجا کرد.
همچنین این پمپ های خورشیدی به طور کلی کم تعمیر و نگهداری هستند و نگهداری آن ها معمولاً در مقایسه با مدل های معمولی بسیار مقرون به صرفه تر خواهد بود.
مواقعی که هوا گرم و آفتابی است، مردم تمایل به استفاده از آب بیشتری دارند و محصولات زراعی و کشاورزی به آبیاری بیشتری نیاز دارند. یک پمپ آب خورشیدی آب بیشتری را در هوای آفتابی جابه‌جا می‌کند و زمانی که هوا ابری یا بارانی است، میزان نور ذخیره شده را برای کارکردن تأمین می کند.

فروشگاه عرضه عمده پمپ اب خورشیدی

فروشگاه عرضه عمده پمپ اب خورشیدی

نمایندگی‌ های فروش تجهیزات کشاورزی آریا به عرضه عمده پمپ اب خورشیدی در هر مدل و هر نوع ویژگی با ارزان ترین قیمت ها می پردازد. که جنس ان ها در کیفیت بالا یا پایین محصول تاثیر بسیار بالایی دارد.
فروشگاه عرضه عمده پمپ اب خورشیدی در حال فعالیت شبانه روزی و خدمت به مردم است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در این باره می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید