فروش عمده آبپاش چکشی تنظیمی

خرید و فروش عمده آبپاش چکشی تنظیمی توسط خدمات کشاورزی آریا در سراسر کشور برای همکاران و فروشندگان عزیز امکان پذیر است. این آبپاش آبیاری که دارای مجوز رسمی از مرکز آزمون و توسعه ماشین آلات کشاورزی و دفتر بهبود وزارت جهادکشاورزی بوده را میتوانید به صورت اینترنتی و حضوری سفارش دهید.

فروش عمده آبپاش چکشی تنظیمی

کاربرد آبپاش چکشی تنظیمی

آبپاش چکشی دارای دو نازل برای پخش آب بوده و عملکرد آن از نوع چکشی است. این محصول تمام دور قابلیت تنظیم زاویه پاشش ندارد و بصورت 360 درجه کار می‌کند. فشار کاری این آبپاش از 3 الی 5 بار بوده و بسته به نازل نصب شده روی آبپاش از 22 تا 27 متر آب را پرتاب می‌نماید. لازم بذکر است که این آبپاش دارای مجوز از سازمان جهاد کشاورزی می‌باشد.

فروش عمده آبپاش چکشی تنظیمی

مزایایی آبپاش چکشی

  •  این آبپاش از جنس آلومینوم و برنج بوده و استحکام زیادی در برابر آسیب دیدگی آن در برابر عوامل خارجی می‌شود.
  •  وجود پوشش آپوکسی مقاوم در برابر اشعه خورشید و خوردگی را داراست.
  •  آبپاش در برابر فشار هیدرواستاتیک داخلی طبق استاندارد (۱-۹۳۹۳ ISO) تایید شده است.
  • فشار کاری برای این محصول از ۳ تا ۵ بار می‌باشد.
  • این آبپاش در محدوده فشار کاری پیشنهادی، بیش از ۸۰ درصد یکنواختی پاشش آب دارد که این مسئله باعث افزایش راندمان آبیاری و بهبود رشد محصول می‌شود.
  • آبپاش دارای ۲ نازل با اندازه های متفاوت می‌باشد که بسته به فشار و اندازه نازل، شعاع پاششی از ۲۲ تا ۲۷ متر دارد. (مطابق با استاندارد ۷۷۴۹/۱)

فروش عمده آبپاش چکشی تنظیمی

طریقه استفاده از آبپاش تنظیمی

در آبپاش تنظیمی یک پیچ روبروی نازل خروجی آب تعبیه شده که باعث بهبود توزیع و پخش آب، هنگام آبیاری در مزرعه می‌شود. باید به چگونگی تنظیم این پیچ توجه نمود که اتصال آبپاش بصورت اتصال ماده برنجی ۱ ½ اینچ می‌باشد و قابل نصب بر روی انواع رایزر می‌باشد.
این آبپاش دارای مجوز رسمی از مرکز آزمون و توسعه ماشین آلات کشاورزی و دفتر بهبود وزارت جهادکشاورزی نیز می‌باشد.

معرفی آب پاش آبیاری چکشی تنظیمی بهکو :

آب پاش آبیاری چکشی تنظیمی بهکو ساخته شده از جنس مرغوب پلاستیک است که استحکام بسیار بالا و مناسبی در مقابل شرایط مختلف دارد.
وزن این آبپاش خیلی سبک و مطلوب است و برای همین کاربرد بسیار زیادی در سیستم های آبیاری تحت فشار بارانی متحرک دارد. به علاوه در مقایسه با آبپاش های برنجی در همین ویژگی دارای قیمت بسیار مقرون به صرفه تر می باشد. بر روی بدنه این آبپاش اتصال به چشم می خورد که موجب ویژگی تنظیم شدن ساده آن می شود. به گونه ای که به میزان دلخواه کاربر و متناسب با نوع زمین و محصولات کشاورزی زاویه پاشش را به میزان های متعدد ۲۵ درجه الی ۳۶۰ درجه تنظیم می کند.

فروش عمده آبپاش چکشی تنظیمی

ویژگی های آب پاش آبیاری چکشی تنظیمی بهکو :

آب پاش آبیاری چکشی تنظیمی بهکو، دارای موقعیت اتصال به وسیله روپیچ نر به شبکه از اتصال ۱/۲ اینچ می باشد. این مدل از ابپاش ابیاری دارای قابلیت تنظیم در ۴ حالت مختلف است. این محصول دارای کیفیت ساخت عالی و قطعات تشکیل دهنده ماندگار می باشد.
همچنین دارای ساختار زیبا و خاص است و درعین حال استفاده ساده و آسانی را فراهم می کند. این تجهیزات در مقابل خورندگی و نور شدید آفتاب مقاومت خود را از دست نمی دهند. به علاوه در برابر ضربات فیزیکی مقاوم هستند و موجب پخش یکنواخت و توزیع مناسب آب مشخص شده و گاهی همراه کود بر روی زمین های زراعی می شود.

فروش عمده آبپاش چکشی تنظیمی

فروش عمده آب پاش آبیاری چکشی تنظیمی  :

نمایندگی های فروش تجهیزات کشاورزی آریا به فروش ارزان قیمت انواع مدل های آب پاش آبیاری چکشی تنظیمی می پردازد. این محصولات به دلیل مزایای فوق العاده خود مورد استقبال همگان قرار گرفته اند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این محصولات و سفارش حضوری یا غیر حضوری ارزان قیمت هم اکنون با شماره های درج شده در وب سایت ما تماس بگیرید.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید