فروش اتصالات پلی اتیلن آب لوله

فروش اتصالات پلی اتیلن آب لوله از طریق نمایندگی های تجهیزات کشاورزی آریا در کل کشور با قیمتی مناسب انجام می شود.
این اتصالات دارای برترین کیفیت هستند و در انواع متعدد برای جاهای مختلف لوله ها موجود می باشند.

فروش اتصالات پلی اتیلن آب لوله

معرفی اتصالات پلی اتیلن آب لوله

اتصالات پلی اتیلن آب لوله دارای انواع متعدد کمربند، اتصالات جوشی فشار قوی، اتصالات دنده ای و غیره هستند و می توانند به سرعت متصل می شوند، به این معنی است که می توان لوله ها را به سرعت و بدون ابزار های سنگین مونتاژ کرد.
لوله و اتصالات گالوانیزه اغلب در سیستم های آبیاری لوله یا به عنوان خطوط تغذیه برای آبیاری کشاورزی، گاز عمومی طبیعی شهری و روستایی و تأمین آب و دفع فاضلاب استفاده می شوند. همچنین در انواع پیچی، جوشی و الکتروفیوژن موجود می باشند.

فروش اتصالات پلی اتیلن آب لوله

مزایای اتصالات پلی اتیلن آب لوله

  • مقاومت در برابر خوردگی
  • مقاومت در برابر ترک خوردگی و فشار
  • دارای وزن سبک و ابعاد استاندارد می باشند
  • قابل مونتاژ از طریق اتصال دهنده های ساده
  • مقاومت در برابر مواد شیمیایی مختلف
  • انعطاف پذیری بسیار بالا

معرفی بیشتر اتصالات لوله پلی اتیلن

اتصالات لوله پلی اتیلن نظیر لوله و اتصالات وحید جزء پرکاربردترین ها می باشد که به دلیل مزایای فراوانی که دارد محبوبیت بالایی به خود کسب کرده است.

همچنین برای نصب و راه اندازی خطوط لوله کشی شهری و رستایی، آبیاری های تحت فشار کشاورزی و زراعی، پروژه های صنعتی، فاضلاب، زهکشی، کابل کشی برق و غیره مورد استفاده قرار می گیرد.

این اتصالات با توجه به اشکال و ابعاد مختلفی که دارند هرکدام وظیفه خاص به خود را اجرا می کنند. این اتصالات مقاومت ماندگار خود را در برابر ضربات فیزیکی ناگهانی، خورندگی حشرات موذی و حتی کود و سم های شیمیایی صنعتی و کشاورزی حفظ می کنند.

قابل ذکر است این اتصالات لوله پلی اتیلن در انواع اتصالات پلی اتیلن پیچی، اتصالات جوشی لب به لب و جوشی الکتروفیوژن و غیره عرضه می گردد که هرکدام دارای ویژگی های خاص به خود و مجموعه های مختلفی هستند.

فروش اتصالات پلی اتیلن آب لوله

اتصالات لوله پلی اتیلن پیچی

اتصالات لوله پلی اتیلن پیچی که به اتصالات رزوه ای مشهور است، از جمله پرکاربردترین دسته ها می باشد.
چراکه در انواع مدل ها و سایز های این دسته اتصالات به راحتی یافت می شود. همچنین نه تنها نصب و راه اندازی خیلی سریع و آسانی دارد، بلکه حتی به راحتی نیز جدا می شود‌. گذشته از این ها، این اتصالات پلی اتیلن رزوه ای دارای قابلیت استفاده مکرر و چندین باره است.
به این معنی که حتی بعد از استفاده هم به راحتی برای کاربرد های بعدی هم قابل استفاده می باشد. انعطاف پذیری یالای این دسته از اتصالات نصب را بدون نیاز به ابزار آلات سنگین ممکن می کند.
جداره داخلی و خارجی اتصالات پلی اتیلن پیچی بسیار صاف و صیقلی بوده که عمر طولانی دارد. این اتصالات دارای انواع مختلف زانو، تبدیل، سه راه، چهار راه، رابط، درپوش و غیره می باشند.

فروش اتصالات پلی اتیلن آب لوله

اتصالات لوله پلی اتیلن جوشی

اتصالات لوله پلی اتیلن جوشی یمی از قابل اعتماد ترین مدل ها است که در خطوط لوله کشی حساس مانند گاز و فاضلاب بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.

چراکه با طراحی و نصب بسیار محکمی که دارد کاملا ضد نشت هستند و مانع ورود و خروج بوها‌ و صدا ها می شود. نصب این اتصالات به دستگاه موتور جوش نیاز است که به دو روش اتصال جوش لب به لب و اتصال الکتروفیوژن انجام می گیرد.

این اتصالات تحت تأثیر درجه درمای بالا و پایین و حتی زمین لرزه ها قرار نمی گیرد و ثابت ماندن و پایداری خود را به خوبی حفظ می کند‌.

فروش اتصالات پلی اتیلن آب لوله

فروش اتصالات پلی اتیلن آب لوله

جهت تمایل به خرید ارزان قیمت انواع و اقسام مدل های مختلف اتصالات پلی اتیلن آب لوله باکیفیت با شماره های درج شده در وب سایت ما تماس حاصل فرمایید.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید