فروش سینی نشا اصفهان با قیمت استثنایی

فروش سینی نشا مشهد به صورت عمده و خرده و با ارزان ترین قیمت بازار در تجهیزات کشاورزی آریا موجود می باشد و شما می توانید از طریق شماره های درج شده در وب سایت این محصول را خریداری نمایید.

فروش سینی نشا تهران به صورت عمده

کاربرد سینی نشاء

سینی نشاء در دو جنس یکبار مصرف و چند بار مصرف در حفره های مختلف نیز تولید شده است و برای کشت و جوانه زدون ریشه کیاهان بیشترین کاربرد و استفاده را دارد و محصولات و گیاهان را برای ورود به زمین کشاورزی آماده می کند و محصولاتی یکنواخت و مرغوب تولید و روانه بازار می کند.

مزیت های سینی نشاء

  • دارای زهکش و تهویه مناسب
  • قابل ضد عفونی در دفعات مکرر
  • قابلیت استفاده در هر نوع شرایط آب و هوایی
  • از قیمت پایینی برخوردار است.
  • کاهش هزینه های کارگری
  • مقامت در برابر اشعه ماورای بنفش
  • کنترل بیماری و آفات
  • افزایش نشاء تولیدی
  • حمل و نقل و جابجایی آسان

فروش سینی نشا مشهد به صورت عمده

معرفی سینی نشاء :

امروزه انواع روش ها برای رشد گیاهان ارائه شده است. در این میان سینی نشاء ها یکی از روش های جدید و مؤثر برای گسترش محصولات کشاورزی ، گلخانه ای و غیره می باشد که مورد رضایت همگان قرار گرفته است. چراکه این سینی نشاء ها نسبت به روش های معمولی و سنتی دارای مزایای بیشتری می باشند.
از سوی دیگر این سینی ها نه تنها بازدهی بسیار بالایی دارند بلکه در مصرف آب و کود و سایر سموم می تواند گزینه ای مناسب باشد. از این رو به وسیله این سینی نشاء ها کشاورزان هم می توانند محصولات پربازدهی داشته باشند، هم خسارت کمتری ببینند.

فروش سینی نشا مشهد به صورت عمده

ویژگی سینی نشاء :

سینی نشاء ها دارای انواع مختلفی هستند که از لحاظ جنس بدنه، ابعاد، تعداد سلول ها و غیره با هم متفاوت هستند. به گونه ای که در انواع جنس های گوناگون پلی اتیلن، پلی استیرن، پلی پروپلین و استیروفون ساخته شده اند که مقاومت بالایی دارند. همچنین دارای انواع مختلف حفره ها است که از طراحی شیب دار ملایم و موازی می باشند. این سلول ها دارای حفره های مختلفی هستند و مدل مناسب نسبت به محصول مورد نطر انتخاب می شود.

فروش سینی نشا مشهد به صورت عمده

سایر خصوصیات سینی نشاء :

سینی نشاء ها با ویژگی های تعداد سلول، عمق حفره، سایز، جنس متناسب با نوع بذر مربوطه مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین ساختار این سلول ها در انواع گرد، مربع شکل، شش ضلعی و غیره طراحی شده اند.
این سینی نشاء ها برای انواع محصولات اعم از گیاهان ، برنج، گوجه فرنگی، فلفل،‌گل ها، کاکتوس، گل کلم، پیاز، خیار و غیره گزینه ای مناسب است. سینی نشاء هایی که از ضخامت بالایی برخوردار هستند، دارای قابلیت چندین بار استفاده هستند. به گونه ای که بعد از هربار استفاده می توانند برای بارهای بعدی کاربرد داشته باشند.

فروش سینی نشا مشهد به صورت عمده

مزایای سینی نشاء :

سینی نشاء بهترین گزینه برای رشد عالی گیاهان در هنگان مراحل اولیه و حساس آن ها می باشد. زیرا مراقبت های لازم را در برابر عوامل ناسازگار طبیعی از محصولات به بهترین شیوه فراهم می کند.
ساختار سلول های سینی نشاء ها به گونه ای است که مانع از نفوذ شدید نور خورشید به ریشه گل و گیاهان می شود و ‌از این رو از ریشه بذر ها محافظت عالی می کند. از سوی دیگر موجب تسریع در جوانه زنی بذر ها می شود. این سینی نشاء ها از کیفیت ساخت عالی برخوردار هستند که در برابر شکستگی، خوردگی، پوسیدگی و غیره مقاوم هستند.

فروش سینی نشا مشهد به صورت عمده

فروش سینی نشا مشهد

فروش سینی نشا مشهد با بهترین کیفیت و با ارزان ترین قیمت بازار در تجهیزات کشاورزی آریا می توانید به صورت عمده و خرده از طریق شماره های درج شده در وب سایت می توانید به صورت آنلاین نیز این محصول را سفارش و تهیه نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید