فروش شیر فلکه خودکار برنجی ارزان

فروش شیر فلکه خودکار برنجی ارزان با بهترین کیفیت به صورت عمده و خرده در تجهیزات کشاورز آریا از طریق شماره های درج شده در وب سایت امکان پذیر است.

فروش شیر فلکه خودکار برنجی ارزان

شیر فلکه خودکار برنجی

شیر فلکه خودکار یا کنترلر جهت قطع و وصل سیال در مسیر خطوط لوله به طور اتوماتیک و با فشار هوا کار می کند. و در صورت نیاز می توان آن را با دست باز و بسته نمود و فقط یک شیر فلکه معمولی به حساب می آید.

ویژگی های شیر فلکه خودکار

  • این محصول با توجه به موقعیت محل و اینکه چه سیالی را باید کنترل کنند به طور اتوماتیک باز و بسته و  نیمه بسته می شوند و در واقع با توجه به عامل دیگری که می بایست کنترل شود و مدام با شیر کنترل یا کنترل ولو در رابطه است، محل شیر فلکه صورت می گیرد.
  • به طور مثال اگر قرار باشد شیر کنترل فشار سیال را کنترل کند، از محل دیگری که فشار مورد نظر است به طور مداوم با شیر ارتباط برقرار است و با تغییر فشار آن محل شیر باز تر یا بسته تر می شود تا فشار لازم در آن محل ثابت بماند.

معرفی شیر خودکار یکطرفه برنجی :

شیر خودکار یکطرفه برنجی از سری دسته شیرالات مهم و کاربردی دیگر است که از ساختار ویژه ای برخوردار می باشد. این محصول که به شیر یکطرفه دریچه ای مشهور است دارای عملکرد باکیفیت و کیفیت ساخت بالایی می باشد.
کارکرد اصلی این شیر فلکه خودکار به اینگونه است که اجازی ورود و عبور سیال ها را تنها از یک طرف می دهد. با این وجود برگشت و یا عبور از سمت دیگر شیر امکان پذیر نمی باشد. این دسته شیرالات دارای ویژگی اتوماتیک هستند که انتقال سیال به وسیله فشار آب انجام می گیرد.

فروش شیر فلکه خودکار برنجی ارزان

ویژگی های شیر خودکار یکطرفه برنجی :

هدایت و ‌کنترل این گونه شیر خودکار یکطرفه برنجی از طریق دستی و یا بیرون از بدنه اصلی آن انجام نمی گیرد زیرا همانطور که قبلا گفته شد دارای حالت خودکار است.
قطعه اصلی این محصول دریچه آن می باشد که داخل آن تعبیه شده است و وظیفه کنترل و هدیات جریان مایع با دور و نزدیک کردن فراهم می کند. قابلیت تحمل فشار این دسته از شیر خودکار یکطرفه برنجی به میزان ۱۶ بار است. به علاوه دارای قابلیت تحمل دمایی به میزان تا حداکثر ۲۰۰ درجه سانتی گراد می باشد.

مزایای شیر خودکار یکطرفه برنجی :

شیر خودکار یکطرفه برنجی، دارای ساختار ویژه و منحصر به فردی است که از عملکرد قطع و وصل قابل اطمینان سیال بهره می برد. جنس بدنه این محصولات همانطور که از نامش پیداست از جنس مرغوب برنجی تشکیل شده است. از این رو مقاومت عالی و ماندگاری در برابر خوردگی، شکستگی، پوسیدگی و زنگ زدگی دارد.
عملکرد آب بندی این شیرهای خودکار کامل‌ و عالی است. ویژگی باز و بسته شدن این دسته از شیرهای یکطرفه دارای عملکرد کم صدا و بی صدایی می باشد. به علاوه یکی از مدل های مناسب و ایده آل است که مانع از برگشت آب و بخار می شود.

فروش شیر فلکه خودکار برنجی ارزان

فروش شیر فلکه خودکار

فروش شیر فلکه خودکار به صورت عمده و خرده برای پیمان کاران و فروشگاه داران با بهترین شرایط از طریق شماره های درج شده در وبسایت با مدیریت مهندس منصوری امکان پذیر است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید