قیمت هر رول نوار تیپ به صورت عمده

فروش نوار تیپ ابیاری قطره ای با نازلترین قیمت و بهترین کیفیت در تجهیزات کشاورزی آریا در متراژ مختلف موجود می باشد و شما می توانید این محصول را به صورت آنلاین و حضوری خریداری نمایید.

فروش نوار تیپ ابیاری قطره ای با نازلترین قیمت

کاربرد نوار تیپ آبیاری قطره ای

نوار تیپ در دو نوع درزدار و پلاک دار طراحی شده است. این محصول برای سیستم آبیاری قطره ای بیشترین کاربرد را دارد که شما می توانید برای آبدهی به صورت قطرات باران را به ریشه گیاهانتان برسانید و آبدهی یکنواخت و هوشمندی داشته باشید.
نوار تیپ درزدار در بغل هایش روزنه های به صورت زیگزات طراحی شده و نوار آبیاری پلاک دارد به صورت پلاک های منظم بر روی آن طراحی گردیده است که آبیاری یکنواختی به تمامی محصولات کشاورزیتان می دهد.

فروش نوار تیپ ابیاری قطره ای با نازلترین قیمت

معرفی نوار تیپ آبیاری قطره ای:

نوار تیپ آبیاری قطره ای یکی از اصلی ترین و مهم ترین قسمت یک سیستم آبیاری قطره ای به حساب می آید.
باتوجه به اینکه موقعیت جغرافیایی ما جزء مناطق خشک و کم بارش است استفاده از این نوار ها در سیستم های قطره ای کمک بسزایی هم به صرفه جویی در مصرف آب و هم به آبیاری منظم و ایده آل محصولات کشاورزی می کند.
به گونه ای که در این روش ۴۵ درصد بیشتر از روش های معمولی آبیاری در مصرف آب بهینه می شود.
این نوار تیپ ها دارای ساختار از جنس پلی اتیلن هستند که برخلاف لوله های پلی اتیلن ساختار بسیار نرم تر و انعطاف پذیر تری دارند. درنتیجه حمل و جمع کردن در پایان هر فصل بسیار ساده تر می باشد.

با ورود آب معین به داخل این نوارها، آب مشخص شده در قطره چکان های تعبیه شده برروی این نوار ها به صورت قطره قطره به ریشه گیاه منتقل می شود.
این نوارهای تیپ دارای ضخامت های مختلف با فاصله متعدد میان دریپر ها می باشد.
این نوار ها برای هر نوع زمین های کشتی سطحی و زیر سطحی استفاده می شود.

فروش نوار تیپ ابیاری قطره ای با نازلترین قیمت

ویژگی های نوار تیپ آبیاری قطره ای:

همانطور که گفته شد این نوار تیپ های آبیاری قطره ای دارای انواع مختلفی می باشند. اما نوارهای با استفاده های زیاد دارای ضخامت های گوناگون ۱۵۰ و ۲۰۰ میکرون با متراژ آبدهی متعدد ۱۰ سانتی متر، ۲۰ سانتی متر و ۳۰ سانتی متر هستند.
این نوارها را می توانید در عمق خاک هم به میزان ۵ تا ۱۵ سانتی متر هم نصب و راه اندازی کنید. این نوارهای تیپ آبیاری قطره ای دارای مواد اولیه تشکیل دهنده باکیفیت هستند که مانع چسپیدن جلبک و رسوبات بر روی سطح خود می شوند.

فروش نوار تیپ ابیاری قطره ای با نازلترین قیمت

کاربرد نوار تیپ آبیاری قطره ای:

نوار تیپ آبیاری قطره یکی از محصولات و تجهیزات پرکاربرد است که در بیشتر جالیزها و زمین ها با پستی ها و بلندی های مختلف قابل نصب است.
همچنین برای کشت های ردیفی مانند سیب زمینی، آفتاب گردان، چغندر، پیاز، گوجه فرنگی، آفتاب گردان و غیره و برای گیاهان زراعی مانند ذرت، حبوبات و گندم کاربرد عالی دارد.

مزیت های نوار تیپ آبیاری قطره ای

  • نوار تیپ آبیاری به صورت خیلی آسان و راحت و کمترین هزینه نصب و راه اندازی می گردد.
  • با استفاده از نوار تیپ می توانید پس از هر دوره آبیاری این نوار ها را جمع آوری کنید و برای سال بعدی از آن استفاده کنید.
  • نوار تیپ علف های هرز را در کنار درختان کاهش می دهد و موادی مرغوب تولید می کند.

فروش نوار تیپ ابیاری قطره ای با نازلترین قیمت

فروش نوار تیپ ابیاری قطره ای

فروش نوار تیپ ابیاری قطره ای با بهترین کیفیت و ارزان ترین قیمت بازار در تجهیزات کشاورزی آریا موجود می باشد که شما می توانید این محصول را به صورت عمده و خرده خریداری نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید