فروش ویژه آبپاش آبیاری بارانی در انواع مختلف برنجی، آلومینیومی و پلاستیکی را از دست ندهید. خرید باکیفیت ترین، آبپاش های آبیاری با قمیت مناسب از فروشگاه مرکزی شرکت آریا عالی ترین گزینه برای خرید لوازم کشاورزی است. آبپاش های تمام دور و تنظیمی از شرکت های معتبر آمبو ambo، کامت komet و … خریداری و عرضه می شوند.

آبپاش آبیاری بارانی

هر سیستم آبیاری بارانی نیازمند آبپاش های بارانی مناسب برای تکمیل شدن است. برای جلوگیری از هدر رفتن هزینه و آب باید آبپاش مناسب با طراحی سیستم آبیاری خرید. اما خرید آبپاش با کیفیت کار دشواری است. به همین دلیل داشتن اطلاعات در مورد نحوه انتخاب و خرید ضروری است.

مزایای استفاده از آب پاش آبیاری بارانی

سبزیجات، میوه ها یا گل ها و چمن ها در فصاهای سبز به میزان معینی آب مورد نیاز نیاز دارند. از همین رو از طریق آب پاش آبیاری بارانی هر روز به همان میزان رطوبت و دقیقاً به همان میزان که آب نیاز دارند دریافت می کنند.
این حالت باعث رشد و نمو گیاهان می شود. همچنین بهینه کامل را در مصرف آب فراهم می کند. در میان سیستم های بارانی، آب به عنوان اصلی ترین شرط آبیاری شناخته می شود.
با این حال آب مورد نیاز تحت فشار خاصی از طریق آب پاش ها به اطراف خود بر روی محصولات کشاورزی پرتاپ می شوند.

ویژگی آب پاش های آبیاری بارانی

آب پاش های آبیاری بارانی دارای انواع مختلفی هستند که بر اساس میزان دبی دسته بندی می شوند. این عملکرد میزان حجم آبی است که در زمان مشخصی به سطح خاک می رسد.
این میزان دارای متر مکعب بر ساعت یا میلی متر بر ساعت می باشد که با توجه به نوع محصولات کشاورزی کاربران باید انتخاب شوند.
از دیگر تفاوت هایی که میان آب پاش ها وجود دارد، میزان خروجی دبی، ابعاد آب پاش، میزان قدرت پرتاب باد، سایز نازل، فشار کاری و غیره می باشد.

فروش ویژه آبپاش آبیاری بارانی

مشخصات دیگر آب پاش های آبیاری بارانی

فراهم کردن آب رسانی یکنواخت قابل اطمینان و مناسب در زمین های کشاورزی یا فضاهای سبز و چمن زار ها می تواند منجر به پیشرفت های عمده در تولید محصولات کشاورزی و گیاهان شود و می تواند از هزینه های اقتصادی منطقه اطمینان حاصل کند.

همه ی این ها به وسیله یک آب پاش های آبیاری بارانی باکیفیت موجود در وب سایت ما امکان پذیر می باشد. با مدیریت باروری خاک، رشد همه جانبه گیاهان و کنترل آفات از طریق این محصولات می تواند باعث افزایش عملکرد و همچنین خود آب آبیاری شود.

این آب‌پاش های آبیاری بارانی نیز رطوبت مواد مغذی لازم برای رشد گیاهان را نیز حمل می کند و یک جریان آب برای شسته شدن یا رقیق کردن نمک ها و آفات در خاک ایجاد می کند. در کل سیستم های آبیاری بارانی برای به حداکثر رساندن کارایی و به حداقل رساندن نیروی کار و سرمایه مورد نیاز طراحی می شوند.

همچنین موثرترین روشهای مدیریتی را برای تغذیه محصولات مربوطه را فراهم می کند. لازم به ذکر است این آب پاش ها در مدل های فلزی و پلیمری موجود هستند که هرکدام به نوبه خود دارای مقاومت های عالی و طول عمر ماندگار برای سالیان متمادی می باشد.

انواع آبپاش آبیاری بارانی

به طور کلی می توان انواع آبپاش آبیاری بارانی را به سه دسته تقسیم کرد:

 1. آبپاش آبیاری آلومینیومی
 2. آبپاش آبیاری برنجی
 3. آبپاش آبیاری پلاستیکی یا پلیمری

آبپاش آّبیاری بارانی

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]آبپاش های فلزی مقاوم تر هستند و قیمت بیشتری دارند. اما آبپاش بارانی پلاستیکی ارزان تر است ولی طول عمر کمتری دارد. البته اگر جنس مواد سازنده آبپاش پلیمری خوب باشد بیشتر کار می کند.[/box]

نکات مهم در انتخاب آبپاش آبیاری بارانی

انتخاب یک نوع آبپاش در انواع مختلف آلومینیومی، برنجی و پلیمری سخت است. مهم ترین نکته در انتخاب آبپاش بارانی کشاورزی توجه به موارد زیر است:

 • شعاع پاشش آب
 • فشار کاری آبپاش
 • دبی آبپاش یا میزان آب خروجی
 • آبپاش تنظیمی یا تمام دور
 • کیفیت کارخانه و شرکت تولید کننده
 • مقاومت در برابر ضربه خارجی
 • مقاومت در برابر آفتاب
 • مقاومت در برابر مواد خورنده
 • قابلیت تعمیر

آبپاش آبیاری بارانی

نحوه خرید آبپاش آبیاری بارانی

برای خرید آبپاش و تجهیزات آبیاری بارانی از نمایندگی پخش شرکت لوازم کشاورزی آریا با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید. شرکت آریا تولید کننده و وارد کننده با کیفیت ترین لوازم کشاورزی در ایران است. فروش آبپاش بارانی به صورت عمده و خرده و ارسال به تمام کشور صورت می گیرد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید