تجهیزات آبیاری آریا
خانه / آبپاش / قیمت آبپاشهای مخفی شونده در بازار

قیمت آبپاشهای مخفی شونده در بازار

قیمت آبپاشهای مخفی شونده در بازار با بهترین کیفیت آماده ارائه انواع این مدل آبپاش هاست که با ارزان ترین نرخ بازار این محصول را به تمامی نقاط ایران به صورت عمده پخش می کند.

قیمت آبپاشهای مخفی شونده در بازار

کاربرد آبپاش های مخفی شونده

آبپاش های مخفی شونده هانتر با بهترین کیفیت و در اندازه های مختلف تولید و روانه بازار شده است. آبپاش مخفی شونده با بدنه ای باریک و نازک را دارد که اجزای آن شامل: بدنه، نازل، فیلتر و رایزر می باشد و در تمامی زمین های کشاورزی با ابعاد و اندازه های مختلف تولید و روانه بازار شده است.

قیمت آبپاشهای مخفی شونده در بازار

ویژگی آبپاش های مخفی شونده هانتر

  • ویژگی های آبپاش های هانتر با بهترین کیفیت و انواع مختلف تولید شده و شما می توانید در انواع مختلف این محصول را خریداری نمایید.
  • آبپاش های مخفی شونده هانتر را می توان بتوان هم تراز سطح زمین نصب نمود و آنها از آسیب های فیزیکی احتمالی (ناشی از برخورد اجسام)، سرقت و … دور نگه داشت.
  • همچنین مخفی بودن آبپاش ها باعث می شود تا در نمای مناظر تغییری به وجود نیاید و نیز بالا آمدن و سپس مخفی شدن آنها در حین آبیاری، خود به یکی از عوامل زیبایی و جذابیت منظر و فضای سبز تبدیل شود.

قیمت آبپاشهای مخفی شونده

برای دریافت قیمت روز انواع آبپاش های آبیاری مخفی شونده می توانید از طریق شماره های درج شده این محصول را به صورت عمده و خرده به صورت مستقیم در تجهیزات کشاورزی آریا خریداری نمایید.

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09186495246
شماره تلفن ثابت: 08736212638
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

فروش آبپاش باکیم با قیمت فوق العاده

فروش آبپاش باکیم با قیمت فوق العاده

فروش آبپاش باکیم با قیمت فوق العاده و بهترین شرایط برای همکار، نمایندگی و باغداران …

دیدگاهتان را بنویسید