قیمت آبپاش پیلتار sp4000 ترکیه ای تمام دور که دارای تاییدیه کشور اروپا میباشد را میتوانید به صورت اینترنتی و حضوری در تجهیزات کشاورزی آریا تهیه نمایید. این نوع آبپاش در شبکه آبیاری تحت فشار سطحی و ثابت ( کلاسیک محترک و ثابت) استفاده می شود.

قیمت آبپاش پیلتار sp4000 ترکیه ای تمام دور

آبپاش پیلتار sp4000 چه کاربردی دارد؟

آبپاش پیلتار یکنواختی بالایی به گیاهان داده و آب را به نرمی و لطافت مانند شبنم به گیاه و خاک برساند و خود را از آبپاش های هم رده اش متمایز کرده است.
آبپاش های پیلتار که ساخت کشور ترکیه می باشند اولین مدل از آبپاش های نارنجی رنگ هستند که تمام آن اس پلیمر ساخته شوده اند و این مدل از آبپاش ها در کشور های اروپایی به دلیل استقبالی و کیفیت بالایی که داشتند بیشتر زمین های کشاورزی به این مدل از آبپاش ها تعبیه شودند به همین منظور شرکت های معتبر در واردات انواع لوازم آبیاری از جمله آبپاش آبیاری مارک پیلتار که در مدل های تمام دور و تنظیمی با شعاع پاششی بسیار عالی در فشار های مختلف جوابگو در ایران نیز بوده اند.

قیمت آبپاش پیلتار sp4000 ترکیه ای تمام دور

مشخصات فنی آبپاش پیلتار

  • ساخت ترکیه شرکت پیلتار PILTAR  دارای تاییده های ترکیه و اروپا
  • با گارانتی تعویض
  • با نازل های یدک 10، 9، 8، 7 میلیمتری
  • قابل اتصال به رایزر 32و 40و 50 میلیمتر
  • با شعاع پاشش 18 الی 25 متر با قطر 36 الی 50 متری

عملکرد آبپاش پیلتار sp4000 ترکیه ای تمام دور :

آبپاش پیلتار sp4000 ترکیه ای تمام دور یکی از گزینه های محبوب و پرفروش است که از عملکرد بی نظیر و فوق العاده ای برخوردار است. این محصول دارای ابعاد استاندارد و وزن مناسب است که عمل آبیاری گیاهان را در بهترین شیوه ممکن فراهم می کند.
این محصول از سری دسته قطعات اصلی ابیاری بارانی تحت فشار کشاورزی به حساب می آید که قابلیت پخش آب بدون سرایز شدن آب بر روی سطح زمین دارد. این ابپاش ابیاری بارانی دارای یک فنر ویژه است که هنگام فعال شدن، جریان رفت و برگشت دارد. سپس بعد از جمع شدن قابلیت آزاد شدن دارد و موجب چرخش آبپاش به میزان یک دور کامل می شود.

قیمت آبپاش پیلتار sp4000 ترکیه ای تمام دور

ویژگی های آبپاش پیلتار sp4000 ترکیه ای تمام دور :

آبپاش پیلتار sp4000 ترکیه ای تمام دور همانطور که از نامش پیداست قابلیت گردان به تمام زاویه ها را دارد. باتوجه به این امر، قابلیت پخش و توزیع یکنواخت آب را با سطح پوشش وسیعی را از زمین های زراعی را دارد. این ابپاش ابیاری از سری دسته های دو‌نازله است که یکی بزرگ و دیگری کوچک‌ طراحی شده است.
به این صورت که نازل بزرگ شعاع بالایی را ابیاری می کند و قسمت نازل کوچک آن هم پرتاب آب را به صورت پایین ارائه می دهد.

مزایای آبپاش پیلتار sp4000 ترکیه ای تمام دور :

آبپاش پیلتار sp4000 ترکیه ای تمام دور دارای ویژگی های منحصر به فرد و مزایای عالی می باشد. برای نمونه این محصول قابلیت ابیاری را به صورت همه جانبه و سطح زیادی از خاک را فراهم می کند.
این محصول از مدل های ضربه ای است که به نام های چکشی و زراعی هم مشهور است. از این رو یک مدل همه کاره است که کاربرد های زیادی در زمین های زراعی، گلخانه ای، فضای سبز و غیره دارد.
جنس بدنه این آبپاش پیلتار sp4000 ترکیه ای تمام دور، از پلاستیک مرغوب می باشد که در برابر درجه حرارت بالای نور خورشید، ضربه ها و فشار های مختلف کیفیت عالی دارد.

قیمت آبپاش پیلتار sp4000 ترکیه ای تمام دور

سایر خصوصیات آبپاش پیلتار sp4000 ترکیه ای تمام دور :

آبپاش پیلتار sp4000 ترکیه ای تمام دور، دارای تحمل فشار کاری ۳ بار الی ۳.۵ بار می باشد. همچنین میزان مصرف آب این ابپاش دارای 0.47 لیتر در ثانیه(28 لیتر در دقیقه) است که از این رو یک مدل مقرون به صرفه به حساب می آید. زاویه پاشش این محصول به میزان ۳۶۰ درجه است و از اتصال ورودی رزوه نر ۴/۳ اینچ برخوردار می باشد. همچنین جنس فنر این ابپاش ابیاری پیلتار از استنلس استیل است که مقاومت بالایی دارد.

قیمت آبپاش پیلتار sp4000 ترکیه ای تمام دور :

آبپاش پیلتار sp4000 ترکیه ای تمام دور در نمایندگی های آنلاین فروش تجهیزات کشاورزی آریا به صورت خرده و عمده در پایین ترین قیمت ها به فروش می رسد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و سفارش حضوری و غیر حضوری این محصول هم اکنون با شماره های درج شده در وب سایت ما تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید