قیمت انواع لوله آبیاری کشاورزی

قیمت انواع لوله آبیاری کشاورزی را در نمایندگی های آنلاین فروش تجهیزات کشاورزی آریا به صورت عمده و خرده در پایین ترین نرخ ها دریافت کنید. این لوله ها دارای ساختار و افزودنی های منحصر به فردی هستند که نیازهای مختلف کاربران خود را تأمین می کنند.
همچنین این محصولات دارای مزایای عالی و ویژگی های کاربردی هستند که بهترین جایگزین برای سایر لوله های فلزی، آلومینیومی و غیره می باشند. در ادامه همراه ما باشید تا با این لوله های آبیاری پلی اتیلن کشاورزی بیشتر آشنا شوید :

قیمت انواع لوله آبیاری کشاورزی

معرفی لوله آبیاری پلی اتیلن کشاورزی :

آبیاری به این معنی است که آب مورد نیاز برای رشد طبیعی گیاهان را که با بارش طبیعی تامین نمی شود در زمان مناسب با روش های مناسب به خاک می گویند.
در روش سیستم های آبیاری کشاورزی، آب آبیاری با قرار گرفتن تحت فشار در لوله های آبیاری پلی اتیلن کشاورزی به آبپاش های بارانی یا قطره چکان منتقل می شود و به روشی مشابه بارش طبیعی یا به صورت قطره ای به خاک اعمال می شود.
در این میان لوله های ابیاری نقشی مهمی برعهده دارد. همچنین می توان آن را در مناطق بسیار شیب دار، ناهموار و خاک هایی با عمق کم بدون اتلاف و فرسایش آب اعمال کرد و همچنین در خاک هایی با نفوذپذیری بالا یا ظرفیت نگهداری آب کم می توان از آن به طور موثر استفاده کرد.

قیمت انواع لوله آبیاری کشاورزی

ویژگی لوله آبیاری پلی اتیلن کشاورزی :

این لوله آبیاری پلی اتیلن کشاورزی، از پلی اتیلن مخصوص با چگالی بالا در طول ها، ابعاد، وزن، ضخامت و غیره ساخته شده اند.
لوله پلی اتیلن آبیاری که به گونه ای طراحی شده اند که حتی در فشارهای پایین نیز آب از نقاط اتصال نشت نکنند، می توان سال ها در انواع شرایط زمین و تحت فشار بالا به طور ایمن از آنها استفاده کرد.
فشار کاری این دسته لوله های پلی اتیلن شامل ۲ الی ۴۰ اتمسفر و انواع طول های ۱۰ میلی متر، ۱۶ میلی متر، ۳۲ میلی متر، ۵۰ میلی متر و غیره می باشد.

قیمت انواع لوله آبیاری کشاورزی

مزایای لوله آبیاری پلی اتیلن کشاورزی :

لوله های پلی اتیلن آبیاری لوله های پلی اتیلن نرمی هستند که می توان از آنها به عنوان لوله اصلی، لوله جانبی و لوله فرعی و غیره استفاده کرد.
این لوله ‌ها از مواد اولیه مرغوب تولید می‌شوند و می ‌توانند با خیال راحت در تمام کاربرد های کشاورزی، باغی و مزرعه برای سال‌های متمادی مورد استفاده قرار گیرند، زیرا افزودنی UV به خوبی توزیع شده در مواد، ویژگی محافظتی لوله را در برابر نور خورشید افزایش می‌دهد.
این اجازه می دهد تا مسافت های طولانی را به طور کامل و در زمان کوتاه با استفاده از تعداد کمتر اتصالات گذاشته شود زیرا بسته به قطر لوله مورد نظر می توان آنها را تولید کرد.
برتری لوله های پلی اتیلن در سیستم های آبیاری به دلیل انعطاف و استحکام، هم در انتقال آب به منطقه مورد آبیاری و هم در توزیع آب در منطقه مورد نظر استفاده می شود.

خصوصیات دیگر لوله آبیاری پلی اتیلن کشاورزی :

لوله آبیاری پلی اتیلن کشاورزی، استفاده از آن آسان و ایمن است و برای کاشت های فصلی و دائمی ایده آل است. این محصولات ساخته شده از مواد اولیه با کیفیت بالا هستند که طول عمر بالایی دارند.
همچنین دارای مواد افزودنی UV است که در برابر اشعه خورشید مقاومت می کند.
در کاربردهای مسافت طولانی و در مساحت های بزرگ، افت فشار به دلیل سطح صاف و داخلی آن حداقل است.
نصب و اجرای این لوله ها بسیار سریعتر است و هرگز نشتی ندارد. به علاوه به گونه ای طراحی شده است که استفاده از آن آسان، بادوام تر و مقاوم تر است.

قیمت انواع لوله آبیاری کشاورزی

قیمت انواع لوله آبیاری کشاورزی :

نمایندگی های آنلاین ما در سراسر کشور ارائه دهنده انواع لوله آبیاری کشاورزی است. جهت کسب اطلاعات بیشتر و سفارش حضوری و غیر حضوری این محصولات هم اکنون با شماره های درج شده در وب سایت ما تماس بگیرید.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید