خرید بهترین انواع قطره چکان آبیاری قطره ای

آیا برای آبیاری محصولات کشاورزی خود می خواهید روش قطره ای را به کار ببرید؟ برای این امر نیاز به قطره چکان در انواع مدل مختلف دارید و می توانید برای اطلاع از قیمت خرید هر کدام از آن ها مراکز فروش معتبر این محصولات با بهترین کیفیت را داشته باشید.
امروزه با توجه به کمبود آب و خشکسالی باعث شده است توجه به آبیاری قطره ای برای کشاورزی و باغداری بسیار پررونق و به چشم می خورد و استفاده از انواع محصولاتی هم چون قطره چکان قطره ای که امر مصرف آب را به حداقل رسانده است.

قطره چکان قطره ای باعث می شود که آب فقط در کنار گیاه و ریشه آن ها ریخته و مرطوب شود و بهترین روش جهت آبیاری می باشد و در مدل های مختلف عرضه می شوند که می توان از قیمت خرید آن ها از مراکز عرضه ارائه دهنده دریافت نمود.

قیمت خرید بهترین انواع قطره چکان آبیاری قطره ای

معرفی قطره چکان آبیاری نتافیم:

قطره چکان آبیاری نتافیم یکی از قطعات مفید در سیستم های آبیاری تحت فشار است که میزان آب معین را به صورت قطره قطره در سطح ریشه و پایه گیاهان منتقل می کند.
این مدل از دریپر ها دارای انواع مختلفی می باشد که در گنجایش های متعدد ۲ لیتری، ۴ لیتری و ۸ لیتری طراحی شده است.
همچنین از مدل های گوناگونی تشکیل شده اند که از جنس مستحکم و مرغوب پلی اتیلن اصل ساخته شده اند. این قطره چکان ها با طراحی ویژه ای که دارند در مقابل مسدود شدن مقاوم هستند و مانع از گرفتگی می شوند.

قیمت خرید بهترین انواع قطره چکان آبیاری قطره ای

ویژگی های قطره چکان آبیاری نتافیم:

قطره چکان آبیاری نتافیم، از مزایای تنظیم فشار بهره می برد و موجب انتشار آب به صورت همه جانبه بر روی سطح زمین های زراعی می شود.
میزان فیلتراسیون در این محصولات ۱۲۰ مش می باشد. این دریپرها با نصب و تعبیه ساده بر روی لوله های بلند موجب صرفه جویی چشم گیری در سطح آب رسانی می شود. این محصولات در انواع رنگ بندی های متعدد طوسی، مشکی و سبز و غیره ارائه می گردند.

انواع قطره چکان آبیاری نتافیم:

  • قطره چکان نتافیم PCJ
  • قطره چکان نتافیم LCNL
  • قطره چکان نتافیم HCNL

معرفی قطره چکان یورو دریپ:

قطره چکان یورودریپ یکی از محصولات پرکاربرد است که توسط کشور یونان ساخته و پرداخته شده است. این برند در میان مارک های رقیب از محبوبیت بالایی برخوردار می باشد. فیلتراسیون مناسب در این دریپر ها به میزان ۱۳۰ میکرون و ۱۲۰ میکرون می باشد.
همچنین دارای میزان فشار کارکرد در مسیر خط لوله ها به میزان ۰/۴ الی ۴ بار می باشد. از خاصیت های قطره چکان یورو دریپ یونان می توان به خود شویندگی و خود مکش نیز اشاره کرد. همچنین از اثر زهکشی جلوگیری می کنند و طول عمر ماندگاری دارند.

قیمت خرید بهترین انواع قطره چکان آبیاری قطره ای

ویژگی های قطره چکان یورو دریپ:

قطره چکان یورو دریپ در دبی ها و میزان آب دهی مختلف ۲ لیتر، ۳ لیتر، ۴ لیتر، ۸ لیتر و ۲۴ لیتر بر ثانیه طراحی شده اند.
این محصولات از سری دسته های جبران کننده فشار و روی خط می باشند. تعبیه و نصب آسانی را برای کاربران بودن استفاده از ابزار را فراهم می کنند. این‌دریپر ها دارای مقاومت بالایی در برابر درجه حرارت نور خورشید و نور اشعه ماوراء بنفش می باشد.

قیمت خرید بهترین انواع قطره چکان آبیاری قطره ای

قیمت خرید بهترین انواع قطره چکان آبیاری قطره ای

در وب سایت انلاین فروش انلاین ما قیمت خرید بهترین انواع قطره چکان آبیاری قطره ای در ارزان ترین نرخ ها را پیدا کنید.

 

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
راه هاي ارتباطي:
شماره موبایل: 09186495246
شماره تلفن ثابت: 08736212638
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

منبع: irantajhizab.ir

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!