قیمت خرید شیر تایمر دار آبیاری

شیر تایمر دار آبیاری با بهترین کیفیت در تجهیزات کشاورزی آریا به صورت اینترنتی و حضوری روانه به فروش می رسد. تایمر های آبیاری انواع مختلف با برند های گوناگونی را دارا می باشند.
همچنین قابل ذکر است که تایمر آبیاری خانگی به دو مدل تک خروجی و دو خروجی (تک کاناله و دو کاناله) تقسیم بندی می شود. در صورتی که شما یک شیر آب دارید و باغچه ای با ابعاد متوسط و تعداد درخت حداکثر ۱۵ تا ۲۰ عدد دارید از مدل تک خروجی استفاده نمایید.

قیمت خرید شیر تایمر دار آبیاری

شیر تایمر دار آبیاری

امروزه در دنیایی زندگی میکنیم که جمعیت رو به رشد است و همه ما با اینترنت سرو کار داریم و آلودگی هوا هم در شهرهای بزرگ بیداد میکند از این رو تمامی مردم به آپارتمان نشینی روی آورده اند.
همه افراد دوست دارند گل و گیاهان در منازلشان وجود داشته باشد تا فضای دلنشین و پاک به خانواده شان ببخشد از این رو به دلیل کمبود وقت و مشغله ای کاری شاید نتوانیم به صورت منظم به گل و گیاهانمان آبرسانی کنیم، شیر تایمر آبیاری این مشکل را حل نموده و میتوانید تایمر آبیاری را به صورت هفتگی و 24 ساعته زمان بندی کنید.

قیمت خرید شیر تایمر دار آبیاری

انواع شیر تایمردار آبیاری

  • شیر تایمر آبیاری آکوا
  • شیر تایمر آبیاری بهکو
  • شیر تایمر آبیاری اوربیت
  • شیر تایمر آبیاری آمیکو

معرفی شیر تایمر آبیاری اکوا :

شیر تایمر آبیاری اکوا یکی از تجهیزات مهم و مفید سیستم آبیاری است که از قیمت مقرون به صرفه و کیفیت عالی بهره می برد. این محصول حتی دارای کاربرد در فشار کاری صفر است برای همین از قابلیت اتصال به مخزن آب و هم شیر آب بهره می برد.
برای همین این ویژگی به ارزش های این تایمر افزوده است. از دیگر آپشن های عالی این شیر تایمر آبیاری اکوا تک خروجی، قابلیت تنظیم برنامه ریزی ساده مدت زمان آبیاری می باشد. این محصول توسط پلاستیک مرغوب طراحی شده است که دوام بالای آن را تضمین می کند.

قیمت خرید شیر تایمر دار آبیاری

ویژگی های شیر تایمر آبیاری اکوا :

شیر تایمر آبیاری اکوا دارای موقعیت نصب مستحکم به شیرالات است که کاملا ضد نشت می باشد. این شیرهای خودکار اکوا بعد از هربار چرخه آبیاری، از ریست اتوماتیک بهره می برد.
همچنین دارای ورودی و خروجی استاندارد است که در اکثر مصارف گوناگون کاربرد های زیادی دارد. به علاوه از فشار کارکرد تا ۴ بار بهره می برد.
این محصول انرژی مورد نیاز خود را از طریق دو‌باتری نیم قلمی تأمین می کند که دوام بالایی دارد. مدت زمان تنظیم آبیاری در این دسته از شیرهای خودکار آبیاری، شامل ۱ دقیقه الی دو ساعت به صورت می باشد.

معرفی شیر تایمر آبیاری بهکو :

شیر تایمر آبیاری بهکو، برای مناطقی طراحی شده است که فاقد برق باشد. زیرا به وسیله دو عدد باتری کار می کند. این محصول از سری دسته های تک خروجی است که توسط کشور تایوان تولید و طراحی شده است.
تعداد دفعات آبیاری از طریق این دسته از شیرالات آبیاری هوشمند به میزان حداکثر ۲۴ بار آبیاری در روز می باشد. حداکثر تحمل دمای کاری این شیرالات به میزان ۴۰ درجه سانتی گراد می باشد.

قیمت خرید شیر تایمر دار آبیاری

ویژگی های شیر تایمر آبیاری بهکو :

شیر تایمر آبیاری بهکو، دارای کاربرد های زیادی در گلخانه ها، باغ و باغچه ها، چمنزار ها، فضای سبز، زمین های زراعی، نهالستان و غیره می باشد.
این تایمر ابیاری موجب رشد عالی و همه جانبه گیاهان و محصولات زراعی می شود. علاوه براین، از مصرف بی رویه آب جلوگیری می کند. شیر تایمر آبیاری بهکو، موجب کاهش مصرف برق، انرژی و حتی نیروی انسانی می شود. همچنین نصب و راه اندازی بسیار ساده ای دارد.
از دیگر ویژگی های عالی این شیر های تایمر دار آبیاری بهکو تک خروجی شامل، زمان تنظیم آبیاری : 1، 2، 3، 4، 6، 8، 12، 24، 48، 72 ساعت یا 1 هفته و زمان اجرای آبیاری: 1، 3، 5، 10، 15، 20، 30، 60، 90، 120 دقیقه می باشد.

قیمت خرید شیر تایمر دار آبیاری

قیمت خرید شیر تایمر دار آبیاری

امروزه به دلیل نوسانات دلار و قیمت های سرسام آور وب سایت های همکار شرکت تجهیزات کشاورزی آریا انواع شیر تایمر آبیاری را با قیمت خرید به سایر فروشگاه ها و عمده فروشان به صورت اینترنتی و حضوری ارسال و روانه بازار میکند برای ثبت سفارشات خود و مشاوره رایگان از طریق با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید