تجهیزات آبیاری آریا
خانه / رایزر آلومنیومی / قیمت رایزر آلومینیومی 1 اینچ بی واسطه

قیمت رایزر آلومینیومی 1 اینچ بی واسطه

قیمت رایزر آلومینیومی 1 اینچ بی واسطه با بهترین کیفیت در وب سایت تجهیزات و آبیاری از نرخ پایین تری نسبت به فروشگاه های دیگر برخوردار میباشد. میتوایند این محصول را به صورت اینترنتی و حضوری از طریق شماره های درج شده تهیه و سفارش نمایید.

قیمت رایزر آلومینیومی 1 اینچ بی واسطه

رایزر آلومینیومی 1 اینچ

پایه (رایزر) آبپاش آلومینیومی متناسب با شیر خودکارهای جهت اتصال سریع آبپاش به شیر خودکار تولید و ارائه شده است. وجود فنر فولادی ضد زنگ، بست و قلاب با آبکاری کروم و وجود اهرم جهت سهولت باز و بسته کردن، از خصوصیات این پایه می باشد. این پایه در قطرهای 1/2 1 و 2 اینچ تولید و عرضه می شود و همچنین این پایه برای هر قطر در سه ارتفاع یک، یک و نیم و 2 مناسب است.

قیمت رایزر آلومینیومی 1 اینچ بی واسطه

ویژگی های رایزر آلومینیومی

  • جهت اتصال آبپاش به سیستم آبیاری، بایستی آبپاش به شیر خودکارهای نصب شده در سیستم متصل گردد.
  • به این منظور می توان از پایه آبپاش(رایزر) استفاده نمود. یک سر پایه آبپاش بوسیله بست و قلاب به لبه شیر خودکار متصل می گردد و سر دیگر پایه(رایزر) که بصورت اتصال نر است؛ به آبپاش متصل می‌گردد.
  • با توجه به نوع محصول و شرایط آب وهوایی ارتفاع پایه آبپاش متفاوت است و برای محصولات پایه بلند همچون ذرت، استفاده از پایه آبپاش با ارتفاع بیشتر توصیه می گردد.
  • درصورت استفاده از پایه آبپاش با ارتفاع زیاد، برای استحکام و جلوگیری از تکان خوردن آبپاش، استفاده از سه پایه نگهدارنده پیشنهاد می‌شود.

قیمت رایزر آلومینیومی

برای دریافت قیمت روز رایزر آلومینیومی میتوانید از طریق شماره های درج شده در سایت با مدیریت فروش و کانال تلگرامی تجهیزات کشاورزی آریا مطلع شوید و میتوانید این محصول را به صورت عمده و بسته به نیازتان تهیه نمایید.

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09923966545
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

دیدگاهتان را بنویسید