فروش سینی نشا مشهد به صورت عمده

قیمت سینی نشا برنج در مازندران بدون واسطه که شما می توانید این محصول را در تجهیزات کشاورزی آریا از طریق شماره های درج شده در وب سایت با مدیریت مهندس منصوری خریداری نمایید.

قیمت سینی نشا برنج در مازندران بدون واسطه

 • بیشتر بخوانید: ابزار آلات کشاورزی

کاربرد سینی نشاء برنج

سینی های نشا در دو نوع یونولیتی و پلی اتیلنی نیز در حفره های مختلفی نیز تولید و روانه بازار شده است. سینی های نشاء برای کشت و جوانه زدن انواع بذر های کشاورزی می باشد و محصولاتی مرغوب و یکنواخت تولید و روانه بازار می کند و آن را برای ورود به زمنی کشاورزی آماده می کند.

مزایایی سینی نشاء برنج

 • قابلیت آویزان شدن را دارد.
 • در هر نوع شرایط آب و هوایی قابل استفاده می باشد.
 • دارای زهکش و تهویه مناسب
 • بسیار مقرون و به صرفه
 • مقاومت بسیار بالایی در برابر اشعه ماورای بنفش
 • افزایش نشا تولیدی
 • کاهش هدر رفت آب
 • دارای حفره های استاندارد برای انواع نشا ها
 • جلوگیری از تولید علف های هرز

قیمت سینی نشا برنج در مازندران بدون واسطه

معرفی سینی نشاء برنج :

سینی نشاء برنج از ابزار های نوین کاشت بذر های برنج است که با ساختار ویژه و منحصر به فردی که دارد، از ریشه محصول مورد نظر محافطت عالی به عمل می آورد. در نتبجه موجب رشد کافی و ایده آل گیاه می شود. این سینی نشاء های برنج به خصوص برای کاشت برنج، گیاهان دارویی و کاکتوس کاربرد دارد دارای ساختار ارگونومیک هستند.
قابلیت آبرسانی به ریشه گیاه از طریق این محصولات بسیار عالی می باشد و موجب بهینه کامل در مصرف منابع آبی می شود. همچنین قابلیت زهکشی در قسمت پایینی این سینی نشاء ها به خوبی فراهم می باشد.

قیمت سینی نشا برنج در مازندران بدون واسطه

ویژگی سینی نشاء برنج :

سینی نشاء های برنج از جنس های بدنه متعدد پلی اتیلن، پلی استیلن، پلی پروپیلن و غیره ساخته می شوند که هر کدام به نوبه خود از مزایای شگفت انگیزی برخوردار هستند. به طور کلی استفاده و کاربرد این محصولات در هر نوع شرایط آب و هوایی جغرافیایی امکان‌ پذیر می باشد. همچنین فضای مناسب و مطلوبی را برای رشد ریشه گیاهان فراهم می کنند. این سینی نشاء ها دارای قابلیت ضد عفونی می باشد و می‌تواند در مقابل مواد شیمیایی دوام ماندگاری دارد. همچنین به دلیل اینکه گاهی این محصولات جلوی تابش نور خورشید قرار می گیرند، دارای مقاومت بالا در برابر درجه حرارت نور بالای خورشید می باشند.

انواع سینی نشاء برنج :

سینی نشاء برنج در دو مدل اصلی مسطح و حفره دار تولید می شود. مدل های سینی نشا مسطح دارای ساختار صاف و فاقد حفره است که رشد مناسب گباهان را فراهم می کند. در عوض دارای سوراخ ها و منافذی هستند که تملیات زهکشی را به خوبی فراهم می کنند. دیگر مدل ها، سینی نشاء های حفره دار است که از سلول های متعدد و یکسانی تشکیل شده اند. این سلول ها دارای ساختار گرد و یا مربع و غیره هستند که از یک ارتفاع مشخصی بهره می برند.

قیمت سینی نشا برنج در مازندران بدون واسطه

 • بیشتر بخوانید: ادوات کشاورزی

دیگر محاسن سینی نشاء برنج :

سینی نشاء برنج عملیات رشد حساس ریشه گیاه را به بهترین نحو ممکن فراهم می کنند و بعد ها قابلیت انتقال ساده را برای زمین های کشاورزی فراهم می کند. این سینی نشاء ها به صورت بسیار مقاوم و مستحکم ساخته شده اند تا در هنگام حمل و نقل و جابه جایی شکسته و خورده نشود. از دیگر مزایای این محصول، طول عمر بالا و مقاومت عالی در برابر پوسیدگی و زنگ زدگی می باشد.

قیمت سینی نشا برنج در مازندران

برای دریافت قیمت روز سینی نشا برنج در مازندران می توانید از طریق شماره های درج شده و کانال تلگرامی تجهیزات کشاورزی آریا از این محصول به صورت آنلاین مطلع شوید.

 • بیشتر بخوانید: لوازم آبیاری

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید