خرید سینی نشا برنج در مازندران

قیمت سینی نشا شالی باکیفیت در تجهیزات کشاورزی آریا از نرخ پایین تری برخوردار است که شما می توانید این محصول را به صورت عمده و خرده از طریق شماره های درج شده در وب سایت این محصول را خریداری نمایید.

خرید سینی نشا برنج در مازندران

کاربرد سینی نشا شالی

سینی نشاأ شالی در دو نوع یکبار مصرف و چند بار مصرف در حفره های مختلف نیز تولید شده است. سینی نشاء برای کشت و جوانه زدن ریشه برنج مورد استفاده قرار می گیرد که سازگاری کامل را با هر نوع شرایط آب و هوایی را دارد و محصولاتی یکنواخت و مرغوب تولید و روانه بازار می کند.

مزیت های سینی نشاء

  • سینی نشاء بسیار مقرون و به صرفه است.
  • این محصول هزینه های گارکری را کاهش می دهد.
  • جلوگیری از به وجود آمدن آفات می کند.
  • مناسب برای هر نوع شراط آب و هوای است.
  • دارای زهکش مناسب می باشد.
  • پس از هر دور استفاده می توانید آن را ضد عفونی کنید.
  • دارای سیستم تهویه مناسب می باشد.

قیمت سینی نشا شالی باکیفیت

معرفی سینی نشاء :

سینی نشاء یکی از لوازم باغبانی بروز است که برای کشت انواع محصولات اعم از برنج، گوجه فرنگی، خیار، گل، کاکتوس، سبزیجات، فلفل، هیدرو پونیک و غیره مناسب می باشد. این روش بسیار مناسب و ایده آل برای پرورش گیاهان در فضای باز هنگام رشد مراحل حساس و اولیه است. همچنین بعد از آن انتقال به فضای باز و زمین را به خوبی فراهم می کند. ساختار این سینی نشاء ها به این گونه است که شامل چندین حفره هم اندازه هستند که با فواصل مشخصی کنار هم تعبیه شده اند.

قیمت سینی نشا شالی باکیفیت

ویژگی های سینی نشاء :

سینی نشاء همانطور که از نامش پیداست یک سینی بزرگ و گسترده است که از جنس های مختلف پلاستیک، پلی اتیلن یا پلی استایرن تشکیل شده است. همچنین دارای سلول های هم اندازه هستند که هرچه به طرف پایین تر برود ساختار باریک تری به خود گرفته است.
وظیفه این محصول نگهداری و مراقبت مناسب گیاهان و سپس انتقال آن ها در مواقع مناسب بودن شرایط بیرونی آب و هوایی می باشد. از طرف دیگر انواع این سینی نشاء ها در سلول های متعددی به فروش می رسد که این حفره ها شرایط عالی برای رشد ریشه محصولات را فراهم می کند.

محاسن دیگر سینی نشاء ها :

از طریق این سینی نشاء ها می توانید خیلی زود تر از زمان موعود گساهان و سایر محصولات زراعی خود را برداشت کنید. چراکه این محصولات رشد سریع و در عین حال باکیفیت گیاهان را تضمین می کند. بیماری های قارچی که در اثر رطویت در گیاهان ایجاد می شوند را می توانید از طریق این سینی نشاء ها جلوگیری و ممانعت کنید.
این سینی ها دارای مقاومت عالی در مقابل اشعه نور ماورا بنفش و درجه حرارت دمای بالای خورشید می باشند. همچنین حتی می توانند بعد از هر بار مصرف با ضد عفونی کردن دوباره مورد استفاده قرار بگیرند‌.

قیمت سینی نشا شالی باکیفیت

قیمت سینی نشا شالی

برای دریافت قیمت روز سینی نشا شالی می توانید از طریق شماره های درج شده و کانال تلگرامی تجهیزات کشاورزی آریا از این محصول به صورت آنلاین می توانید مطلع شوید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید