قیمت شیر های پروانه ای گیربکسی در بازار

قیمت شیر های پروانه ای گیربکسی در بازار دارای نرخ بالا است اما در فروشگاه تجهیزات کشاورزی آریا با تخفیف ویژه به فروش می رسد. این شیر ها نهایت استفاده راحت را از باز و بسته کردن جریان های مختلف فراهم می کند.

قیمت شیر های پروانه ای گیربکسی در بازار

عملکرد شیر های پروانه ای گیربکسی

شیر های پروانه ای گیربکسی دارای تحمل فشارهای مختلف ۱۰ و ۱۶ بار است. دسته روی این شیرها عملکرد آسان را فراهم می کند که با چرخش ۹۰ درجه قادر به قطع جریان و یا بالعکس باز کردن جریانات می باشد.
این محصولات در پروژه های صنعتی، نفت و تأسیسات گازکشی مورد استفاده قرار می گیرد‌. همچنین می توانید به آسانی در خطوط انتقال آب شهری، روستایی و کشاورزی به کار ببرید.

مزیت شیر های پروانه ای گیربکسی

  • شیر های پروانه ای گیربکسی دارای وزن سبک و کارکرد آسان است.
  • از مواد اولیه درجه یک و استاندارد ساخته شده است.
  • قابل استفاده در خطوط نفت و پتروشیمی.
  • این شیرالات در مقابل رطوبت و زنگ زدگی مقاوم است.
  • دارای خواص آب بندی فوق العاده.

قیمت شیر های پروانه ای گیربکسی در بازار

معرفی بیشتر شیر پروانه‌ای گیربکسی

موقعیت نصب مناسب اکثر شیر پروانه‌ای گیربکسی میان فلنج هایی می باشد که حفاری آن ها کاملا متناسب با استاندارد های موجود باشد.
به علاوه تحمل فشار کاری هم تا حداکثر ۱۰ بار باید باشد. در هنگام بسته شدن قسمت پروانه در این شیرآلات به صورت کامل در وسط قرار می گیرد. در نتیجه برترین موقعیت را جهت عبور سیال ها و جریان ها و سپس کمترین افت فشار را فراهم می کند.
این مدل از شیرآلات توسط مارک های مختلف تولید شده است. در این راستا طراحی و ساختار شیر پروانه‌ای گیربکسی میراب بسیار مشابه با مدل اهرمی می باشد و تنها تفاوتی که دارد در نوع عملگر آن می باشد.

قیمت شیر های پروانه ای گیربکسی در بازار

ویژگی شیر پروانه‌ای گیربکسی

شیر پروانه‌ای گیربکسی همانطور که از نامش پیداست برای کارکرد درست و سریع خود دارای گیربکس عالی است. این گیربکس ها از ساختار ربع گردی تشکیل شده اند که موقعیت گردان خود را در قسمت شفت ورودی به حرکت ربع گرد در قسمت خروجی مبدل می کند.
به طور کلی این شیرآلات پروانه ای گیربکسی بسیار قابل اطمینان و معتبر هستند زیرا متناسب با استاندارد های جهانی طراحی و تولید شده است. با این ویژگی ها این محصولات مدل مناسبی در شرایط سخت و حساس می باشد تا در کمترین زمان ممکن انتظارات کاربران خود را برآورده کنند.برای همین دلیل در اکثر خطوط نفت و گاز و آب رسانی کاربذد ویژه ای دارد.

قیمت شیر های پروانه ای گیربکسی در بازار

مشخصات کلی شیر پروانه‌ای گیربکسی

شیر پروانه‌ای گیربکسی در انواع و اقسام سایزهای ۱/۲ اینچ الی ۲۴ اینچ تولید و طراحی شده است که کاربران می توانند بنابر نیاز خود و نوع لوله کشی مربوطه هرکدام را به دلخواه سفارش دهد. این شیر آلات آب بندی صحیح و کاملی دارند.
چراکه دارای نشیمن گاه از نوع پلاستیک قابل ارتعاش می باشد. همچنین می توانید برای تبدیل به عملکرد خودکار بودن آن، یک موتور اتوماتیک را برای آن تنظیم کرد.

قیمت شیر های پروانه ای گیربکسی در بازار

قیمت شیرهای پروانه ای

کاربران می توانند انواع شیرهای پروانه ای را در مدل های گیربکسی، فلنج دار، ویفری، خودکار و غیره را با ارزان ترین قیمت ها از طریق وب سایت ما خریداری کنند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید