قیمت شیر برقی هوا به صورت عمده

قیمت شیر برقی هوا به صورت عمده در تجهیزات کشاورزی آریا از نرخ پایین تری برخوردار است که شما می توانید این محصول را از طریق شماره های درج شده به صورت آنلاین و حضوری سفارش دهید.

قیمت شیر برقی هوا به صورت عمده

شیر برقی هوا چیست؟

این شیر برقی هوا با بهترین کیفیت تولید و روانه بازار شده است. این شیر برقی هوا برای قطع و وصل نمودن سیال در مسیر لوله های آبیاری اصلی و فرعی بیشترین کاربرد دارد. طراحی این شیر برقی به گونه ای است که بر روی آن یک کلاهک تعبیه شده که دارای یک پیچ است و تمامی جریانات مایعات و سیالات را به صورت دستی می توان قطع و وصل نمود به طور کلی به دلیل بالا بودن سیستم ایمنی این نوع شیر برقی، از آن در پروژه های زیادی استفاده می کنند زیرا این شیر به بهترین شکل می تواند نقش کنترلی خود را در جریانات مختلف ایفا نماید.

کاربرد شیر برقی هوا

  1. استفاده از آن در پروژه های آبیاری فضای سبز
  2. سیستم های آبیاری قطره ای هوشمند
  3. آبیاری گلخانه ها
  4. خطوط انتقال آب
  5. آبیاری زمین های چمن و زمین های فوتبال

قیمت شیر برقی هوا به صورت عمده

معرفی شیر برقی کشاورزی هانتر

شیر برقی کشاورزی هانتر یکی از محصولات پراستفاده کمپانی معتبر آمریکایی است. همانطور که می دانید وظیف و هدف اصلی این شیر باز و بسته کردن سریع جریان ها می باشد.

جنس بدنه این شیربرقی از پلاستیک مرغوب ساخته شده که سالیان زیادی عمر می کند. به علاوه در انواع مختلف خروجی و ورودی زاویه دار و یک جهت می باشند.

کاربرد این  شیر برقی کشاورزی هانتر در بیشتر آبیاری های تحت فشار مانند آبیاری قطره ای و آبیاری بارانی قابل استفاده می باشد. در این محصول قابلیت عوض کردن بوبین فراهم است و همچنین دیافراگم و فنر آن هم تعویض می شود. قابل ذکر است بوبین این شیر کابل کشی آن است که از خاصیت مغناطیسی زیاد بهره می برد.

به طور کلی این شیر ها روند سریعی دارند و سهولت نصب و راه اندازی یک‌‌ ‌سیستم آبیاری کشاورزی را فراهم می کند. در نتیجه به عنوان یکی از تجهیزات مهم و کاربردی در صنعت باغبانی و کشاورزی می باشد. این محصول همانطور که از نامش پیداست به وسیله جریان برقی کار می کند.

قیمت شیر برقی هوا به صورت عمده

مزایای شیر برقی کشاورزی هانتر

شیر برقی کشاورزی هانتر سرعت کار بسیار بالایی را برای کاربران خود ارائه می دهد. به عبارتی دیگر کشاورزان در مدت زمان بسیار کوتاه به هدف مورد نظر خود در جهت قطع و وصل جریان می رسند.

از همین رو این یک محصول با استاندارد و قابلیت اطمینان بسیار بالا است. به علاوه استفاده از جریان برقی این شیر برقی کشاورزی هانتر بسیار مقرون به صرفه می باشد و از هزینه های گزاف جلوگیری می کند.

عمر ماندگار و میزان سرویس دهی بسیار بالا‌ از دیگر مزیت های بارز این تجهیزات کشاورزی می باشد. قابل ذکر است بدانید تعمیر و نگهداری این شیر ها بسیار ساده و مقرون به صرفه است. راندمان باکیفیت و حفظ دبی کم از دیگر ویژگی های این شیر محبوب می باشد.

قیمت شیر برقی هوا به صورت عمده

قیمت شیر برقی هوا

برای دریافت قیمت روز شیر برقی هوا می توانید از طریق کانال تجهبرات کشاورزی آریا و شماره های درج شده در وب سایت از این محصول می توانید به صورت شبانه روزی مطلع شوید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید