نمایندگی انواع شیر خودکار پلیمری

قیمت شیر خودکار دریچه ای پلی اتیلن 2 اینچ با ارزانترین قیمت و بالاترین کیفیت در تجهیزات کشاورزی آریا به فروش میرسد. شیر خودکار پلی اتیلنی در محدوده دبی مختلف، در سایزهای مختلف و با تحمل بارهای مختلف توزیع می شود و در برابر خوردگی، پوسیدگی و گرفتگی نیز مقاوم می باشد.

قیمت شیر خودکار دریچه ای پلی اتیلن 2 اینچ

کاربرد شیر خودکار دریچه ای پلی اتیلن 2 اینچ

شیر خودکار دریچه ای پلی اتیلن جهت گرفتن انشعاب از لوله پلی اتیلن که در زیر زمین دفن شده استفاده می شود. از این شیر خوردکار جهت آبگیری آبپاش‌ها از لوله‌های لترال (یا همان بال آبیاری) استفاده می‌شود.
شیر خودکار در روش های آبیاری کلاسیک متحرک و نیمه متحرک کاربرد زیادی دارد .

شیر خودکار اغلب روی رایزر بسته میشود و آبپاش به کمک بست و قلاب روی آن نصب میشود. شیرخودکار به گونه‌ای طراحی شده است که به سرعت و سهولت به خطوط انتقال آب در سیستم آبیاری بارانی متصل می‌شود و باید بدون نشتی و با حداقل افت فشار، جریان آب را به سمت آبپاش‌ها هدایت کنند.

قیمت شیر خودکار دریچه ای پلی اتیلن 2 اینچ

روش نصب شیر خودکار

در نصب شیر خودکار باید اول کمربند پلی اتیلن بر روی لوله پلی اتیلن نصب می شود و بعد رایزر پلیمری کمربند از طریق قسمت رزوه وصل می شود. سپس شیر خودکار بر رو رایزر نصب می شود.

ویژگی های شیر خودکار پلی اتیلن

  • شیر خودکار در سیستم های آبیاری در انواع جنس های مختلف وجود دارند.
  • شیر خودکار دریچه ای مقاومت بسیار بالایی در برابر حرارت و سرما را دارد.
  • شیر خودکار پلی اتیلن در برابر اشعه های خورشید مقاوم بوده و دارای ثبات رنگ می باشد.
  • شیر خودکار در انتقال آب به سیستم های آبیاری را بدون افت فشار و بدون نشتی را دارد.

قیمت شیر خودکار دریچه ای پلی اتیلن 2 اینچ

معرفی شیر خودکار پلی اتیلن :

شیر خودکار پلی اتیلن از سری دسته های پرفروش و کاربردی است. وجود این تجهیزات لازم و ضروری است و موجب پخش یکنواخت آب بر روی زمین ها می شود. زیرا این محصول با ارتفاع مشخص شده ای اب پاش را بالاتر از گیاهان و سایر محصولات مربوطه نگه می دارد تا ابیاری را بدون پخش شدن آب به اطراف فراهم کند.
این دسته از شیرالات در انواع سایزبندی های مختلف 1 ، 1/2*1 و 2 اینچ عرضه می شود که مدل مناسب متناسب با گیاهان و محصولات زراعی مورد نظر انتخاب می شود.

مشخصات شیر خودکار پلی اتیلن :

شیر خودکار پلی اتیلن دارای کاربرد های فراوانی در امور کشاورزی و زراعی می شود و قابلیت نصب و راه اندازی برای سیستم های تحت فشار ابیاری بارانی دارد.
این محصول مدل کاربردی برای مزارع، باغ ها، گلخانه، فضای سبز، میوه جات، درختچه ها، تاکستان و غیره می باشد. به طور کلی این دسته از شیر های خودکار ابیاری دارای انواع مدل های مختلفی هسنند که از لحاظ جنس بدنه و قطعات، نوع دبی، فشار تحمل شده، تحمل بار ها و غیره با هم تفاوت دارند.

قیمت شیر خودکار دریچه ای پلی اتیلن 2 اینچ

مزایای شیر خودکار پلی اتیلن :

شیر خودکار پلی اتیلن، یکی‌ از مدل های عالی و ‌مناسب است که به خصوص برای مناطق کشاورزی کم اب و کم بارش طراحی شده است.‌ زیرا مانع از هدر رفتن آب می شود. این دسته شیرالات پلی اتیلن مقاومت بسیار بالایی در برابر خوردگی، پوسیدگی و گرفتگی دارند. برای همین دلیل طول عمر بالا و ماندگاری را تضمین می کند. نحوه کارکرد این شیرخودکار همزمان با قرار گرفتن رایزر یا پایه ابپاش به داخل ان، موجب باز شدن جریان می شود و اب را به ابپاش مربوطه انتقال می دهد. این شیرهای خودکار با کیفیت و استاندارد بالا ساخته و طراحی می شوند.

قیمت شیر خودکار دریچه ای پلی اتیلن 2 اینچ

قیمت شیر خودکار دریچه ای پلی اتیلن 2 اینچ

شیر خودکار دریچه ای پلی اتیلن 2 اینچ را به صورت عمده و خرده در ارزان ترین قیمت ها در هرکجای ایران که باشید از طریق وب سایت ما خریداری کنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر و سفارش حضوری و غیر حضوری این محصولات هم اکنون با شماره های درج شده در وب سایت ما تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید