قیمت شیر نوار تیپ ویسپار

قیمت شیر نوار تیپ ویسپار با بهترین کیفیت و ارزان ترین نرخ بازار در تجهیزات کشاورزی به صورت اینترنتی و حضوری از طریق شماره های درج شده در وب سایت امکان پذیر است.

قیمت شیر نوار تیپ ویسپار

کاربرد شیر نوار تیپ ویسپار

شیر انشعاب نوار تیپ از جنس پلی پروپیلن است. این محصول برای گرفتن خروجی نوار تیپ آبیاری از لوله پلی اتیلن است که پس از ایجاد حفره و استفاده از واشر 16 میلیمتری بوده و یک سمت شیر انشعاب ویسپار را از طریق واشر داخل لوله پلی‌اتیلن قرار می‌دهیم و سمت دیگر آن به تیپ آبیاری قطره‎‌ای متصل می‌گردد.

ویژگی شیر نوار تیپ ویسپار

  • شیر انشعاب نوار تیپ ویسپار برای قطع و وصل نمودن جریان آب بر روی نوار تیپ را دارد.
  • این محصول با بالاترین کیفیت و استحکام بالا تولید و روانه بازار شده است.
  • شیر انشعاب ویسپار آب بندی کامل شده است.
  • این محصول از قیمت مناسبی برخوردار است.

معرفی شیر انشعاب رزوه 1/2 به نوار تیپ

شیر انشعاب رزوه 1/2 به نوار تیپ، از دسته شیرالات کاربردی و پرمصرف است. کاربرد اصلی این محصول خروجی نوار تیپ از لوله اصلی پلی اتیلن را می گیرد که در سیستم آبیاری تحت فشار قطره ای مورد استفاده قرار می گیرد.
برای بدست آوردن خروجی پلی اتیلن از طریق این شیر انشعاب رزوه 1/2 به نوار تیپ به کمک رزوه استاندارد 1/2 در یک طرف و اتصال آن به نوار تیپ از سوی دیگر انجام می گیرد. هدف کاربردی این شیر الات باز و بسته کردن جریان های سیال در خطوط می باشد. همچنین دارای مزایای فراوانی از جمله مقاومت بالا در برابر فشار، رطوبت و ‌زنگ زدگی می باشد.

قیمت شیر نوار تیپ ویسپار

ویژگی شیر انشعاب لوله اصلی به تیپ

شیر انشعاب لوله اصلی به تیپ دارای قابلیت اتصال ساده و عملکرد قابل اطمینان است. قابلیت نصب و راه اندازی این شیرالات، به این صورت است که به وسیله واشر داخل لوله پلی اتیلن بعد از ایجاد حفره ایجاد می شود.
بعد از این عمل قسمت دیگر آن را به تیپ آبیاری قطره ای متصل می کند. این محصول از کیفیت ساخت بالا و ویژه بهره مند است و در برابر زنگ زدگی مقاوم می باشند.

معرفی شیر ۱۶ به تیپ

عملکرد اصلی شیر ۱۶ به تیپ، گرفتن انشعاب تیپ از خط لوله مانیفولد را در بهترین شیوه و با آب بندی کامل فراهم می کند. کارکرد این محصول بسیار سریع و مطمئن است و از اتلاف منابع آبی جلوگیری می کند.
این محصول دارای ابعاد استاندارد و وزن خیلی کم است که تعبیه ساده و آسانی دارد. جنس مواد اولیه تشکیل دهنده این سری از شیرالات از پلی اتیلن مرغوب است که در برابر درجه حرارت بالا و سایر فشار های فیزیکی و داخلی ماندگاری بسیار بالایی دارد. به علاوه می تواند مدت زمان طولانی مورد استفاده کاربران قرار گیرد.

قیمت شیر نوار تیپ ویسپار

قیمت شیر نوار تیپ

قیمت شیر انشعاب نوار تیپ ویسپار در تجهیزات کشاورزی آریا از نرخ پایین تری برخوردار است و شما می توانید این محصول را در سایز های مختلف و بسته به نیازتان به صورت اینترنتی و حضوری از طریق شماره های درج شده در وب سایت با مدیریت مهندس منصوری خریداری نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید