قیمت انواع شیر پروانه ای ویفری

قیمت شیر پروانه ای ویفری میراب بدون واسطه و بهترین کیفیت در تجهیزات کشاورزی آریا موجود می باشد و شما می توانید از طریق شماره های درج شده در وب سایت این محصول را خریداری نمایید.

قیمت شیر پروانه ای ویفری میراب بدون واسطه و بهترین کیفیت در تجهیزات کشاورزی آریا موجود می باشد و شما می توانید از طریق شماره های درج شده در وب سایت این محصول را خریداری نمایید.   کاربرد شیر پروانه ای ویفری میراب شیر پروانه ای ویفری میراب با بهترین کیفیت طبق استاندارد های روز دنیا از جنس چدن طراحی و روانه بازار شده است. شیر پروانه ای را برای تنظیم جریان استفاده کنید می بایست خیلی از شرایط اعم از فشار سیال، سرعت سیال و … را مورد توجه قرار دهید زیرا در صورت عدم رعایت کردن مسائل مذکور موجب خوردگی و آشفتگی جریان خواهد شد که از عمر شیر پروانه ای می کاهد . دستگیره شیر پروانه ای از نوع ربع گرد می باشد که با یک چرخش 90 درجه ای از حالت کاملا باز به حالت کاملا بسته و بالعکس خواهد رسید. مشخصات فنی شیر پروانه ای ویفری تولید کننده	 میراب  کشور تولید کننده	 ایران  کلاس	 PN10, PN16  سایز (اینچ)	 1, 10, 12, 14, 2, 2-1/2, 3, 4, 5, 6, 8 قیمت شیر پروانه ای ویفری میراب برای دریافت قیمت روز شیر پروانه ای ویفری میراب می توانید از طریق شماره های درج شده در وب سایت و کانال تلگرامی تجهیزات کشاورزی آریا این محصول را به صورن آنلاین و حضوری خریداری نمایید.

کاربرد شیر پروانه ای ویفری میراب

شیر پروانه ای ویفری میراب با بهترین کیفیت طبق استاندارد های روز دنیا از جنس چدن طراحی و روانه بازار شده است. شیر پروانه ای را برای تنظیم جریان استفاده کنید می بایست خیلی از شرایط اعم از فشار سیال، سرعت سیال و … را مورد توجه قرار دهید زیرا در صورت عدم رعایت کردن مسائل مذکور موجب خوردگی و آشفتگی جریان خواهد شد که از عمر شیر پروانه ای می کاهد . دستگیره شیر پروانه ای از نوع ربع گرد می باشد که با یک چرخش 90 درجه ای از حالت کاملا باز به حالت کاملا بسته و بالعکس خواهد رسید.

مشخصات فنی شیر پروانه ای ویفری

تولید کننده میراب
کشور تولید کننده ایران
کلاس PN10, PN16
سایز (اینچ) 1, 10, 12, 14, 2, 2-1/2, 3, 4, 5, 6, 8

قیمت شیر پروانه ای ویفری میراب

برای دریافت قیمت روز شیر پروانه ای ویفری میراب می توانید از طریق شماره های درج شده در وب سایت و کانال تلگرامی تجهیزات کشاورزی آریا این محصول را به صورن آنلاین و حضوری خریداری نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید