قیمت فیلتر دیسکی 3 اینچ اتوماتیک

قیمت فیلتر دیسکی آبیاری قطره ای کیفیت بالا در سایز های ۱ اینچ- ۲ اینچ- ۳ اینچ- ۴ اینچ- ۴ اینچ دوبل در شرکت تجهیزات آریا به صورت اینترنتی و حضوری به فروش میرسد. فیلتر دیسکیبرای از بین بردن آلودگی ها آب بسیار کاربرد دارد.

قیمت فیلتر دیسکی آبیاری قطره ای کیفیت بالا

[box type=”info” align=”” class=”” width=””]به دلیل نوسانات دلار برای دریافت قیمت فیلتر دیسکی آبیاری قطره ای کیفیت بالا با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل نمایید.[/box]

کاربرد فیلتر دیسکی آبیاری

فیلترهای دیسکی برای تصفیه آب در سیستم های آبیاری قطره ای کاربرد داشته و میتوان این محصول را به صورت مستقل و یا همراه صافی های شنی مورداستفاده نمود.

این فیلترهای شامل تعدادی صفحات حلقوی پلاستیکی، مانند صفحات گرامافون هستند که سطح آنها دارای شیارهایی می باشد. این صفحات روی همدیگر چیده شده و داخل یک محفظه قرار می گیرد.
آب تصفیه شده پس از ورود به محفظه مجبور به عبور از لابلای صفحات دیسکی می شود.

عبور آب از لایه های این صفحات باعث می شود که ذرات معلق موجود در آب مانند جلبک ها، مواد آلی و رسوبات کلوئیدی در شیارهای موجود روی صفحات به دام افتاده و آب زلال از بین صفحات خارج شود. اندازه شیارها درجه تصفیه آب را مشخص می کند. با توجه به اندازه شیارها، فیلترهای دیسکی قادر خواهند بود ذراتی با قطر ۲۵ تا ۴۰۰ میکرون را از آب خارج نمایند.

قیمت فیلتر دیسکی 3 اینچ اتوماتیک

انواع فیلتر دیسکی

  • فیلتر دیسکی آیتوک
  • فیلتر دیسکی آزود
  • فیلتر دیسکی هیلکس

طرز استفاده از فیلتر دیسکی

طرز کار فیلترهای دیسکی به این ترتیب است که تعداد زیادی دیسک روی هم قرار میگیرند تا به شکل یک سیلندر استوانه ای درآیند.
فشار آب ورودی باعث می شود تا اولا دیسک ها بهم فشرده شود و ثانیا آب مجبور به عبور از لابلای دیسک ها شده و طی این فرآیند مواد معلق آن در بین دیسک ها گرفتار می شود.
برای شست و شوی دیسک ها می توان یا بصورت دستی عمل کرد یا از روش شست و شوی معکوس استفاده کرد.
در روش دستی دیسک ها از محفظه خارج شده و بصورت دستی شسته می شود.
در روش شست و شوی معکوس جریان معکوس آب باعث اتساع دیسک ها شده و آن ها را از هم باز می کند. بنابراین جریان آب می تواند دیسک ها را شست و شو دهد.

قیمت فیلتر دیسکی آبیاری قطره ای کیفیت بالا

معرفی فیلتر دیسکی آزود:

فیلتر دیسکی آزود یکی از محبوب ترین ها است که از قطعات تشکیل دهنده باکیفیت بهره می برد. این فیلتر در دو مدل اتوماتیک و دستی عرضه می شود که هرکدام از ویژگی عالی برخوردار است. کاربرد این فیلتر دیسکی در صنعت کشاورزی، باغبانی، خانگی و غیره است.
دارای عملکرد ویژه خذف و‌پاکسازی انواع ذرات معلق و گرد و خاک ترکیب شده در آب است. همچنین از طراخی هیدرولیک بهره می برد تا مانع از اتلاف آب و انرژی شود.
این محصولات از مدل های چند کاربره است و از تعمیر و نگهداری آسانی نیز بهره می برند.
فیلتر دیسکی آزود در مقابل تغییرات فشار و درجه حرارت ها مقاوم می باشد و عمر طولانی و ماندگاری را تضمین می کند.

قیمت فیلتر دیسکی آبیاری قطره ای کیفیت بالا

معرفی فیلتر دیسکی ورسک:

فیلتر دیسکی ورسک از مدل های کاربردی و بادوام است. برای همین یکی از تجهیزات اصلی در سیستم های آبیاری قطره ای به حساب می آید.
این فیلتر دیسکی از ورود ناخالصی ها به داخل آب جلوگیری می کند. برای همین مانع گرفتگی ها و رسوب داخل قطره چکان ها و دریپر های مربوطه می شود.
این فیلتر های دیسکی در انواع مختلف سایز های، 3/4 اینچ، ½ 1 اینچ، 2 اینچ، 3 اینچ و 4 اینچ ارائه می گردند.
این محصولات دارای جنس مواد اولیه پلیمری مرغوب هستند که عمر طولانی و ماندگاری را فراهم می کند.

قیمت فیلتر دیسکی آبیاری قطره ای کیفیت بالا

قیمت فیلتر دیسکی آبیاری قطره ای:

در نمایندگی های فروش تجهیزات کشاورزی آریا انواع فیلتر دیسکی آبیاری قطره ای در برند های معروف با ارزان ترین قیمت ها به فروش می رسد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید