تجهیزات آبیاری آریا
خانه / فیلتر دیسکی / قیمت فیلتر دیسکی آب کشاورزی اصفهان

قیمت فیلتر دیسکی آب کشاورزی اصفهان

قیمت فیلتر دیسکی آب کشاورزی اصفهان با بهترین کیفیت در سایزهای 1 اینچ، 2 اینچ، 3 اینچ، 4 اینچ و 4 اینچ دوبل در تجهیزات کشاورزی آریا موجود میباشد. فیلتر دیسکی برای جداکردن ناخالصی های معلق موجود در آب مورد استفاده قرار میگیرد.

قیمت فیلتر دیسکی آب کشاورزی اصفهان

کاربرد فیلتر دیسکی آب کشاورزی

فیلتر دیسکی به طور معمول اولین مرحله تصفیه آب در اغلب فرایندهای تصفیه‌ می‌باشد. این فیلتر جهت جداسازی ناخالصی های معلق موجود در آب با رنج های مش 20 ،50، 100، 130،150 و 200 میکرون مورد استفاده قرار می‌گیرد . هر چقدر مش فیلترها بالا باشد قدرت تصفیه کنندگی آن بالاتر میرود. فیلترهای دیسکی راه کاری نوین در تصفیه آب به شمار می روند که دارای مزایایی همچون سرعت بالای تصفیه, حجم اشغالی کم و هزینه پایین می‌باشد .این فیلتر ها با بدنه پلی آمید مقاوم در برابر گرما و سرما و ضربه می باشد.

قیمت فیلتر دیسکی آب کشاورزی اصفهان

 

انواع فیلتر دیسکی کشاورزی

 • فیلتر دیسکی هلیکس
 • فیلتر دیسکی آزود
 • فیلتر دیسکی آیتوک
 • فیلتر دیسکی پلی آمیدی
 • فیلتر دیسکی جیمتن
 • فیلتر دیسکی دوبل
 • فیلتر دیسکی ارهاس

قیمت فیلتر دیسکی آب کشاورزی اصفهان

مزایایی فیلتر دیسکی

 • فیلتر دیسکی نسبت به فیلتر توری از مقاومت و استحکام زیادی برخوردار است. و ظرفیت این فیلتر دیسکی بیشتر بوده و شستشو و نگهداری آن آسان است.
 • فیلتر دیسکی دارای عمر مفید و طولانی دارد که از لحاظ اقتصادی به صرفه است. این فیلتر ها امکان تمیز شدن سریع و راحت را دارد. و در برابر فشار مقاومت زیادی دارد و فیلتراسیون عمیقی را انجام میدهد.
 • این نوع فیلتر ها در سایز های مختلفی مانند:1و2و3… تولید می شوند. که سایز آنها بستگی به کیفیت آب و شرایط منطقه مورد استفاده قرار می گیرد.
 • خرید این نوع فیلتر ها هم از نظر اقتصادی و کیفیت مقرون و به صرفه است. و هزینه نگه داری و تعویض و تعمیر را کاهش میدهد.
 • فیلتر های دیسکی امکان تمیز شدن سریع وآسان را دارند.
 • مقاومت زیاد در برابر فشار و عمر مفید طولانی را داراست.

عملکرد فیلتر دیسکی

همانطور که می دانید وظیفه اصلی فیلتر دیسکی، جداسازی ذرات گرد و خاک و معلق در آب سیستم های آبیاری کشاورزی می پردازد. این محصچل دارای طراحی پیچیده ای نیست و صفحات مشبک توری آن از نوع پلاستیک مرغوب می باشد.
همچنین اجزای سازنده این فیلتر های دیسکی شامل، قسمت تمیز کننده، همزن، قسمت خلاء، شاسی محافظ قطعات، مدیریت کننده و سیستم سرامیکی می باشد. همه ی این اجزا دارای هدف مهم پیش تصفیه آب سیستم های آبیاری مزارع است.
این محصولات انواع مختلفی دارند و از تمام سایز و ابعاد موجود می باشد. فیلتر های دیسکی نصب و راه اندازی فوق العاده ساده ای دارند که راندمان کاری بالایی دارند. همچنین قطعات تشکیل دهنده آن در برابر خوردگی بسیار مقاوم هستند.

قیمت فیلتر دیسکی آب کشاورزی اصفهان

ویژگی های دیگر فیلتر دیسکی

دشواری هایی که اکثرا در سیستم های آبیاری تحت فشار کشاورزی قطره ای یا بارانی به وجود می آید بستن روزنه خروجی لوله ها است. این مسدود شدن ها می‌توانند در قطره چکان ها یا آب پاش ها ایجاد شوند.
در نتیجه موجب قطع عمل آبرسانی یا آبیاری بسیار کمی برای محصولات می شود. با این وجود موجب آسیب رساندن جدی به سطوح خاک و محصولات آن می شود. فیلتر دیسکی راه حلی مؤثر و مقرون به صرفه برای حل این مشکلات خواهد بود‌.
عملکرد این محصول به گونه ای است که به حذف ناخالصی های داخل آب می پردازد. در نتیجه روان بودن آبیاری را در همه ی سیستم ها فراهم می کند. قابل ذکر است از این محصول به نام فیلتر ثانویه نیز یاد می شود.

قیمت فیلتر دیسکی آب کشاورزی اصفهان

قیمت فیلتر دیسکی آب کشاورزی

جهت تصفیه ناخالصی های آب کشاورزی در آبیاری های متعدد بشتابید و فیلتر دیسکی قابل اعتماد را از طریق شماره های درج شده وب سایت ما سفارش دهید. این محصولات دارای نازلترین قیمت و بالاترین کیفیت می باشد.

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09923966545
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

قیمت فیلتر دیسکی آبیاری قطره ای ارزان

قیمت فیلتر دیسکی آبیاری قطره ای ارزان

قیمت فیلتر دیسکی آبیاری قطره ای ارزان با بهترین کیفیت در انواع مختلف در تجهیزات …

دیدگاهتان را بنویسید