قیمت لوله آبرسانی در اصفهان

قیمت لوله آبرسانی در اصفهان در تجهیزات کشاورزی آریا از نرخ پایین تری برخوردار است که شما می توانید از طریق شماره های درج شده در وب سایت این محصول را به صورت آنلاین و حضوری خریداری نمایید.

قیمت لوله آبرسانی در اصفهان

کاربرد لوله آبرسانی

لوله آبرسانی با بهترین کیفیت و با برترین مواد پلی اتیلنی در سایز های مختلفی نیز تولید و روانه بازار شده است. لوله های آبرسانی مناسب باری انتقال آب شهری، روستایی، کشاورزی و گلخانه ای و غیره….
بیشترین کاربرد و استفاده را دارد و به وسیله آن می توانید تمامی آب های سطح شهر را انتقال دهید و در مصرف آب به طرز عجیبی استفاده نمایید.

https://abyario.ir/?s=%D9%84%D9%88%D9%84%D9%87%20%D8%A2%D8%A8%D8%B1%D8%B3%D8%A7%D9%86%DB%8C

مزایایی لوله آبرسانی

  • این لوله های مقاومت بسیار بالایی در برابر اشعه ماورای بنفش، خوردگی، شکستگی و فشار را دارد.
  • به دلیل صاف و صیقلی بودن داخل و خارج این لوله های مانع ایجاد رسوب گذاری و گرفتگی می شود.
  • لوله های پلی اتیلن دارای انعطاف پذیریی بالایی است و نصب و راه اندازی آن بسیار آسان است.
  • بسیار مقرون و به صرفه می باشد.

معرفی لوله آبرسانی پلی اتیلن :

لوله آبرسانی پلی اتیلن از محصولات محبوب و پرفروش است که باتوجه به ابعاد، ضخامت و وزن مربوطه با کاربرد های گوناگونی مورد استفاده قرار می گیرد. ساختار این لوله ها به رنگ سیاه است که از خط های آبی برخوردار می باشد.
این محصولات با خاصیت های نرم بودن و مقاوم بودن به نسبت سایر لوله های آبرسانی متمایز می شوند. به طور کلی لوله های آبرسانی پلی اتیلن در دو نوع PE 80 و PE100 تولید می شوند که هرکدام دارای مزایای و ویژگی های خاص و عالی هستند.

قیمت لوله آبرسانی در اصفهان

ویژگی لوله آبرسانی پلی اتیلن :

لوله آبرسانی پلی اتیلن دارای تنوع سایز بندی بالا اعم از ۱۲ میلی متر الی ۸۰۰ میلی متر است که طبق استاندارد های بین المللی ساخته و طراحی شده اند. در این میان ابعاد ۱۲، ۱۶ و ۲۰ میلی متر مخصوص مصارف کشاورزی می باشد. همچنین ضخامت و وزن و قطر های این لوله ها با توجه به ابعاد آن ها تعیین می شود.
از ویژگی های منحصر به فرد لوله های پلی اتیلن می توان به وزن سبک، ضد خوردگی، ضد زنگ زدگی، عدم رسوب گذاری و غیره اشاره کرد که به سودمندی های آن افزوده است.

مزایای لوله آبرسانی پلی اتیلن :

لوله آبرسانی پلی اتیلن، در مقابل اشعه ماوراء بنفش و نور و درجه حرارت و سایر تغییرات جغرافیایی مانند سرما و برودت هوا مقاومت عالی دارد. از دیگر مقاومت های بالای این دسته از لوله ها در مقابل کود های شیمیایی، اسید، باز ها و سایر محلول ها می باشد که عمر مفید ۵۰ سال را نیز تضمین می کند‌.
همچنین دارای خواص انعطاف پذیری بالایی است که در شرایط دمایی متعدد منعطف می شود. به علاوه لوله آبرسانی پلی اتیلن، مانع از نشتی آب می شود و برای همین از مصرف آب به خوبی جلوگیری می کند.

قیمت لوله آبرسانی در اصفهان

کاربرد لوله آبرسانی پلی اتیلن :

لوله های پلی اتیلن دارای استفاده و کاربرد های فراوانی هستند. زیرا از کیفیت ساخت عالی برخوردار می باشند و برای همین مورد استقبال همگان در اکثر مصارف قرار گرفته است. برای نمونه این لوله ها دارای خواص بهداشتی و بدون خطر هستند که از مواد اولیه مرغوب پلی اتیلن ساخته شده اند.
بنابراین، گزینه ای مناسب جهت انتقال آب شرب خانگی شهری و روستایی می باشد. علاوه براین دارای کاربرد های آبرسانی و انتقال آب در سیستم های آبیاری تحت فشار کشاورزی، مصارف صنعتی، تجاری، عمومی و غیره می باشد.

قیمت لوله آبرسانی در اصفهان

قیمت لوله آبرسانی در اصفهان

برای دریافت قیمت روز لوله آبرسانی در اصفهان می توانید از طریق شماره های درج شده و کانال تلگرامی تجهیزات کشاورزی آریا به صورت آنلاین از این محصول مطلع شوید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید