قیمت لوله آبرسانی در اصفهان

قیمت لوله آبرسانی پلی اتیلن فاضلابی در بازار از نرخ بالایی برخوردار است اما در فروشگاه تجهیزات آریا دارای قیمت بسیار ارزان است.
این لوله ها در انواع و سایزهای مختف موجود می باشند که کاربردهای بسیار گوناگونی دارند.

قیمت لوله آبرسانی پلی اتیلن فاضلابی

مشخصات لوله آبرسانی پلی اتیلن فاضلابی

لوله آبرسانی پلی اتیلن فاضلابی از انواع مختلف در دسترس می باشند. به عنوان مثال لوله های دو جداره پلی اتیلن نوع جدیدی از لوله های پلاستیکی باودام است که دارای دیوار داخلی صاف و دیوار بیرونی موج دار است.
این مدل با مقاومت بالا، وزن کم، مقاومت در برابر خوردگی، عمر طولانی، نصب آسان و غیره طراحی شده است.
به علاوه لوله های دو جداره و لوله و اتصالات گلخانه از لحاظ فنی سبک تر از لوله های تک جداره هستند، و آنها را به گزینه ای مناسب برای انتقال فاضلاب یا انتقال مایعات مشابه با شرایط فشار پایین تبدیل می کند.

ویژگی های لوله آبرسانی پلی اتیلن فاضلابی

  • لوله آبرسانی پلی اتیلن فاضلابی مقاومت عالی در برابر فشار و حرارت دارند.
  • کودهای شیمیایی به راحتی می تواند داخل این محصولات مناق شود چراکه خاصیت ضد خوردگی و ساییدگی دارند.
  • مجهز به اتصالات و شیرآلات مختلف.

 

قیمت لوله آبرسانی پلی اتیلن فاضلابی

معرفی لوله پلی اتیلن فاضلابی:

این دسته از لوله های پلی اتیلن برای انتقال فاضلابی های شهری، سطحی و صنایع بهترین و مؤثر ترین گزینه می باشند. همچنین دارای انواع مدل های مختلف شامل لوله های تک جداره، لوله های دو جداره یا کاروگیت و یا لوله پلی اتیلن اسپیرال می باشد.
هرکدام از این محصولات دارای انواع سایز و قطر های مختلفی می باشد که مزایای گسترده ای دارند. این لوله ها از مواد اولیه پلیمری پلاستیکی ساخته شده است که کیفیت ساخت فوق العاده بالایی نیز دارند. خاصیت اصلی لوله های پلی اتیلن فاضلابی در مقاوم بودن عالی مقابل اسید ها، باز ها و دیگر مواد شیمیایی می باشد.
سطوح داخلی این محصولات بسیار صاف و صیقلی هستند که از رسوب گیری داخلی به خوبی جلوگیری می کنند.

قیمت لوله آبرسانی پلی اتیلن فاضلابی

مزایای لوله پلی اتیلن فاضلابی:

لوله پلی اتیلن فاضلابی و لوله و اتصالات وحید، از ضریب اطمینان بسیار بالایی برخوردار هستند. همچنین از انتقال بو و یا صدا به بیرون به صورت کامل جلوگیری می کنند.
به علاوه در مواقع متعدد حتی بالاترین فشار کاری را تا ۶ بار نیز تحمل می کنند. به طور کلی میزان ضریب ایمنی این دسته از لوله ها، می توان در انواع گوناگون ۱٫۲۵ و ۱٫۶ و ۲ تقسیم بندی کرد. نوع اتصال به کار برده در اکثر لوله های پلی اتیلن فاضلابی از نوع جوشی لب به لب یا جوش الکتروفیوژن می باشد که مقاومت ماندگاری دارند.
این لوله ها حتی در مقابل فشارهای فیزیکی و مکانیکی مقاومت عالی دارند و کاملا ضد نشت می باشند. گذشته از این ها با طراحی ویژه ای که دارنذ، منجر به جریان راحت سیالات در داخل می شوند.

قیمت لوله آبرسانی پلی اتیلن فاضلابی

انواع لوله پلی اتیلن فاضلابی:

این لوله های پلی اتیلن فاضلابی دارای سایز، ضخامت و وزن های مختلفی هستند که هرکدام به نوبه خود در جایی کاربرد دارد. در انواع مختلف فشار ۴ بار دارای ابعاد ۵۰ میلی متر الی ۴۰۰ میلی متر هستند. برای کاربرد در سطح فاضلاب های مناطق مسکونی و ساختمانی از سایز های ۵۰ تا ۱۶۰ میلی متر استفاده می شود.

تقسیم بندی لوله های پلی اتیلن برحسب سایز و ضخامت های مختلف:

  • سایز:50-4A ضخامت: 2
  • سایز:63-4A ضخامت: 2/9
  • سایز:75-4A ضخامت: 2/9
  • سایز:90-4A ضخامت: 3/5
  • سایز:100-4A ضخامت: 4/2
  • سایز:125-4A ضخامت: 4/8
  • سایز:160-4A ضخامت: 6/2

قیمت لوله آبرسانی پلی اتیلن فاضلابی

قیمت لوله آب رسانی پلی اتیلن

کاربران می توانند انواع و اقسام لوله های پلی اتیلن را به صورت تکی و عده با کمترین میزان قیمت از طریق فروشگاه آنلاین تجهیزات کشاورزی آریا خریداری کنند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید