قیمت لوله تاشو پی فلکس برای آبیاری بارانی

قیمت لوله تاشو پی فلکس برای آبیاری بارانی در تجهیزات کشاورزی آریا از نرخ پایین تری برخوردار است و شما می توانید از طریق شماره های درج شده در وب سایت این محصول را به صورت آنلاین خریداری نمایید.

قیمت لوله تاشو پی فلکس برای آبیاری بارانی

لوله تاشو پی فلکس برای آبیاری بارانی چیست؟

لوله تاشو پی فلکش با بهترین کیفیت در سایز های مختلفی نیز تولید و روانه بازار شده است. لوله تاشو پلی فلکس این سیستم آبیاری بارانی بدون نیاز به استفاده از آبپاش بوده و جایگزین مناسب لوله‌های آبده در سیستم‌های کلاسیک است. لوله پی فلکس به وسیله چند خنجری در طول مسیر و بر روی سطح زمین مهار می‌گردد.

کاربرد لوله تاشو پلی فلکس

  • آبیاری مزارع دیم، خصوصاً قبل از کشت
  • آبیاری باغستان‌ها
  • آبیاری تمامی مزارع کشت گیاهان ساقه کوتاه
  • آبیاری مزارع سبزیجات
  • مناسب انجام آبیاری‌های اولیه در تمامی کشت‌ها
  • آبیاری پیاز و زعفران
  • آبیاری کاهو، هویچ و …
  • آبیاری یونجه با شرایط خاص

معرفی لوله تاشو پی فلکس برای آبیاری بارانی :

لوله تاشو پی فلکس برای آبیاری بارانی از سری تجهیزات رایج پرکاربرد در مناطق مختلف است که از عملکرد خاص به خود بهره می برد. همچنین با خصوصیات بی نظیری که دارد می تواند برترین جایگزین برای روش های آبیاری معمولی سنتی شود. لوله پلی اتیلن از مواد مرغوب پلی اتیلن ساخته شده است که می تواند گزینه ای بسیار عالی در سیستم های آبیاری کم فشار باشد.
از سوی دیگر امروزه باتوجه به معضل کم آبی توجه بیشتر افراد به روش های مقرون به صرفه می باشد. در این میان این لوله های تاشو پی فلکس برای آبیاری بارانی می تواند از منابع آبی بهترین بهره وری ها را ببرد‌.

قیمت لوله تاشو پی فلکس برای آبیاری بارانی

ویژگی لوله تاشو پی فلکس برای آبیاری بارانی :

لوله تاشو پی فلکس برای آبیاری بارانی باتوجه به اینکه تنوع بالایی در سایز بندی های گوناگون دارد، می تواند برای مناطق مختلف هم استفاده های زیادی داشته باشد.
این لوله ها در انواع رول های با طول ۱۰۰ متری عرضه می شود و بیشترین استقبال ها را دارد. بر روی این لوله ها روزنه هایی به جای آبپاش تعبیه شده است که آب با فشار معینی از آن ها خارج می شود. به طوریکه از هر روزنه در دو طرف لوله به میزان شعاع پرتاب ۸ متری فراهم می شود.

مزایای لوله تاشو پی فلکس برای آبیاری بارانی :

تاشو پی فلکس برای آبیاری بارانی با توجه به اینکه هیچ گونه نیازی به آبپاش و سایر تجهیزات ندارد، می تواند از نظر هزینه بسیار مقرون به صرفه باشد. همچنین در ساده ترین شکل ممکن این لوله ها می توانند نصب و راه اندازی شوند.
به طوریکه به کمک حداقل اتصالات پلی اتیلن می تواند اجرا شود. با توجه به اینکه این لوله های ابیاری تاشو وزن و حجم کم در عین حال ساختار انعطاف پذیری دارند، می توانید آن ها را بعد از هر فصل به سادگی جمع آوری کنید.

قیمت لوله تاشو پی فلکس برای آبیاری بارانی

سایر محاسن لوله تاشو پی فلکس برای آبیاری بارانی :

لوله تاشو پی فلکس برای آبیاری بارانی ، دارای قابلیت پخش آب به صورت یکنواخت و مساوی است که منجر به رشد محصولات زراعی در بهترین شیوه می شود. این لوله ها دارای بهترین جنس است که در مقابل اشعه ماوراء بنفش، زنگ زدگی، شکستگی و خوردگی مقاومت بسیار بالایی دارد. از این رو عمر طولانی و ماندگاری را تضمین می کند.

قیمت لوله برای آبیاری بارانی

برای دریافت قیمت روز لوله برای آبیاری بارانی می توانید از طریق شماره های درج شده و کانال تلگرامی تجهیزات کشاورزی آریا از این محصول مطلع شوید و آن را با تخفیف ویژه پاییزه خریداری نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید