نمایندگی فروش لوازم آبیاری قطره ای در کردستان

لوله جهت آبیاری قطره ای 16 میلی متر به صورت عمده و خرده در وب سایت ما موجود است. این لوله ها فروش بسیار بالایی دارند چراکه برای همه ی مصارف آبیاری باغ ها، کشاورزی، نهال ها، گلخانه ها و غیره مناسب می باشند.

قیمت لوله جهت آبیاری قطره ای 16 میلی متر

کاربرد  لوله جهت آبیاری قطره ای 16 میلی متر

لوله های آبیاری قطره ای برای باغداران و کشاورزی مناسب است. با یک تعریف کلی، آبیاری قطره ای به معنای استفاده از آب مورد نیاز برای رشد گیاه به صورت قطره قطره در منطقه ریشه گیاه یا محصول با استفاده از یک ساختار خاص به نام قطره چکان است که با استفاده از سیستم لوله مرغوب صورت می گیرد و هدف اصلی آن ایجاد سیستم های آبیاری قطره ای است.
حال این لوله های آبیاری قطره ای دارای سایز ۱۶ میلی متری ( در‌کلاف های ۱۰۰، ۲۰۰، ۳۰۰ متری یه دلخواه ) می باشند که آب مورد استفاده همراه با کود مورد نیاز بدون اتلاف زیاد آن ها به ریشه محصول می رساند.

قیمت لوله جهت آبیاری قطره ای 16 میلی متر

ویژگی های لوله های آبیاری قطره ای ۱۶ میلی متری

  • این لوله های آبیاری ۱۶ میلی متری دارای مقاومت عالی و ساخته شده از جنس پلی اتیلن می باشد.
  • دارای انعطاف پذیری بالا جهت حمل و نقل ساده و پیچیدن دور درخت ها.
  • جنس بدنه بسیار نرم جهت نصب آسان قطره چکان ها.

ساختار لوله پلی اتیلن آبیاری تحت فشار:

لوله پلی اتیلن آبیاری تحت فشار  و لوله و اتصالات گلخانه دارای خواص بسیار مستحکم تری از نوارهای پلی اتیلن دارد. برای همین بیشتر این محصولات مورد استقبال کشاورزان قرار گرفته است.
همچنین در مقایسه با لوله های فلز عمر و تحمل بیشتری در مقابل فشار ها و سایر عوامل محیطی و جغرافیایی دارد.
درنتیجه این دسته از تجهیزات به عنوان یکی از پراستفاده ترین ها و محبوب ترین ها در سیستم های آبیاری تحت فشار قطره ای و بارانی می باشد. هدف اصلی این لوله های پلی اتیلن، آبرسانی میزان آب مورد نیاز به صورت یکنواخت بر روی زمین های زراعی و محصولات و گیاهان کشاورزی می باشد.

قیمت لوله جهت آبیاری قطره ای 16 میلی متر

دیگر مشخصات لوله پلی اتیلن آبیاری تحت فشار:

سبک وزن بودن، سادگی در حمل و جمع آوری و مقاومت عالی از مشخصات بارز این لوله های پلی اتیلن آبیاری تحت فشار نظیر لوله و اتصالات وحید می باشد. لازم به ذکر است بدانید که این دسته از تجهیزات آبیاری دارای موقعیت نصب در فشار های خیلی کم به میزان ۴ و ۵ بار می باشد.
همچنین این لوله ها در انواع متعدد سایز ها، فشار های کاری و ضخامت های مختلف ساخته می شوند. به طور کلی لوله هایی که برای آبیاری های قطره ای مورد استفاده قرار می گیرد دارای سایز های گوناگون ۹ میلی متر الی ۲۰ میلی متر موجود هستند که بنابه نیازهای کشاورزان و محصولات زراعی هرکدام به دلخواه انتخاب می شوند.
گذشته از این ها لوله های آبیاری قطره ای علاوه بر انتقال آب مورد نیاز، گزینه ای مناسب جهت انتقال کود و مواد شیمیایی می باشد. زیرا استحکام عالی دارد.

قیمت لوله جهت آبیاری قطره ای 16 میلی متر

مزایای لوله های آبیاری قطره ای:

با نصب لوله های آبیاری قطره ای در زمین های مستعد رانش و زمین لرزه می توانید از مقاوم بودن آن ها اطمینان حاصل کنید. سطح داخلی صاف و بسیار صیقلی داخل این لوله ها مانع از تشکیل رسوب ها می شود و میزان آب مورد نیاز را به خوبی و بدون اختلال انتقال می دهد.
این لوله ها مقاومت عالی در برابر ساییدگی، خوردگی و نور شدید خورشید دارند. این لوله ها دارای طول عمر بسیار بالا و ماندگاری هستند.

قیمت لوله جهت آبیاری قطره ای 16 میلی متر

قیمت لوله جهت آبیاری قطره ای 16 میلی متر

قیمت لوله جهت آبیاری قطره ای 16 میلی متر به صورت ارزان را تنها از فروشگاه آنلاین تجهیزات کشاورزی آریا دریافت کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید