قیمت لوله های آبیاری تحت فشار

قیمت لوله خرطومی 2 اینچ آبیاری در تجهیزات کشاورزی آریا از نرخ پایین تری برخوردار است که شما می توانید این محصول را به صورت عمده و خرده خریداری نمایید.

قیمت شگفت انگیز لوله خرطومی آبیاری 2 اینچ

کاربرد لوله خرطومی 2 اینچ آبیاری

لوله خرطومی یک نوع شلنگ می باشد که با بهترین کیفیت در سایز 2 اینچ تولید شده است و این لوله خرطومی به صورت 3 لایه طراحی شده که لایه بیرونی آن به صورت عاج دار می باشد و لایه های داخلی آن به صورت صاف طراحی شده است.
لوله خرطومی دارای انعطاف پذیریی بالایی است و در برابر فشار، خوردگی، ساییدگی و پوسیدگی و اشعه ماواری بنفش را دارد.

لوله خرطومی مناسب برای چه مکان های است؟

  • برای استفاده در زمین های کشاورزی جهت انتقال آب
  • برای جابه جایی انواع سیالات و به اضافه انتقال موارد پودری
  • استفاده به عنوان لوله فاضلاب و سینک ظرفشویی

معرفی لوله خرطومی آبیاری :

لوله خرطومی آبیاری یکی از مدل های پرکاربرد و محبوب است که در سطوح ابیاری کشاورزی بیشترین استفاده ها را دارد. جنس اصلی این لوله ها از پی وی سی می باشد که انتقال آب در زمین های زراعی، باغبانی، گلخانه ای و غیره را به خوبی فراهم می کند.
از دیگر کاربرد های این لوله های خرطومی به عنوان لوله اصلی مکش پمپ های اب مورد استفاده قرار می گیرد. در‌ جاهایی که امکان کارکرد لوله های معمولی وجود نداشته باشد، این لوله ها برترین انتخاب ها می باشند. سطح داخلی این لوله های خرطومی صاف و فاقد منافذ هستند که مانع از نشتی آب می شود.

قیمت لوله خرطومی 2 اینچ آبیاری

ویژگی لوله های خرطومی :

لوله های خرطومی و لوله و اتصالات گلخانه دارای قابلیت تحمل دمایی به میزان ۴۰- تا ۱۵۰+ درجه سانتیگراد است که از قابلیت ضریب اطمینان بالایی برخوردار می باشد. همچنین ضایعات و سایر مواد خارجی نمی توانند به داخل این لوله ها راه پیدا کنند.
این لوله ها از استحکام کششی بالایی برخوردار هستند که در حین حجم پایین و سبک وزن بودن می توانند حمل و جابه جایی ساده ای داشته باشند. مواد اولیه تشکیل دهنده این لوله های خرطومی از روغن ترکیب و به صورت فلکسیبل می ‌باشد.

ساختار لوله های خرطومی :

لوله های خرطومی به طور کلی از سه لایه اصلی میانی، بیرونی و داخلی تشکیل شده است که‌ جنس آن pvc با ساختار نرم و انعطاف پذیر است. همچنین دارای رنگ طوسی می باشد و لایه میانی آن دارای قدرت ضخیمی می باشد.
به علاوه این لوله ها در انواع سایز های متعدد ۱، “۱۱/۴ ؛ “۱۱/۲ ، “۲ ، “۲۱/۲ ، “۳ ، “۴ ، “۵ ، “۶ و ۸ اینچ تولید و طراحی می شوند که متناسب با نیاز کاربران سفارش داده می شوند. این محصولات از ویژگی های منحصر به فرد و‌ مزایای عالی برخوردار هستند که در ادامه با آن ها بیشتر آشنا می شوید.

قیمت لوله خرطومی 2 اینچ آبیاری

مزایای لوله های خرطومی :

لوله های خرطومی، نارسای جریان برق و الکتریسیته است. همچنین نسبت استحکام به حجم و وزن بالا دارد در عین حال دارای وزن سبکی می باشد. این محصولات مقدار زبری پایینی دارد .
مزیت اصلی این لوله های خرطومی دارا بودن طول عمر مفید بسیار بالایی می باشد. این لوله ها در مقابل مواد شیمیایی و کود ها مقاومت و دوام طولانی مدتی نیز دارد. از دیگر کاربرد های این محصولات، مکش پودر ها و‌ ذرات مکش لجن در ساختمان ها و صنایع مختلف می باشد.

قیمت لوله خرطومی 2 اینچ آبیاری

قیمت لوله خرطومی آبیاری

برای دریافت قیمت روز لوله خرطومی آبیاری و لوله و اتصالات وحید می توانید از طریق شماره های درج شده و کانال تلگرامی تجهیزات کشاورزی آریا این محصول را به صورت عمده و خرده بدون واسطه می توانید خریداری نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید