قیمت لوله نایلونی ابیاری کشاورزی با بهترین کیفیت

قیمت لوله نایلونی ابیاری کشاورزی با بهترین کیفیت در تجهیزات کشاورزی آریا نسبت به سایر فروشگاه های دیگر از نرخ پایین تری برخوردار است. این لوله در قطرهای 8 تا 20 اینچ بنا به نیاز و سفارش مشتری با ضخامت کمتر از یک میلی متر و به صورت کلاف های صد متری، پنجاه متری و… (متناسب با درخواست مشتری) تولید و روانه بازار میشود.

قیمت لوله نایلونی ابیاری کشاورزی با بهترین کیفیت

لوله نایلونی آبیاری کشاورزی

لوله نایلون آبیاری از مواد پلی اتیلن سبک با مواد افزودنی (جهت محافظت در برابر نور خورشید) که در سیستم های آبیاری کشاورزی بسیار کاربرد داشته و کاهش مصرف آب را به میزان حداقل 30 % به علت جلوگیری از تبخیر سطحی و نفوذ آب در زمین نسبت به روش آبیاری سنتی جلوگیری میکند. امروزه یکی از پر مصرف ترین قطعات در کشاورزی لوله پلی اتیلن می باشد.

مزایایی لوله نایلونی آبیاری

  • سهولت استفاده از آن به علت قابلیت انعطاف زیاد
  • امکان تنظیم مقدار خروجی آب با استفاده از دریچه های مخصوص و قابل تنظیم
  • کاهش تعداد افراد مورد نیاز برای آبیاری در مقایسه با روش سنتی
  • جمع آوری و نصب راحت و سریع
  •  افزایش سطح زیر کشت به علت حذف کانال ها و جوی ها
  • کاهش مصرف کود به علت بالا رفتن راندمان کود دهی از طریق تزریق مستقیم کود در شبکه آبیاری
  •  رفت و آمد آسان ماشین آلات کشاورزی در مزارع به علت حذف جوی و کانال
  •  استحکام، دوام و طول عمر بالا

معرفی لوله نایلونی آبیاری کشاورزی :

لوله نایلونی آبیاری کشاورزی، دارای کاربرد های زیادی است که امروزه جایگزین مناسبی برای لوله های سخت و فلزی می باشند. چراکه فرایند آبیاری را در بهترین شیوه ممکن و کمترین تلفات را فراهم می کند. مواد اولیه مرغوب بکار رفته در این سری از مدل لوله های نایلونی آبیاری کشاورزی، موجب انعطاف پذیری بالاتر و تغییر شکل دادن های ساده تری نسبت به سایر لوله ها شده است. این قابلیت نرم بودن و خاصیت انعطاف پذیری این لوله ها موجب شده است که به راحتی در زمین های ناهموار و شیب دار نصب و راه اندازی کرد.

ویژگی لوله نایلونی آبیاری کشاورزی :

نصب و راه اندازی این لوله نایلونی آبیاری کشاورزی، به قدری ساده است که هر فرد معمولی بدون داشتن تخصص بالا قادر به اجرای آن می باشد. این لوله های آبیاری در برابر سایش، خوردگی و شکستگی کاملاً مقاوم هستند و طول عمر بالای خود را نیز تضمین می کنند. همچنین دارای ساختار ویژه ای با سطح داخلی خیلی صافی هستند. این ویژگی مانع از تجمع رسوب در داخل می شود و هیچ اختلالی را در فرایند آبرسانی ایجاد نمی کند. برای همین خاطر از گرفتگی و مسدود شدن سطوح داخلی نیز‌ جلوگیری می کند.

قیمت لوله نایلونی ابیاری کشاورزی با بهترین کیفیت

  • بیشتر بخوانید: لوله پلاستیکی

کاربرد لوله نایلونی آبیاری کشاورزی :

لوله نایلونی آبیاری کشاورزی دارای کاربرد های زیادی در اکثر جاهای مختلف کشاورزی و زراعی می باشد. این لوله ها را می توانید در مسیر های فرعی سیستم آبیاری تحت فشار کشاورزی بارانی و قطره ای مورد استفاده قرار دهید. به علاوه در زمین های با متراژ کم که امکان راه اندازی سیستم ابیاری قطره ای وجود نداشته باشد، این لوله های نایلونی آبیاری کشاورزی بهترین گزینه خواهد بود. این لوله ها را می توانید بعد از پایان فصل به سادگی جمع آوری کرد و به دلیل حجم کمی که دارند فضای زیادی را در انبار شما اشغال نمی کند.

قیمت لوله نایلونی ابیاری کشاورزی با بهترین کیفیت

دیگر محاسن لوله نایلونی آبیاری کشاورزی :

لوله نایلونی آبیاری کشاورزی، در مصارف آب، کود شیمیایی و حتی نیروی انسانی صرفه جویی قابل توجی دارد. همچنین موجب آبیاری یکنواخت سطح زمین و سپس جلوگیری از رشد علف های هرز و آفات نیز می شود.

قیمت لوله نایلونی ابیاری کشاورزی

قیمت لوله نایلونی ابیاری کشاورزی در تجهیزات کشاورزی آریا با ارزان ترین نرخ به فروش میرسد و شما میتوانید این محصول را به صورت اینترنتی و حضوری از طریق شماره های درج شده در سایت خریداری کنید.

  • بیشتر بخوانید: لوله پلی پروپلین

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید