قیمت انواع لوله آبیاری کشاورزی

قیمت لوله های آبرسانی پلی اتیلن در بازار بسیار بالا است اما در فروشگاه آنلاین تجهیزات کشاورزی آریا دارای نرخ پایین و مقرون به صرفه است.
این لوله ها کاربردهای فراوان در عین حال گوناگونی دارند که هر کدام برغی مصارفی قابل استفاده است.

قیمت لوله های آبرسانی پلی اتیلن

کارکرد لوله های آبرسانی پلی اتیلن

لوله های آبرسانی پلی اتیلن با ساختار ویژه قسمت داخلی صاف و صیقلی که دارند، آب مورد نیاز را به صورت بسیار خالص جابه جایی می کند.
همچنین دارای اتصالات جوشی، پیچی، فلنج دار استاندارد هستند که خاصیت ضد نشت و ضد خوردگی دارند.
این لوله ها در آبیاری های قطره ای و مختلف کشاورزی، لوله کشی های آب آشامیدنی ساختمانی و مسکونی، لوله کشی های فاضلاب منازل و کارخانه ها، انتقال مواد شیمیایی و غیره مورد استفاده قرار می گیرد.

ویژگی های دیگر لوله های آبرسانی پلی اتیلن

  • لوله های آبرسانی پلی اتیلن در انواع مختلف سایز، قطر، میزان فشار های مختلف، ضخامت و غیره موجود می باشند که هرکدام برای مصارف مختلفی طراحی شده اند.
  • با استفاده از این لوله های آبرسانی پلی اتیلن در کشاورزی از دست دادن آب را به حداقل می رساند.
  • این لوله ها برای استفاده از کودهای محلول در آب مناسب هستند.
  •  از رشد علف های هرز در خاک جلوگیری می کنند.
  • هوادهی خاک را فراهم می کند.
  • ساختاری ضد زنگ و مقاوم در برابر اشعه ماورا بنفش دارند.

قیمت لوله های آبرسانی پلی اتیلن در بازار

معرفی لوله های آبرسانی پلی اتیلن

لوله های پلی اتیلن و لوله و اتصالات گلخانه دارای تنوع مدل ها و سایزبندی های بالا است. کاربرد و استفاده اکثر از این لوله های پلی اتیلن در انتقال آب یا آبیاری مزارع و زمین های کشاورزی می باشد.
این لوله ها قادر به تحمل فشار کاری ۲ الی ۴۰ اتمسفر است که موقعیت این فشارها به ضخامت و نوع مواد اولیه لوله ها وابسته است.
این لوله های پلی اتیلن برای قسمت های اصلی، فرعی و نیمه فرعی خطوط قابل استفاده می باشد.
ابعاد این لوله های پلی اتیلن در اندازه های ۱۰ میلی متر، ۱۶ میلی متری، ۳۲ میلی متر و ۵۰ میلی متر بیشار مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین در انواع و اقسام کلاف ها بر حسب متر موجود می باشند.

قیمت لوله های آبرسانی پلی اتیلن در بازار

ویژگی های لوله پلی اتیلن

لوله پلی اتیلن ۱۰ میلی متر، همانطور که از نامش پیداست از جنس مواد اولیه مرغوب و باکیفیت پلی اتیلن ساخته شده است که خواص فراوانی دارد. این خواص می توان به سبک بودن و قابلیت حمل ساده برای استفاده های چندین باره در هر فصل اشاره کرد. همچنین مرغوب بودن در مقابل انواع شرایط ناسازگار می باشد.
این لوله های پلی اتیلن، با استفاده در آبیاری های مزارع و گلخانه ها به عنوان لوله فرعی مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین به دلیل خاصیت نرم و انعطاف پذیر بودن به سادگی به قطره چکان ها و دیگر اتصالات متصل می شود.

مزایای لوله پلی اتیلن ۱۰ میلی متر

لوله پلی اتیلن ۱۰ میلی متر و لوله و اتصالات وحید، در دما های متعدد استقامت خود را از دست نمی دهد. از این رو می توانید آن را در انواع موقعیت های گوناگون استفاده کنید.
همچنین این لوله ها دارای مقاومت عالی در مقابل مواد شیمیایی، مواد اسیدی و اشعه ماوراء بنفش می باشد. به علاوه در انواع زمین ها و عمق خاک و غیره به خوبی نصب می شود. این لوله ها دارای جنس بدنه ی مرغوبی هستند و کاملاً ضد خوردگی و ضد پوسیدگی هستند.

قیمت لوله های آبرسانی پلی اتیلن در بازار

قیمت لوله های آبرسانی پلی اتیلن

این لوله های آبرسانی پلی اتیلن کاربردهای زیادی دارند و به دلیل مقاومت عالی در برابر هرگونه فشاری که دارند محبوبیت بالایی به خود اختصاص داده اند. جهت سفارش هر مدل و نوعی با شماره های درج شده در وب سایت تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید