قیمت لوله های آبیاری تحت فشار

قیمت لوله های آبیاری دریچه دار دو لایه 6 اینچ در وب سایت اینترنتی ما از نرخ پایین تری برخوردار است و شما می توانید این محصول را از طریق شماره های درج شده در وب سایت به صورت آنلاین خریداری نمایید.

قیمت لوله های آبیاری دریچه دار دو لایه 6 اینچ

کاربرد لوله های آبیاری دریچه دار دو لایه 6 اینچ

لوله آبیاری دریچه دار دو لایه با بهترین کیفیت به صورت 6 اینچ نیز تولید شده است. لوله های دریچه دار به دلیل انعطاف پذیریی بالایی که دارد برای زمین های زراعی با مساحت بالا گزینه بسیار مناسبی می باشد و نصب و راه اندازی آن بسیار آسان است.
این لوله ها یکسری دریچه ها بر روی آن طراحی گردیده در اندازه های مناسب که از طریق آن می توانید آبیاری یکنواختی بر روی زمین هایتان داشته باشد.
همچنین مقاومت بسیار بالایی در برابر اشعه ماورای بنفش، خوردگی، فشار و ساییدگی را دارد و سالیان زیادی می توانید از این لوله دریچه دار استفاده نمایید.

معرفی لوله دریچه دار دولایه :

برای بهبودی راندمان آبیاری کشاورزی پیشنهاد ویژه ما استفاده از لوله های دریچه دار دولایه است. لوله پلی اتیلن بسیار باکیفیت و دارای مزایای عالی می باشد. برای همین دلیل جایگزین مناسبی برای لوله های فلزی، آلومینیومی و غیره می باشد.
دریچه های تعبیه شده در این لوله ها دارای قابلیت تنظیم می باشند و آب به جای نهر خاکی در لوله ها عبور می کند.
برای همین هیچ گونه نشت آبی ایجاد نمی شود و صرفه جویی قابل توجهی در مصرف آب را فراهم می کند.

قیمت لوله های آبیاری دریچه دار دو لایه 6 اینچ

ویژگی های لوله دریچه دار دولایه :

لوله دریچه دار دولایه، در انواع کلاف های ۱۰۰ متری و ۲۰۰ متری عرضه می شود. همچنین از طریق گیره مخصوص به دهانه خروجی آبگیر یا به همدیگر اتصال می شوند.
این لوله ها همانطور که از نامش پیداست در متراژ های مشخصی دارای دهانه های خروجی است که آب از آن ها با فشار معینی خارج می شود.
این ساختار دقیق و عالی، موجب توزیع یکنواخت و همه جانبه آب اب و سپس مانع از اتلاف منابع آبی می شود. همچنین انرژی در این روش ابیاری حفظ می شود بدون اینکه بازده ابیاری را پایین بیاورد.

  • بیشتر بخوانید: لوله پلاستیکی

مزایای لوله های دریچه دار دو لایه :

لوله های دریچه دار دو لایه ای به دلیل پایین آوردن نفوذ عمقی و تبخیر میزان آب هنگام آبرسانی، موجب می شود تا به میزان ۴۵ درصد در مصرف آب صرفه جویی شود.
این لوله ها به دلیل حجم پایین و وزن بسیار سبکی که دارند، موجب می شوند به راحتی از مکانی به مکان دیگر حمل و جابه جایی گردند.
با این روش ابیاری مؤثر از طریق لوله های دریچه دار دیگر هیچ گونه علف هرز و سایر آفات را در زمین های کشاورزی مشاهده نمی کنید.

قیمت لوله های آبیاری دریچه دار دو لایه 6 اینچ

  • بیشتر بخوانید: لوله پلی پروپلین

مشخصات دیگر لوله های دریچه دار دو لایه :

لوله های دریچه دار دو لایه، مانع از فرسایش شدید خاک و زمین های خاصلخیز می شود. همچنین دارای سطح بسیار صاف و صیقلی است تا عبور راحت آب مشخص شده را فراهم کند.
از مزایای عالی این دسته از لوله های ابیاری نیاز نداشتن به پمپ یا موتور است چراکه از طریق نیروی شیب ثیقلی آب با فشار معینی خارج می شود.
علاوه برانتقال آب وی توانید از طریق این محصولات کودها و سموم کشاورزی را بر روی خاک منتقل کنید. همچنین مصب و راه اندازی ساده و بی دردسری دارند.

قیمت لوله های آبیاری دریچه دار

برای دریافت قیمت روز لوله های آبیاری دریچه دار می توانید از طریق شماره های درج شده و کانال تلگرامی تجهیزات کشاورزی آریا از این محصول مطلع شوید و آن را با ارزان ترین قیمت بازار خریداری نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید