قیمت هر رول نوار تیپ به صورت عمده و خرده با بهترین کیفیت با ارزان ترین قیمت بازار در تجهیزات کشاورزی به صورت اینترنتی و حضوری از طریق شماره های درج شده در وب سایت امکان پذیر است.

قیمت هر رول نوار تیپ به صورت عمده

کاربرد نوار تیپ آبیاری قطره ای

نوار تیپ آبیاری در دو نوع درزدار و پلاک دار با بهترین کیفیت تولید و روانه بازار شده است. نوار تیپ آبیاری دارای جنس انعطاف پذیر و نرم می باشد.
ضخامت دیواره نوار تیپ بسیار نازک است و فاصله بین قطره چکان ها در نوار آبیاری مختلف است و از تیپ های ضخیم تر و معمولا برای آبیاری زیر سطحی گیاهان مختلف استفاده می شود.
نوارهای آبیاری برای روش های مختلف آبیاری قطره ای (سطحی و زیرسطحی) و گیاهان مختلف، با تنوع بسیار زیادی از نظر ضخامت و فاصله بین قطره چکان ها یا درزها تولید می شوند.

قیمت هر رول نوار تیپ به صورت عمده

ویژگی های نوار تیپ آبیاری قطره ای

  • نوار تیپ با ضخامت 200 و 150 میکرون و با فواصل آبدهی 10، 20 و 30 سانتی متر می باشد.
  • معمولاً نوارهای آبیاری ایرانی از نوع درزدار و نوار های آبیاری خارجی از نوع پلاک دار می باشند.
  • نوار تیپ پلاک‌دار دارای قطره‌چکان است، اما نوار تیپ درزدار، قطره‌چکان ندارد و به جای آن مسیری زیگزاگ شکل (زیپ مانند) در کنار آن وجود دارد که باعث شکستن فشار آب شده تا قطرات از طریق درزها خارج و به پای گیاه برسند که اصطلاحاً به در از بغل معروف است.
  • نوع دیگر آن، دارای روزنه‌ای در روی نوار است که به درز از وسط معروف شده است.

معرفی نوار تیپ :

نوار تیپ یکی از قطعات اصلی تشکیل دهنده سیستم آبیاری قطره ای است که از مزایای فوق العاده ای برخوردار است. این محصول به خصوص برای آبیاری کشت های ردیفی و یا پشت سرهم مورد استفاده قرار می گیرد.
به گونه ای که مدل مناسبی برای توزیع آب برای صیفی جات، گل و گیاهان، سبزیجات، حبوبات، فلفل، سیب زمینی، کلم، گوجه و غیره می باشد.
موقعیت نصب این نوار تیپ ها کاملاً نزدیک به گیاهان و محصولات می باشد تا در بهترین شیوه ممکن آب و کود های شیمیایی مورد نیاز را به آن ها انتقال دهد. همچنین دارای ساختار با روزنه ها یا دریپرهایی با فواصل معینی می باشد که آب از آن ها با فشار مشخصی خارج می شود.

قیمت هر رول نوار تیپ به صورت عمده

مزایای نوار تیپ آبیاری:

نوار تیپ آبیاری تا حد بالا و چشم گیری از مصرف بی رویه و اتلاف آب جلوگیری می کند. همچنین قادر به انتقال املاح موجود در آب هستند زیرا از جنس مواد اولیه پلی اتیلن ساخته شده اند و در برابر درجه حرارت بالای گرما و نور خورشید بسیار مقاوم می باشند.
این نوار تیپ ها دارای حجم کم و وزن سبک ‌هستند. درنتیجه حمل و جابه جایی و نصب بسیار ساده و بی درد سری دارند. این محصولات را می توانید در هر مدل از زمین های کشاورزی اعم از پستی و بلندی ها نصب و راه اندازی کنید.

قیمت هر رول نوار تیپ به صورت عمده

ویژگی های نوار تیپ آبیاری :

نوار تیپ آبیاری در انواع رول ها با کلاف های ۱۰۰ متری عرضه می شود. این محصولات اتصال و تصب ارزان قیمت و اقتصادی دارند. همچنین با عملکرد باکیفیت و ‌راندمان عالی آبیاری که دارند، از توسعه و رشد آفات و‌علف های هرز جلوگیری می کنند.
این نوارتیپ ها دارای قابلیت نصب و راه اندازی در انواع جالیز ها و هر شرایط جوی و جغرافیایی می باشد. به علاوه از سطح داخلی صافی برخوردار هستند که مانع از چسبیدن جلبک ها و کود های شیمیایی می شود.

قیمت هر رول نوار تیپ به صورت عمده

قیمت هر رول نوار تیپ

برای دریافت قیمت روز هر رول نوار تیپ می توانید از طریق شماره های درج شده در وب سایت و کانال تلگرامی تجهیزات کشاورزی آریا با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید