قیمت لوله آبیاری قطره ای مشهد

لوله آبیاری دریپردار به قیمت کارخانه در تجهیزات کشاورزی آریا به صورت اینترنتی و حضوری در اختیار شما قرار دارد. مصرف این لوله ها در زندگی و رشد بهتر گیاهان به انتخاب بهترین و با کیفیت ترین نمونه تولید داخل پرداخته است و با بهترین کیفیت و مقدار آبدهی ۲ و ۴ لیتر محصول قابل اطمینانی را در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد.

لوله آبیاری دریپردار به قیمت کارخانه

کاربرد لوله آبیاری دریپر دار

امروزه به دلیل بالا رفتن جمعیت و کاهش منابع آبی باید یک سیستم آبیاری قطرهای منظم باید باشد. لوله دریپردار قابل انعطاف ترین لوله آبدهی با قابلیت جبران کنندگی فشار جهت آبیاری پوشش های گیاهی، کشت های متراکم و ردیفی و … هستند و قابلیت انعطاف مضاعف آن ها جهت نصب آسان و سریع شان می باشد. دو لایه بودن این لوله ها (لایه قهوه ای بر روی مشکی یا ارغوانی بر روی مشکی) باعث افزایش مقاومت آن ها نسبت مواد شیمیایی و پرتوهای فرابنفش شده است.

لوله آبیاری دریپردار به قیمت کارخانه

ویژگی های لوله آبیاری دریپردار

  1. این لوله مناسب برای آبیاری زمینهای ناهموار است.
  2.  هدر رفتن آب در این روش آبیاری صفر میباشد.
  3.  جلوگیری از رویش علفهای هرز در اطراف محصولات کشاورزی
  4.  آبیاری بهینه درختان حساس مانند پسته و گردو انواع زراعت باغها و تاکستان ها استفاده در کشت های ردیفی – چغندر قند – سیب زمینی- گندم- ذرت
  5.  بکارگیری لوله های دریپردار در مقایسه با سایر روشهای معمول (از قبیل انواع تیپها، قطره چکانهای ساده، انواع قطره چکانهای روی خطی و……) هم از جنبه اقتصادی و هم طول عمر بالاتر سیستم بسیار با صرفه تر خواهد بود.
  6.  این قطر چکان دارای برآمدگی در داخل میباشد که باعث شده آب را از قسمت پر فشار لوله بگیرد  و به بیرون هدایت کند و همین ویژگی از رسوب گیری در  خروجی آب جلوگیری میکند، تولید این قطعه با مواد دست اول و مواد مقاوم در برابر اشعه فرابنفش خورشید و خوردگی در برابر کودهای شیمیایی انجام میشود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید