لیست قیمت اتصالات پلی اتیلن پلی پارس

به دلیل نوسانات نرخ ارز از گذاشتن لیست قیمت اتصالات پلی اتیلن آب لوله معذوریم و شما می توانید از طریق شماره های درج شده از این محصول مطلع شوید.

لیست قیمت اتصالات پلی اتیلن پلی پارس

کاربرد اتصالات پلی اتیلن آب لوله

اتصالات پلی اتیلن بیشترین کاربرد و استفاده را در سیستم های آبیاری، انتقال آب و فاضلابی را دارد و بر روی لوله های پلی اتیلنی نصب و راه اندازی می گردد و برای تغییز زاویه، قطر و مسیر لوله های پلی اتیلن نیز بیشترین کاربرد و استفاده را دارد.
لوله و اتصالات گالوانیزه و پلی اتیلنی در انواع مختلفی مانند  اتصالات پیچی، کمربندها، اتصالات دنده ای، اتصالات پلی اتیلن فشار قوی به صورت جوش لب به لب، اتصالات جوشی پلی اتیلن فاضلابی، اتصالات الکتروفیوژن و دستساز می باشد.

معرفی اتصالات پلی اتیلن:

اتصالات پلی اتیلن یکی از محصولات پرکاربرد است که در انواع مدل ها و سایز های متفاوت تولید می شوند.
این محصولات در سیستم های آبیاری و آبرسانی عملکرد ویژه و بی نظیری دارند. مدل های مختلف این لتصالات با توجه به نوع و موقعیت استفاده در تأسیسات کاربرد دارند.
علاوه براین ها اتصالات پلی اتیلن دارای انواع مزایای و ویژگی های بارز است که موجب استقبال همگان شده است. همچنین دارای قابلیت اطمینان بالایی هستند که مانع از نشت آب به بیرون در مواقع مختلف می شود.

لیست قیمت اتصالات پلی اتیلن آب لوله

مزایای اتصالات پلی اتیلن:

اتصالات پلی اتیلن نظیر لوله و اتصالات وحید نصب سریع و راه اندازی آسانی دارند و در صورت شدت بالای فشار در مقابل ترک خوردگی و شکستگی مقاومت خود را از دست نمی دهد.
این اتصالات به راحتی می توانند در مجاورت آب و محیط های مرطوب نصب شوند زیرا دارای خاصیت ضد زنگ زدگی هستند.
همچنین هیچ چیزی موجب خوردگی در این اتصالات پلی اتیلن نمی شود. برای آن دسته از کشاورزان و باغدارانی که می خواهند سیستم های آبیاری تحت فشار را برای محصولات و گیاهان خود راه اندازی کند،این اتصالات پلی اتیلن توصیه می شود.
چراکه به دلیل جنس مواد اولین تشکیل دهنده، این محصولات در مقابل درجه حرارت و تشعشعات نور خورشید مقاوم هستند. همچنین بدون اینکه موجب پوسیدگی شوند کودهای شیمیایی را منتقل می کنند.

لیست قیمت اتصالات پلی اتیلن آب لوله

انواع اتصالات پلی اتیلن همراه کاربرد ویژه آن ها:

اتصال ماده پلی اتیلن: این مدل از اتصال برای نصب به انواع شیر، فیلتر و دیگر اتصالات از نوع رزوه نر مورد استفاده قرار می گیرد. به عنوان نمونه این محصول برای نصب یک شیر قطع و وصل جریان در سیستم آبرسانی مفید است.

رابط مساوی پلی اتیلن: این رابط جهت نصب لوله ها به همدیگر کاربرد ویژه ای دارد. برای مثال جهت جایگزینی لوله دیگر در مسیر شکستگی تأسیسات مورد استفاده قرار می گیرد.
رابط تبدیل پلی اتیلن: این مدل از رابط تغییر موقعیت ابعاد لوله ها را امکان پذیر می کند. برای مثال لوله با سایز ۶۳ را با سایز ۴۰ تغییر می دهد.

زانو مساوی پلی اتیلن: این محصول برای مسیرهایی در حریان آب که باید خم شود مورد استفاده قرار می گیرد. این اتصالات برای کاربرد های آبیاری و آبرسانی تحت فشار استفاده زیادی دارد.

اتصال فلنج دار: این اتصال برای جاهایی که فشار زیادی موجود است مورد استفاده قرار می گیرد. زیرا تحمل بالایی در مقابل شکستن دارد.
درپوش انتهایی: این درپوش برای نصب در پایان لوله ها جهت مسدود کردن و جلوگیری از عبور آب کاربرد ویژه ای دارد.

لیست قیمت اتصالات پلی اتیلن آب لوله

لیست قیمت اتصالات پلی اتیلن آب لوله

برای دریافت لیست قیمت روز اتصالات پلی اتیلن آب لوله می توانید از طریق شماره های درج شده و کانال تلگرامی تجهیزات کشاورزی آریا از این محصول مطلع شوید و آن را با ارزان ترین قیمت بازار بدون واسطه خریداری نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید