لیست قیمت روز انواع نایلون کشاورزی با تخفیف ویژه در انواع و اندازه های متفاوت، که برای استفاده در کشاورزی و صنعت، مسقف کردن گلخانه ها و …. استفاده می شود به فروش می رسد.

لیست قیمت روز انواع نایلون کشاورزی

 

لیست قیمت روز نایلون کشاورزی

به دلیل نوسان قیمت ها در بازار برای دریافت لیست قیمت روز نایلون کشاورزی با شماره های موجود تماس حاصل فرمائید، و همچنین برای اطلاع از سایر محصولات در کانال تلگرامی ما عضو شوید.

کاربرد استفاده از نایلون کشاورزی

نایلون های کشاورزی که به نایلون های عریض معروف هستند در بخش کشاورزی برای محافظت محصولات از سرما و … استفاده فراوانی دارد.

از نایلون های کشاورزی در مکان های بسیاری استفاده می شود که در زیر به چند مورد از آنها اشاره می کنیم:

  • افراد که در زمینه پرورش قارچ نیز فعالیت دارند برای مسقف کردن محل پرورش قارچ از این نایلون ها استفاده می کنند.
  • برای مسقف کردن گلخانه ها
  • در زمینه دامپروری
  • به عنوان پوشش برای برخی قسمت های ساختمانی به کار می رود.

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]نایلون های کشاورزی ضد اشعه ماورا بنفش، ضد بخار و مه گرفتگی جهت جلوگیری از تشکیل بخار آب بر روی نایلون و باعث افزایش کیفیت و کمیت محصول می باشند.[/box]

[tie_slideshow]

[tie_slide] لیست قیمت روز انواع نایلون کشاورزی [/tie_slide]

[tie_slide] [/tie_slide]

[tie_slide] [/tie_slide]

[/tie_slideshow]

معرفی نایلون کشاورزی :

نایلون کشاورزی توسط مواد اولیه طراحی و تولید شده است که کاربرد های زیادی دارد. به گونه ای که از محصولات زراعی و گیاهان محافظت عالی و ایده آلی را به عمل می آورد. به گونه ای که این محصولات کشاورزی در بهترین شکل ممکن در مقابل تغییرات آب و هوایی جغرافیایی در امان هستند. همچنین این نایلون ها مانع از هیچ گونه یخ زدگی در گیاهان می شوند. به عبارتی دیگر این محصولات با مسقف شدن بر روی محصولات بهترین موقعیت دمایی را برای رشد مناسب و عالی محصولات را فراهم می کند.

لیست قیمت روز انواع نایلون کشاورزی

ویژگی های نایلون کشاورزی :

نایلون کشاورزی با افزودنی های ویژه و بی نظیری ساخته و طراحی شده است که مزایای عالی و ویژگی های منحصر به فردی دارد. همچنین در انواع مختلفی ساخته شده اند تا متناسب با نیاز کاربران سفارش داده شوند. ابن نایلون ها در انواع تک لایه، دو لایه و سه لایه تولید شده که از عرض های مختلف ۱۰ سانتی متر الی ۱۲ متر موجود می باشد. از سوی دیگر دارای ضخامت های ۲۵ میکرون الی ۶۰۰ میکرون هستند. از دیگر تفاوت های این نایلون های کشاورزی می تواند در نوع رنگ، درجه کیفی، سایز، طول، عرض و غیره می باشد.

مزایای نایلون کشاورزی :

نایلون کشاورزی برای کمک به حفظ گرما در شب هنگام کاهش دما، گزینه ای مناسب هستند. همچنین منجر به کاهش افزایش گرما در طول روز می شوند. به گونه ای که در مناطق گرم و آفتابی، دمای داخل گلخانه می تواند در طول روز به شدت گرم شود و این محصولات می تواند بهترین گزینه باشند.
این گونه از نایلون های عریض کشاورزی نیز با محافظ UV برای جلوگیری از اشعه ماوراء بنفش طراحی شده است که به نوبه خود ممکن است انواع خاصی از هجوم درجه حرارت های زیان بار را کاهش دهد. به طور کلی این محصولات تعادل دمایی را حفظ می کنند تا ریشه گیاهان رشد مناسبی داشته باشد و هم اینکه بتوانید آن را زود تر از موعود برداشت کنید.

لیست قیمت روز انواع نایلون کشاورزی

مشخصات نایلون کشاورزی

نایلون های کشاورزی در دو نوع درجه یک و درجه دو می باشد که در ضخامت های 30 الی 300 میکرون و در عرض های 10 الی 800 سانتی متر متغییر است نایلون های عریض قطعا مقاومت بالاتری نیز دارند.

نایلون های عریض کشاورزی به صورت شفاف هستند که به راحتی نور را به داخل محیط انتقال می دهد که برای رشد محصولات مناسب می باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید