نمایندگی فروش لوازم آبیاری قطره ای

نمایندگی فروش لوازم آبیاری قطره ای در کردستان به صورت عمده و خرده با تخفیف ویژه محصولات خود را در سراسر کشور فروش می رساند.

نمایندگی فروش لوازم آبیاری قطره ای

لوازم آبیاری قطره ای

آبیاری قطره ای باعث صرفه جویی در مصرف آب و سایر هزینه ها می باشد. راه اندازی اولیه سیستم آبیاری قطره ای شاید در ابتدا هزینه بردار باشد اما اگر از تجهیزات مناسب و باکیفیت استفاده نکنید در آینده شما را دچار دردسر و هزینه های بالای تعویض تجهیزات می کند.

معرفی نوار تیپ آبیاری قطره ای :

نوار تیپ آبیاری قطره ای یکی از لوازم رایج و کاربردی سیستم آبیاری تحت فشار است که ساختار منحصر به فردی دارد. این محصول مدل مناسبی برای کشت های ردیفی اعم از کاهو، کلم، پنبه، فلفل و غیره و محصولات زراعی مانند نخود، گندم و آفتاب گردان می باشد. این نوار تیپ های ابیاری به وسیله قطره چکان ها کاملاً در نزدیگ گیاهان نصب و تعبیه می شود و عملیات آبرسانی را به صورت یکنواخت پخش می کند. این نوار تیپ ها به دو صورت اصلی درز دار و پلاک دار تقسیم می شود.

نمایندگی فروش لوازم آبیاری قطره ای در کردستان

خصوصیات نوار تیپ آبیاری قطره ای :

نوار تیپ آبیاری قطره ای، در انواع مختلفی تولید می شوند که از لحاظ فاصله بین قطره چکان ها و نوع ضخامت و سایز با هم متفاوت هستند. روزنه یا قطره چکان های تعبیه شده بر روی این نوار تیپ ها اغلب با فاصله های ۱۰، ۲۰ و ۳۰ سانتی متری تعیین می شوند. این محصولات مزایای زیادی دارند که از نصب و راه اندازی ساده ای دارند. همچنین به دلیل حجم کمی که دارند از حمل و جابه جایی آسان برخوردار می باشد. به علاوه از جنس مرغوب پلیمری ساخته شده است که در مقابل اشعه ماوراء بنفش، خوردگی، ساییدگی و غیره دوام و طول عمر بالایی دارند.

نمایندگی فروش لوازم آبیاری قطره ای در کردستان

معرفی قطره چکان نتافیم :

قطره چکان نتافیم یکی از تجهیزات جانبی و پرکاربرد در سیستم های آبیاری قطره ای است که میزان آب مورد نیاز را به صورت قطره قطره بر روی گیاهان پخش می کند. این دریپر ها دارای قابلیت توزیع صد در صدی یکنواخت آب و مواد مغذی می باشند. از این رو موجب تولید عالی و مناسب محصولات زراعی می شود. همچنین این قطره چکان های ابیاری قطره ای نتافیم دارای قابلیت خودشویندگی هستند که از انسداد و گرفتگی های داخلی جلوگیری می کند. در نتیجه جریان ثابت و عملکرد فراگیر دریپر را تضمین می کند.

نمایندگی فروش لوازم آبیاری قطره ای در کردستان

ویژگی های قطره چکان نتافیم :

قطره چکان نتافیم در انواع دبی های خروجی۲،  ۴ و ۸ لیتر بر ساعت تولید شده اند. همچنین دارای فشار های کاری ۱ بار الی ۴ بار می باشند. همچنین از مصرف بی رویه آب جلوگیری می کند. این دریپر های ابیاری قطره ای نتافیم دارای قابلیت نصب ساده و بی درد سر است و از ابعاد و وزن مناسب و ایده آلی بهره می برند. همچنین در برابر کود ها و سموم شیمیایی مقاومت بسیار بالایی دارند.

لیست کامل تجهیزات آبیاری قطره ای

در اینجا لیست کامل تجهیزات آبیاری قطره ای مورد نیاز راه اندازی تاسیسات آبیاری قطره ای با تصاویر و مشخصات کامل در اختیار شما قرار داده ایم.

نمایندگی فروش لوازم آبیاری قطره ای

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]کلیۀ این محصولات در نمایندگی فروش لوازم آبیاری قطره ای موجود می باشد.[/box]

همچنین مطلب مزایا و کاربردهای آبیاری قطره ای در این سایت میتواند اطلاعات کاملتری را در اختیار شما قرار دهد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید