فروش شیر فلکه خودکار برنجی ارزان

تجهیرات کشاورزی آریا وارد کننده شیر خودکار یورک فنری ایتالیا است که با قیمت مناسب برای همکار و عمده فروشان به صورت اینترنتی و حضوری از طریق شماره های درج شده در سایت پخش و روانه بازار میکند.

وارد کننده شیر خودکار یورک فنری ایتالیا

شیر خودکار یورک فنری ایتالیا

شیر خودکار یورک ایتالیا، در جهت استفاده برای خدمات لوله کشی آب ساختمان در انواع پمپ آب خانگی استفاده میگردد. این شیر یکطرفه فنری ایتالیایی، بین مخزن تحت فشار پمپ آب خانگی و ست کنترل پمپ آب خانگی نصب میگردد تا از بازگشت آب به صورت کوبشی به پمپ آب جلوگیری کند و به صورت یکطرفه فنری به پمپ آب در جهت افزایش فشار آب ساختمان کمک نماید.

فشار قابل تحمل شیر خودکار در سایز های مختلف

  • فشار کاری قابل تحمل شیر خودکار فنری یورک ایتالیا در سایزهای 1/2,3/4,1 اینچ 12 بار ویا psi 174 می باشد.
  • فشار کاری قابل تحمل شیر خودکار فنری یورک ایتالیا در سایزهای 11/2,11/4,2 اینچ 10 بار ویا145 psi می باشد.
  • فشار کاری قابل تحمل شیر خودکار فنری یورک ایتالیا در سایزهای 21/2,3,4 اینچ 8 بار ویا116 psi می باشد.

معرفی شیر خودکار یورک فنری ایتالیا

موقعیت نصب شیر خودکار یورک فنری ایتالیا میان سیستم پمپ اب و کناپر می باشد. در هنگام روشن بودن پمپ، جریان ها به فشار در می آیند.
با این حال عملکرد منحصر به فرد این‌دسته از شیرالات به گونه ای است که در صورتی که این پمپ اب خاموش شود، مانع از برگشت سیال به داخل پمپ ها می شود.
برای همین خاطر درصورت عدم وجود این شیر خودکار ایتالیایی، میزان سیال به پمپ باز می گردد. برای همین وجود این محصول در تأسیسات و پروژه های لوله کشی و انتقال آب مسئله مهم و ضروری است.

طراحی شیر خودکار یورک فنری ایتالیا

شیر خودکار یورک فنری ایتالیا همانطور که از نامش پیداست دارای ساختار فنری است که این ویژگی با ضربه های وارده بر فشار از برگشت این سیال جریان جلوگیری می کند.
برای همین این مسیر جریان کنترل بهتری را فراهم می کند. ویژگی نصب شیر خودکار یورک فنری ایتالیا به گونه عمودی، افقی و مایل می باشد.
طراحی اصلی این دسته از شیرالات شامل بدنه ارتجاعی مخصوص قطع و وصل کردن دریچه، فنر و دریچه میانی می باشد. جنس بدنه اصلی شیر خودکار ایتالیایی فنری از آلیاژ برنج و واشر آن از NBR می باشد.

وارد کننده شیر خودکار یورک فنری ایتالیا

کاربرد های شیر خودکار یورک فنری ایتالیا

شیر خودکار یورک فنری ایتالیا، یکی از محصولات پرکاربرد است که برای سیستم های پروژه های گاز رسانی، نفت، آبرسانی، هوا و روغن می باشد. تحمل فشار کاری در این دسته از شیرالات به طور کلی به میزان ۱۶ بار می باشد.
از دیگر کاربرد های گسترده ی این محصول برای خطوط لوله کشی مناطق مسکونی، سیستم های گاز فشرده و سیستم های تهویه مطبوع می باشد.
به علاوه مدل مناسبی برای سیستم های آبیاری تحت فشار کشاورزی و باغبانی و سیستم های پنوماتیک و بهداشتی می باشد.

ویژگی های شیر خودکار یورک فنری ایتالیا

شیر خودکار یورک فنری ایتالیا یکی از مدل های محبوب است که باید به درستی نصب و اجرا شود. در غیر این صورت یعنی با نصب نامناسب، به کارکرد منظم پمپ اختلال وارد می کند. دمای کارکرد این دسته از شیرالات به صورت متوسط می باشد.
فنر سوپاپ این شیر خودکار ایتالیایی از جنس استیل می باشد که قدرت و مقامت مناسبی دارد. برای همین خاطر از طول عمر بالا و ماندگاری برخوردار می باشد.
از دیگر مزایای عالی این محصول از جنس مستحکم، مقاومت در برابر رطوبت و ضد زدگی و غیره می باشد.

وارد کننده شیر خودکار یورک

تجهیزات کشاورزی آریا وارد کننده شیر خودکار یورک در اینچ های مختلف میباشد که با ارزان ترین قیمت این محصول را به صورت عمده و خرده پخش و روانه بازار میکند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید