قیمت روز نوار تیپ کشاورز اصفهان

خرید اینترنتی نوار تیپ آبیاری قطره ای درزدار با بهترین کیفیت بدون واسطه در تجهیزات کشاورزی آریا به فروش میرسد. از نوار تیپ برای آبیاری قطره ای کشت های ردیفی و فصلی مانند گوجه فرنگی، فلفل، سیب زمینی، توت فرنگی، پیاز، آفتابگردان، خربزه، هندوانه، چغندر قند، ذرت و محصولات جالیزی دیگر استفاده می شود.

خرید اینترنتی نوار تیپ آبیاری قطره ای درزدار

کاربرد نوار تیپ آبیاری قطره ای درزدار

نوار تیپ درزدار مانند پلاک دار قطره‌چکان ندارد و به جای آن مسیری زیگزاگ شکل (زیپ مانند) در کنار آن وجود دارد که باعث شکستن فشار آب شده تا قطرات از طریق درزها خارج و به پای گیاه برسند که اصطلاحاً به در از بغل معروف است. نوع دیگر آن، دارای روزنه‌ای در روی نوار است که به درز از وسط معروف شده است.

خرید اینترنتی نوار تیپ آبیاری قطره ای درزدار

مزایای نوار تیپ آبیاری

  • نوار تیپ درزدار برای کلیه محصولات زراعی ، گلخانه ای و باغی مورد استفاده قرار می گیرد.
  • در زمان استفاده از نوار تیپ درزدار توصیه می گردد که از آبهای سخت و شور استفاده ننمایید و در زمان آبیاری مراقب اندازه ذرات موجود در آب آبیاری باشید.
  • نوار تیپ درزدار را در طول مسیر آبیاری کنترل نمایید تا در هیچ قسمتی دچار خمیدگی و شکستگی نباشد.
  • توصیه می گردد از نوار آبیاری درزدار در زمین هایی با شیب بیشتر از 2 درصد استفاده نگردد و در طول دوره آبیاری، نیاز آبی گیاه به خوبی تامین گردد.

خرید اینترنتی نوار تیپ آبیاری

خرید اینترنتی نوار تیپ آبیاری با تخفیف ویژه در تجهیزات کشاورزی آریا با قیمت باور نکردنی شروع شد. شما میتوانید این محصول را به صورت عمده و خرده با بهترین کیفیت از طریق شماره های درج شده در سایت تهیه و سفارش نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید