قیمت فیلتر دیسکی 3 اینچ اتوماتیک

قیمت فیلتر دیسکی 3 اینچ اتوماتیک اصل ار هاس ترکیه که از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت بسیار بالا که در سایز های  مختلف 1 و 4/1 و 2.. اینچ به صورت عمده به فروش میرسد.

کارایی فیلتر دیسکی 3 اینچ اتوماتیک

فیلتر دیسکی معمولا اولين مرحله تصفيه آب در اغلب فرايندهاي تصفيه‌ مي‌باشد. اين فيلتر برای جداکردن ناخالصي هاي معلق موجود در آب با رنج هاي مکش 20 و 50 و 100 و 130 و 150 و200 ميكرون مورد استفاده قرار مي‌گيرد. هر چقدر مش فیلترها بالا باشد قدرت تصفیه کنندگی آن بالاتر میرود. فیلتر دیسکی عموما با توجه به بالابودن کدورت آب و وجود ذرات کلوئیدی در آب مورد استفاده قرار می گیرد.

سیستم فیلتراسیون دیسکی می تواند بعنوان پیش تصفیه قبل از سیستم اسمز معکوس (RO) یا سیستم اولترا فیلتراسیون (UF) جهت کاهش چشمگیر ناخالصی های معلق در آب مورد استفاده قرار گیرد.

مزیت اصلی استفاده از فیلترهای دیسکی

 • عدم استقاده از فیلترهای مصرفی می باشد.
 •  فیلترهای دیسکی عدم واکنش با هرگونه آب دریایی شور و لب شور به دلیل نوع جنس پلی اتیلنی آن می باشد.

قیمت فیلتر دیسکی 3 اینچ اتوماتیک

فروش فیلتر دیسکی ارهاس ترکیه

فیلتر دیسکی ارهاس ترکیه (Erhas) از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت بالا تولید شده است. جنس بدنه آن از پلی‌آمید بوده در سایزهای  ۲ و ۳ اینچ  به فروش می‌رسد. شرکت تجهیزاتی آریا نمایندگی فروش فیلتر دیسکی ارهاس ترکیه میباشد.

مزایایی فیلتر دیسکی 3 اینچ اتوماتیک

 • فیلتر دیسکی نسبت به فیلتر توری از مقاومت و استحکام زیادی برخوردار است. و ظرفیت این فیلتر دیسکی بیشتر بوده و شستشو و نگهداری آن آسان است.
 • فیلتر دیسکی دارای عمر مفید و طولانی دارد که از لحاظ اقتصادی به صرفه است. این فیلتر ها امکان تمیز شدن سریع و راحت را دارد. و در برابر فشار مقاومت زیادی دارد و فیلتراسیون عمیقی را انجام میدهد.
 • این نوع فیلتر ها در سایز های مختلفی مانند:1و2و3… تولید می شوند. که سایز آنها بستگی به کیفیت آب و شرایط منطقه مورد استفاده قرار می گیرد.
 • خرید این نوع فیلتر ها هم از نظر اقتصادی و کیفیت مقرون و به صرفه است. و هزینه نگه داری و تعویض و تعمیر را کاهش میدهد.

قیمت فیلتر دیسکی 3 اینچ اتوماتیک

معرفی فیلتر دیسکی آزود اتوماتیک :

فیلتر دیسکی آزود، از تجهیزات کاربردی فیلتراسیون آب از مواد معلق مانند گرد و خاک، شن، ماسه و غیره می باشد. زیرا این مواد معلق موجب مسدود شدن و گرفتگی های قطره چکان های مربوطه می شود.
ساختار این سری از فیلتر های دیسکی به صورت روی هم رفتن حلقه ها و واشر های پهن به صورت فشرده می باشد. همچنین بر روی دیسک های هم رنگ آن منافذ هم اندازه و متعدد تعبیه شده که در به دام انداختن این ناخالاصی های داخل آب نقش مهمی دارد. این فیلتر های دیسکی انواع مواد معلق را به درجه های گوناگون مش از جمله  5، 20، 50، 100، 130 و 150 میکرو کاربرد دارد.

مزایای فیلتر دیسکی آزود اتوماتیک :

فیلتر دیسکی آزود اتوماتیک فضای زیادی را اشغال نمی کند. زیرا دارای ‌ابعاد استاندارد و حجم کم است. این محصول نصب و تعبیه ساده و بی درد سری دارد.
یکی از فیلتر های مقرون به صرفه از لحاظ نگهداری و تعمیر می باشد. به علاوه دارای قابلیت استفاده در سیستم های آبیاری تحت فشار مختلف می باشد. این محصول دارای شستشوی خودکار است و در مصرف آب نیز صرفه جویی می کند. دارای عمر بالا و ماندگاری نسبت به سایر مدل ها می باشد. فیلتر دیسکی آزود اتوماتیک قدرت و سرعت بالایی در تصفیه آب فراهم می کند و همچنین بالاترین سطح جداسازی را دارد.

قیمت فیلتر دیسکی 3 اینچ اتوماتیک

مزایای همکاری با شرکت آریا

 • کف قیمت بازار
 • مرغوبیت محصول
 • ضمانت اصالت و ضمانت محصول
 • مشاوره انتخاب محصول
 • مشاور افزایش مشتری
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته
 • ارسال سریع به سراسر کشو

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید