کارخانه تولید لوله های آبیاری قطره ای درجه یک

کارخانه تولید لوله های آبیاری قطره ای درجه یک با مجرب ترین تکنسین انواع لوله آبیاری را با قیمت باور نکردنی تولید و روانه بازار کرده است. لوله پلی اتیلن از لحاط میزان چگالی و نحوه استفاده به دو نوع نرم و سخت تقسیم می­شود. به گروه اول لوله­ های سخت یا High Density یاHDPE می­گویند که از موادPE80 یا PE100 ساخته می­شود.

کارخانه تولید لوله های آبیاری قطره ای درجه یک

کاربرد لوله های آبیاری قطره ای

در حال حاضر لوله های پلی اتیلن کاملاً شناخته شده اند و مصارف بسیار زیاد دارند. از جمله کاربری های لوله پلی اتیلن انتقال آب (سیستم های آبرسانی، آبیاری تحت فشار و …)، انتقال و جابجایی مواد شیمیایی، سیالات خنک کننده و گرم کننده، انتقال مواد غذائی مایع، استفاده به عنوان پوشش کابل های برق و فیبر نوری و مصارف دیگر است. ل
وله های آبیاری تک جداره، از جمله این لوله ها هستند که می توان از آنها در فشارهای بین ۲ تا ۴۰ بار (بسته به مواد اولیه و قطر لوله)، با قطرهای مختلف استفاده نمود. ویژگی های منحصر بفرد لوله های پلی اتیلنی نسبت به انواع دیگر لوله (فولادی، آزبست، PVC و …) سبب شده است که سرعت رشد استفاده از این محصول در شبکه های انتقال و توزیع آب و سیستم های آبیاری نسبت به دیگر موارد بسیار بیشتر باشد.

لوله آبیاری دریپردار به قیمت کارخانه

معرفی بیشتر لوله های آبیاری قطره ای

لوله های آبیاری قطره ای یکی از اجزای اصلی و مهم در سیستم های آبیاری قطره ای است که از عملکرد منحصر بفرد و فوق العاده بهره می برد.

همچنین یکی از پرکاربردترین های صنعت کشاورزی و باغبانی به حساب می آید. ویژگی وزن سبک، قابلیت انعطاف پذیری بالا و نصب ساده و غیره به ارزش های این لوله ها افزوده است.
همچنین با توجه به مزایای شگفت انگیزی که دارد می تواند بارها برای استفاده های بعدی مورد استفاده قرار بگیرد.
گفتنی است بدانید تحمل فشار کاری این لوله های پلی اتیلن قطره ای به میزان ۴ و ۵ بار به صورت خیلی پایین می باشد.
حتی وجود درجه حرارت بالای نور خورشید در محیط مربوطه این لوله ها مقاومت و ماندگاری آنان را حفظ می کند. این لوله ها علاوه بر انتقال آب مورد نیاز دارای قابلیت انتقال کود به محصولات زراعی است تا به تغذیه سالم آنان کمک کند.

کارخانه تولید لوله های آبیاری قطره ای درجه یک

ویژگی های لوله های آبیاری قطره ای

لوله های آبیاری قطره ای دارای انواع سایز ها و ابعاد مختلف می باشد که کشاورزان بنا به نیاز خود و نوع محصولات هرکدام را سفارش می دهند.
این لوله ها دارای انواع سایزهای ۹ میلی متر الی ۲۰ میلی متر هستند. میزان ضخامت این لوله های آبیاری قطره ای خیلی پایین است درنتیجه انعطاف پذیری بسیار بالایی دارند.

از این رو این ویژگی سهولت حمل و نقل این لوله ها و همچنین نصب و راه اندازی آنان را نیز فراهم می کند. کلاف بندی این لوله های پلی اتیلن قطره ای در متراژ های ۴۰۰ متری است که به صورت بسته بندی به کاربران و مشتریان متقاضی ارسال می گردند.

عملکرد لوله های آبیاری قطره ای

هدف اصلی لوله های آبیاری قطره ای رساندن آب معین به صورت قطره قطره به سطح خاک می باشد. با این ویژگی نه تنها در مصرف آب صرفه جویی می کنید، بلکه رشد و بازدهی بالایی را برای گیاهان و محصولات فراهم می کنید.

همچنین مانع رشد علف های هرز در محیط مربوطه خواهید شد. در نتیجه به وسیله این لوله های باکیفیت و مرغوب می توانید خاکی حاصل خیز و محصولات سالمی داشته باشید.

کارخانه تولید لوله های آبیاری قطره ای درجه یک

مزایایی لوله آبیاری قطره ای

  • مقاومت مکانیکی مناسب در عین داشتن دانسیته پایین
  • مقاومت شیمیایی بالا
  • مقاومت سایشی بسیار عالی
  • طول عمر مطلوب در فشار کار استاندارد
  • بهداشتی و غیر سمی بودن
  • فساد ناپذیری و مقاوم در محیط
  • قابلیت حمل ونقل و جابجائی آسان
  • تنوع در سایز
  • وجود اتصالات پلی اتیلنی متنوع با قیمت مناسب

کارخانه تولید لوله های آبیاری قطره ای درجه یک

کارخانه تولید لوله های آبیاری قطره ای

جهت خرید ارزان قیمت هر نوع از مدل های لوله آبیاری قطره ای و کسب اطلاعات یشتر با کارشناسان بخش فروش ما از طریق شماره های درج ده تماس حاصل فرمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید