قیمت دریپر مه پاش آبیاری قطره ای

قیمت دریپر مه پاش آبیاری قطره ای با بهترین کیفیت در انواع مه پاش به صورت عمده و خرده در تجهیزات کشاورزی آریا امکان پذیر است. سیستم مه پاش یا همان مه پاش فوگر به عنوان رطوبت سازی و تلطیف کننده هوا در محیط های رستورانی و خانگی مورد استفاده قرار میگیرد.

قیمت دریپر مه پاش آبیاری قطره ای

[box type=”info” align=”” class=”” width=””]به دلیل نوسانات دلار برای دریافت قیمت انواع مه پاش آبیاری قطره ای که با توجه به طراحی و متراژ پروژه بستگی دارد را میتوانید با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل کنید.[/box]

کاربرد دریپر مه پاش آبیاری قطره ای

سیستم مه پاش جهت مرطوب نگه داشتن فضاهای همچون گلخانه ای، خانگی، رستورانی، تفریحی و … استفاده می گردد. سیستم دستگاه فوگر میتواند متشکل از یک الکترو پمپ تحت فشار، مقداری شیلنگ تحت فشار، و بر حسب طراحی تعدادی پایه نازل مه پاش و نازل مه پاش و احیاناً سیستم تصفیه فیزیکی آب باشد. به طور کلی استفاده از مه پاش رستوران در رستوران ها و کافی شاپ هایی که در فضای باز به مشتریان خود سرویس ارائه می نمایند و مه پاش خانگی در فضای باز منازل و آپارتمان ها شامل تراس، روف گاردن و حیاط و به عنوان مه پاش سرد در استخرها توصیه می گردد.

قیمت دریپر مه پاش آبیاری قطره ای

  مه پاش در چه مکان های بیشترین استفاده را دارد؟

 •  مه پاش خانگی و رستورانی با نازل ۵ میکرون توانسته محیطی خنک در جلوی فضای باز رستوران ها و روف گاردن منازل به وجود آورد.
 • مه پاش گلخانه با نازل مه پاش ۳، ۴، ۵ میکرون جهت تأمین رطوبت گلخانه و گیاهان و درختچه ها استفاده می گردد.
 • مه پاش گلخانه ای در سالن قارچ به عنوان رطوبت ساز قارچ استفاده می گردد.
 • مه پاش به عنوان رطوبت ساز سرد در تونل مه در استخرها و سالن های ورزشی نیز استفاده می گردد.
 • کاربرد دیگر سیستم مهپاش گلخانه سم پاشی روی گیاهان گلخانه ای است.

انواع مه پاش آبیاری

 • مه پاش 4 فاز
 • مه پاش آبیاری
 • مه پاش خانگی
 • مه پاش دامداری
 • مه پاش گلخانه
 • مه پاش مرغداری

قیمت دریپر مه پاش آبیاری قطره ای

معرفی بیشتر مه پاش آبیاری :

مه پاش آبیاری یکی از تجهیزات نوین و کاربردی در بخش باغبانی، گلخانه ای و غیره می باشد. این محصول به رطوبت سازی و مناسب و ایده آل سطح زمین می پردازد. این مه پاش ها به سه دسته اصلی مه پاش تک نازله، مه پاش ۴ جهته و مه پاش ۶ جهته تقسیم می شود. همچنین این دسته از تجهیزات نوعی از نازل های باکیفیت است که قادر به پخش و اسپری آب به شکل پودری مانند می باشد. این مدل از مه پاش ها از جنس مرغوب پلی اتیلن و فلزاتی مانند استیل می باشد.

مزایای استفاده از مه پاش آبیاری :

مه پاش آبیاری، موجب آبرسانی مناسب، کنترل دما و حفظ رطوبت در مکان های مختلف می شود. این محصول گزینه ای مناسب برای رشد عالی و مناسب گیاهان است که در بهترین شیوه موحب افزایش محصولات کشاورزی می شود. همچنین موجب صرفه جویی قابل توجهی در مصرف آب می شود. چراکه حجم بسیار پایین تری در آبیاری زمین ها دارد. البته در برخی این محصولات می توانید با اختیار خود فشار کم و بالای آبیاری را فراهم کنید. از سوی دیگر این مه پاش ها با اسپری آب، هوای داخل گلخانه یا محوطه مربوطه را خنک نگه می دارد تا بستری عالی برای رشد گیاهان داشته باشد.

قیمت دریپر مه پاش آبیاری قطره ای

کاربرد انواع مه پاش آبیاری :

مه پاش آبیاری تک وجهی گزینه ای مناسب برای آبرسانی سینی های کشت هیدروپونیک مناسب است. مه پاش چهار وجهی یا چهار نازله از گزینه های پرکاربرد است که برای محدوده متوسط از متراژ ها مورد استفاده قرار می گیرد. مه پاش شش جهته می تواند متراژ بالایی را تحت پوشش خود قرار دهد.

قیمت دریپر مه پاش آبیاری قطره ای

قیمت دریپر مه پاش آبیاری قطره ای در پایین ترین نرخ ها را تنها و تنها از طریق نمایندگی های آنلاین فروش ما به صورت عمده و خرده خریداری کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید