فروش قطره چکان آبیاری قطره ای با قیمت استثنایی

فروش قطره چکان آبیاری قطره ای با قیمت استثنایی و بهترین کیفیت در برند های مختلف در تجهیزات کشاورزی آریا به صورت عمده و خرده در خدمت شما قرار دارد. قطره چکان گسیلنده کوچکی است که از پلاستیک‌های با کیفیت ساخته می‌شود. قطره چکان بر روی لوله‌های پلی اتیلن نرم در فواصل مناسب نصب می‌گردد. آب با فشار تقریبا یک بار وارد قطره چکان شده و در فشار صفر به شکل قطرات پیوسته و با دبی کم در حدود ۱ تا ۲۴ لیتر در ساعت از قطره چکان خارج می‌شود.

فروش قطره چکان آبیاری قطره ای با قیمت استثنایی

کاربرد قطره چکان آبیاری

قطره چکان در سیستم های آبیاری در مواردی مانند زمین های شیبدار و یا ناهموار مورد استفاده قرار می گیرد و سبب یکنواختی فشار خروجی قطره چکان ها در سیستم آبیاری می شود
در این قطره چکان ها تغییرات فشار با استفاده از دیافراگم سیلیکونی کنترل می شود. استفاده از قطره چکان های جبران کننده فشار باعث یکنواختی آبیاری اراضی شده و کمبود فشار در بخش های مختلف را تامین می کند.

فروش قطره چکان آبیاری قطره ای با قیمت استثنایی

انواع قطره چکان آبیاری

  • قطره چکان یورودریپ آبیاری
  • قطره چکان نتافیم آبیاری
  • قطره چکان آبیاری رندر
  • قطره چکان آبیاری ایریتک
  • قطره چکان آبیاری پیلتار

فروش قطره چکان آبیاری قطره ای با قیمت استثنایی

معرفی قطره چکان نتافیم

قطره چکان نتافیم یکی از مدل های پرفروش است که سالیان زیادی است مورد استفاده کشاورزان و باغبانان قرار می گیرد.
این قطره چکان ها داذای تنوع بالایی هستند که در مصارف باغ ها، زمین های کشاورزی، گلخانه ها، پارک ها، فضای سبز و غیره می باشند. در این میان قطره چکان نتافیم مدل pcj جزء جدیدترین ها و کاربردی ترین ها می باشد.
این محصول از قابلیت جبران کننده فشار بهره می برد که در بازده بزرگی از میزان فشار آب، دبی و آبدهی دقیق و به صورت مساوری را ارائه می دهد.

همچنین با طراحی ویژه خود مانع برگشت آب می شود. دارای قابلیت محبوب خود شویندگی از اول و انتهای دریپر است که از گرفتگی به وسیله ذرات معلق داخل آب جلوگیری می کند.
قطره چکان نتافیم مدل pcj دارای قابلیت نصب و راه اندازی آسان در همان نقطه مد نظر می باشد.
همچنین موجب افزایش میزان بازدهی محصولات کشاورزی و زراعی می شود و بهینه مصرف آب را فراهم می کند.

فروش قطره چکان آبیاری قطره ای با قیمت استثنایی

معرفی قطره چکان کرونا یورو دریپ

قطره چکان کرونا یورو دریپ ساخته و پرداخته کمپانی معتبر یونانی است که از عملکرد خیلی ویژه و باکیفیت بهره می برد.
این محصولات از سری دسته های جبران کننده فشار و روی خط می باشند که به توزیع ایده آل آب در سطح زمین های کشاورزی و باغبانی کمک بسزایی می کند.
فیلتراسوین توصیه شده در این نوع قطره چکان های کرونا به میزان ۱۳۰ میکرون می باشد. تحمل فشار کارکرد در این محصولات به میزان 0.5 تا 4 بار می باشد.

فروش قطره چکان آبیاری قطره ای با قیمت استثنایی

ویژگی های قطره چکان آبیاری

  1.  اگر منطقه ای که آبیاری قطره ای انجام می شود دارای زمین های ناهموار و دارای اختلاف ارتفاع زیادی باشد.
  2. قطره چکان مطابق با استاندارد روز دنیا تولید میگردد و دارای استاندارد ملی ایران و تاییدیه وزارت جهاد کشاورزی می باشد.
  3. تولید و تامین قطره چکان های تنظیم کننده فشار و بومی سازی تولید این محصول گام بزرگی در خودکفایی صنعت آبیاری کشور می باشد.
  4. با توجه به وجود نمونه های تقلبی برندهای مطرح دنیا مانند قطره چکان نتافیم، قطره چکان یورو دریپ، کرونا و قطره چکان آنتلکو استفاده کیفیت و یکنواختی آبدهی می باشد.

در انتخاب قطره چکان‌ها باید به چه مواردی دقت کنیم ؟

انتخاب قطره چکان مناسب یکی از حساس‌ترین مراحل در طراحی یک سیستم آبیاری قطره‌ای محسوب می شود. انتخاب قطره چکان ها معمولا به صورت آزمون و خطا انجام می شود و نیازمند تجربه می باشد و نمی توان یک دستورالعمل کلی در مورد آن نوشت و حتی گاهی مجبور به تغییر قطره چکان انتخاب شده هم میشویم.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید